تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Doctorwho - 10 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ

با سلام و خسته نباشید لطفا دوستان اگر ممکنه در این لینک به سوالاتم پاسخ بدهید ممنون میشم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - دختر مهربان - ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۳۷ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ق.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  رتبه اتون چند بود ؟
رتبه افتضاح ۳۶۰۰.... پارسال رتبه ۱۶۰۰ بود باز هوش مجازی خواجه نصیر قبول شدم....همه چی مسخره اس،،،،
به نظرم بی خود منو قبول کردن با این رتبه
یه سوال؟
مگه قبول شدی و نرفتی برای امتحان سال بعد محروم نمیشی؟؟!!
م

جز قبولی روزانه که اگه نری محرومی، باقیش محرومیت نداره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mahsa011 - 11 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ ب.ظ

دوستان تخفیف ۵۰ درصدی ثبت نام آزمونهای آزمایشی سال ۹۶ مدرسان شریف برای اعضای مانشت فعال شد.
هر کسی که دنبالش بود میتونه از لینک زیر وارد تاپیک مربوطه بشه و مشخصاتش رو ارسال کنه.
ثبت نام برای کل کشور مقدوره.
لینک انجمن مربوطه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ ب.ظ

سلام بر کنکوری های عزیز
دوستانی که ازمون های پژوهش ثبت نام کردن امکانش هست پیام خصوصی بدن
ممنون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 13 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ

بچه ها کسی الگوریتم مدرسان داره؟مطالبش چقدر با پوران فرق داره؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۰۴ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  بچه ها کسی الگوریتم مدرسان داره؟مطالبش چقدر با پوران فرق داره؟

من پوران رو ندارم و نمی دونم چطوریه
ولی کتاب مدرسان خیلی مفصل و با کلی مثال و تمرین مباحثو توضیح داده
حجمش زیاده ولی برای کسی که مشکل داره با این درس "به نظر من" می تونه مفید باشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 13 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  بچه ها کسی الگوریتم مدرسان داره؟مطالبش چقدر با پوران فرق داره؟
من هفته پیش تهیه اش کردم به توصیه یکی از هم دانشکده ای هام که امسال رتبه خوبی کسب کرد
از چند نفر دیگه هم پرسیدم . من هم پوران رو ندیدم ولی این کتاب به نظر جامع و روان میاد.
من فعلا فصل اول نمادهای مجانبی رو دارم میخونم و یه چیزایی داره دستگیرم میشه.
در هر صورت تا آخر با همین منبع پیش میرم و عوضش نمیکنم
به کرات همین رو میخونم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - دختر مهربان - ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ق.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ با سلام خدمت دوستان بزرگوار
من سیستم عامل دکتر حقیقت رو میخونم و صداهاشو گوش میدم
از قرار برای فصل سه مبحث نخ LWP دو صفحه اضافه شده که ایشون به آخر کتاب چاپ جدید اضافه کردن
یعنی دوصفحه به انتهای آزمون سال ۹۳ اضافه شده که درس و شکل هستش
و متاسفانه من توی این چاپ از کتابم ندارم.
ممنون میشم دوستانی که دارن تصویر این دو صفحه رو بگذارند

خداییش هیچ کسی کتاب چاپ جدید رو نداره دو دقیقه کمک بده؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 13 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۵۲ ق.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ با سلام خدمت دوستان بزرگوار
من سیستم عامل دکتر حقیقت رو میخونم و صداهاشو گوش میدم
از قرار برای فصل سه مبحث نخ LWP دو صفحه اضافه شده که ایشون به آخر کتاب چاپ جدید اضافه کردن
یعنی دوصفحه به انتهای آزمون سال ۹۳ اضافه شده که درس و شکل هستش
و متاسفانه من توی این چاپ از کتابم ندارم.
ممنون میشم دوستانی که دارن تصویر این دو صفحه رو بگذارند

