تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - A_Amini - 14 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۵ ب.ظ

(۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  منم درباره کتاب حقیقت همین فصل نخ یه پیامی گذاشتم(در همین مورد) تقریا ۱ ماه پیش بود خبری نشد

ای بابا
یکی از دوستان ی لینک فرستادن باز نمیشه حالا اگه لینک درستشو مجدد فرستادن برا شما هم میفرستم

برای طراحی پیاده سازی کتابی که میشل رو پوشش بده سراغ دارید؟
من هنوز منبع این درس رو نتونستم تشخیص بدم زبان اصلی و مرجع هم نمیرسم بخونم
کتاب اقای خلیلی فر مطالبی از کتاب میشل رو لحاظ کردن توو کتابشون که برای انتشارات راهیان ارشد آخرین چاپش برای سال ۹۳ هستش و البته نه کامل. ولی بهترین کار خوندن مرجع اصلی هستش . نهایتا موضوعی بخونید، اگه وقت کافی ندارید برای خوندنش

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hossein1991 - 14 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ب.ظ

سلام
نفر اول هوش مصنوعی و نرم افزار اومدSmile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ

بچه ها کسی میدونه طبق آزمون روز ۲۱ آبان که ۲۵ درصد اولش هست محدوده ی مدیریت از کجاست تا کجا ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - alireza01 - 15 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ

سلام . دوستان ، برای مطالعه با توجه به آزمون های مدرسان جلو بریم ، یا هر حجمی می که میتونیم رو بخونیم بریم جلو ...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 15 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۳۵ ق.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)alireza01 نوشته شده توسط:  سلام . دوستان ، برای مطالعه با توجه به آزمون های مدرسان جلو بریم ، یا هر حجمی می که میتونیم رو بخونیم بریم جلو ...

سلام
بنظر من شما خوندن روتین و منظم خودتو داشته باش اصلا مدرسان برات ملاک نباشه و تنها به عنوان یه آزمون در نظرش بگیر نه یه برنامه
تنها موقع آزمونش که شد یه مرور بکن اون مقداری ک قراره آزمون بدی رو

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 15 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ب.ظ

سلام دوستان...برای کامپایلر کتابی که دوستان قبلن معرفی کردن ,کامپایلر پوران پژوهش بوده..میخواستم بدونم منظور همون کامپایلر ال شیخه یا شاپوری ؟ چون پوران پژهش از هر دو بزرگوار داره !
و اینکه من از ۲۰ ابان تازه میخوام شروع کنم..فارغ التحصیل هم هستم.. میتونم تو این ۵ ماه خودم رو اماده کنم برای نرم افزار ؟ Big Grin البته که خواستن توانستن است اما دوستانی که تجربه یا راهنمایی یا نکته ای دارن که کمکم کنه بهم بگن لطفا/با سپاس

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ب.ظ

این مطالب رو قبلا جمع آوری کردم امیدوارم برای دوستان مفید باشه
[attachment=20771]

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۲۹ ب.ظ

اینطور که معلومه بچه ها رفتن مدرسان واسه آزمون
بچه هایی که پارسه نوشتن واسه آزمون میدونن ۲۵ درصد اول مبانی مدیریت نسبت به کتاب رابینز ترجمه اعربی محدوده اش از کجاست تا کجا ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

از دوستان اونایی که پارسه نوشتن واسه آزمون این هفته ۲۱ آبان اولین آزمونمون هستش لطفا اعلان آمادگی کنن ببینیم چند نفریم اینجا
ممنون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۵ ب.ظ

بچه ها امسال هم سوال های ازمون ازمایشی رو برا کسایی که نمیتونن شرکت کنن تو سایت میذارین؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۵ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  بچه ها امسال هم سوال های ازمون ازمایشی رو برا کسایی که نمیتونن شرکت کنن تو سایت میذارین؟
من بعد از هر آزمون قرار میدم واسه پارسه و نصیر رو

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 15 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ

دوستان من بین پایگاه داده و سیستم عاملو نرم افزار بخوام یکی حذف کنم کدومو پیشنهاد میدین؟
گرایشمم شبکه میخوام.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 15 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  دوستان من بین پایگاه داده و سیستم عاملو نرم افزار بخوام یکی حذف کنم کدومو پیشنهاد میدین؟
گرایشمم شبکه میخوام.
سوالای سیستم عامل پارسال خیلی راحت بود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *afsoon* - 16 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  دوستان من بین پایگاه داده و سیستم عاملو نرم افزار بخوام یکی حذف کنم کدومو پیشنهاد میدین؟
گرایشمم شبکه میخوام.
دوست عزیز سعی کن از هر درس یه مباحثی که ساده تر هستن بخونی
حذف کامل این درسا ممکنه به نفعت نباشه Smile
موفق باشین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 16 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴ ق.ظ

گرایشمم شبکه میخوام.
اکیدا بهتون توصیه میکنم هیچ درسی رو حذف نکنید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ ق.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۵ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  بچه ها امسال هم سوال های ازمون ازمایشی رو برا کسایی که نمیتونن شرکت کنن تو سایت میذارین؟
من بعد از هر آزمون قرار میدم واسه پارسه و نصیر رو
ممنون