خداییش هیچ کسی کتاب چاپ جدید رو نداره دو دقیقه کمک بده؟
منم درباره کتاب حقیقت همین فصل نخ یه پیامی گذاشتم(در همین مورد) تقریا ۱ ماه پیش بود خبری نشدSmile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - دختر مهربان - ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  منم درباره کتاب حقیقت همین فصل نخ یه پیامی گذاشتم(در همین مورد) تقریا ۱ ماه پیش بود خبری نشد

ای بابا
یکی از دوستان ی لینک فرستادن باز نمیشه حالا اگه لینک درستشو مجدد فرستادن برا شما هم میفرستم

برای طراحی پیاده سازی کتابی که میشل رو پوشش بده سراغ دارید؟
من هنوز منبع این درس رو نتونستم تشخیص بدم زبان اصلی و مرجع هم نمیرسم بخونم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sali_h - 14 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ب.ظ

......

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ

دوستان یک سوالی ذهن منو مشغول کرده و اون اینکه از بین سیستم عامل حقیقت و پوران (موسوی طبیبی) کدوم رو بخونم ؟
چند فصل از حقیقت رو خوندم واقعا عالی بوده بعدش گفتم شاید کامل نرسم بخونمش سیستم عامل پوران رو هم گرفتم چون خود دکتر حقیقت اونو ویرایش کرده بود و نکات مهمی رو داخلش نوشته بود. این رو هم خوب می دونم که حقیقت رو اکثریت قاطبه رتبه های برتر گفتن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - دختر مهربان - ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  منم درباره کتاب حقیقت همین فصل نخ یه پیامی گذاشتم(در همین مورد) تقریا ۱ ماه پیش بود خبری نشد[تصویر:  smile.gif]

اینم لینک دانلود صفحات ۵۰۰ تا ۵۱۵

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 14 آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  دوستان یک سوالی ذهن منو مشغول کرده و اون اینکه از بین سیستم عامل حقیقت و پوران (موسوی طبیبی) کدوم رو بخونم ؟
چند فصل از حقیقت رو خوندم واقعا عالی بوده بعدش گفتم شاید کامل نرسم بخونمش سیستم عامل پوران رو هم گرفتم چون خود دکتر حقیقت اونو ویرایش کرده بود و نکات مهمی رو داخلش نوشته بود. این رو هم خوب می دونم که حقیقت رو اکثریت قاطبه رتبه های برتر گفتن
همون حقیقت فکر کنم جواب بده من کنار درسای دیگه خوندم تمومم شد به نظرم برای خلاصه برداری از شکلهای کتابش که خیلی هم توشون نکته داره عکس بگیر بعد با فاصله بذار توی یه pdf و پرینت بگیر ، دور بعد شکل رو بخون و قسمت هایی که تو ذهنت هست که هیچی اونایی هم که میبینی یادت نمونده رو کنار شکل با خودکار بنویس دیگه نیازی هم نیست باز کتابو بخونی این جزوه خلاصه ای که درست کردی فرضا ۱۰ صفحه ای رو بخونو باز تستا رو کار کن من که اینکار رو کردم یه جزوه ۱۰۰ صفحه ای از کل متن کتاب (منهای تستا البته) درست شد
باز هرکس یه روشی داره من با اینکار خیلی راحت بودم
موفق باشی رفیق

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ ب.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  باز هرکس یه روشی داره من با اینکار خیلی راحت بودم
موفق باشی رفیق
به به چه شیوه ی خوبی دوست عزیز
خیلی هم عالی
ممنون از توصیه ارزنده ات
اگه زبان سوال داشتی من در خدمتم

یه توصیه دوستانه و برادرانه به همه بچه هایی که این پیام رو می بینن
بچه ها چند منبعه نباشید
یکی رو خوب بخونیم بهتره تا چند تا منبع رو ناقص بخونیم
کتابخونه تون رو خلوت کنید و فقط کتابای مهم رو بزارید بمونه واسه خوندن
موفق باشیم ان شا الله