تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohad68 - 16 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ق.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  دوستان یک سوالی ذهن منو مشغول کرده و اون اینکه از بین سیستم عامل حقیقت و پوران (موسوی طبیبی) کدوم رو بخونم ؟
چند فصل از حقیقت رو خوندم واقعا عالی بوده بعدش گفتم شاید کامل نرسم بخونمش سیستم عامل پوران رو هم گرفتم چون خود دکتر حقیقت اونو ویرایش کرده بود و نکات مهمی رو داخلش نوشته بود. این رو هم خوب می دونم که حقیقت رو اکثریت قاطبه رتبه های برتر گفتن
همون حقیقت فکر کنم جواب بده من کنار درسای دیگه خوندم تمومم شد به نظرم برای خلاصه برداری از شکلهای کتابش که خیلی هم توشون نکته داره عکس بگیر بعد با فاصله بذار توی یه pdf و پرینت بگیر ، دور بعد شکل رو بخون و قسمت هایی که تو ذهنت هست که هیچی اونایی هم که میبینی یادت نمونده رو کنار شکل با خودکار بنویس دیگه نیازی هم نیست باز کتابو بخونی این جزوه خلاصه ای که درست کردی فرضا ۱۰ صفحه ای رو بخونو باز تستا رو کار کن من که اینکار رو کردم یه جزوه ۱۰۰ صفحه ای از کل متن کتاب (منهای تستا البته) درست شد
باز هرکس یه روشی داره من با اینکار خیلی راحت بودم
موفق باشی رفیق
میشه لطفا اون جزوه یا عکسارو درست کردی بزاری اینجا ماهم استفاده کنیم
من شاغلم و خیلی وقتم کمه
نهایت روزی ۴ و ۵ ساعت وقت دارم
اگه اینکارو بکنی ممنون میشم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 16 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ق.ظ)mohad68 نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  دوستان یک سوالی ذهن منو مشغول کرده و اون اینکه از بین سیستم عامل حقیقت و پوران (موسوی طبیبی) کدوم رو بخونم ؟
چند فصل از حقیقت رو خوندم واقعا عالی بوده بعدش گفتم شاید کامل نرسم بخونمش سیستم عامل پوران رو هم گرفتم چون خود دکتر حقیقت اونو ویرایش کرده بود و نکات مهمی رو داخلش نوشته بود. این رو هم خوب می دونم که حقیقت رو اکثریت قاطبه رتبه های برتر گفتن
همون حقیقت فکر کنم جواب بده من کنار درسای دیگه خوندم تمومم شد به نظرم برای خلاصه برداری از شکلهای کتابش که خیلی هم توشون نکته داره عکس بگیر بعد با فاصله بذار توی یه pdf و پرینت بگیر ، دور بعد شکل رو بخون و قسمت هایی که تو ذهنت هست که هیچی اونایی هم که میبینی یادت نمونده رو کنار شکل با خودکار بنویس دیگه نیازی هم نیست باز کتابو بخونی این جزوه خلاصه ای که درست کردی فرضا ۱۰ صفحه ای رو بخونو باز تستا رو کار کن من که اینکار رو کردم یه جزوه ۱۰۰ صفحه ای از کل متن کتاب (منهای تستا البته) درست شد
موفق باشی رفیق
من شاغلم و خیلی وقتم کمه
سلام ۱۱۰ صفحه برگه آچار شده
۱) دسترسی به اسکنر ندارم
۲) موبایلم کیفیت خوبی نداره که عکسش واضح بیوفته
۳) از همه مهمتر من اون قسمتهایی رو که از کتابش بلد بودم و فکر میکردم بدیهی هست رو ننوشتم فقط چیزایی رو نوشتم که به نظر خودم مهم بود(شاید برای شخص دیگری کاملا بدیهی باشه و قسمتهایی که حذف کردم برای اون شخص مهم باشه جزوه ای هست که خودم نوشتم دیگه) پیشفرض برای یادگیری اون جزوه ای که ساختم اینه که فردی کتاب رو یکبار خونده باشه اگه هر کس برای خودش اینکار رو انجام بده جزوه مفیدتر و خلاصه تری خواهد داشت
از هر شکلی از هر فصل عکس بگیر و خودت باهاش کله کشتی بگیرSmile اگه جایی از ذهنت میره بنویس این خیلی وقت کمتری میگیره تا جزوه شخص دیگری رو یادبگیری و بفهمی اینجا و اونجا چی نوشته و منظورش چی بوده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 16 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  از هر شکلی از هر فصل عکس بگیر و خودت باهاش کله کشتی بگیر[تصویر:  smile.gif] اگه جایی از ذهنت میره بنویس این خیلی وقت کمتری میگیره تا جزوه شخص دیگری رو یادبگیری و بفهمی اینجا و اونجا چی نوشته و منظورش چی بوده
موافقم
من هم خودم شروع به همین کار کردم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 16 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  از هر شکلی از هر فصل عکس بگیر و خودت باهاش کله کشتی بگیر[تصویر:  smile.gif] اگه جایی از ذهنت میره بنویس این خیلی وقت کمتری میگیره تا جزوه شخص دیگری رو یادبگیری و بفهمی اینجا و اونجا چی نوشته و منظورش چی بوده
موافقم
من هم خودم شروع به همین کار کردم
ممکنه چیزایی که من نوشتم رو بخونین یه جاهایی رو حفظ کنین گمراه شین و ...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - faridnoz - 16 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ

سلام دوستان
میخواستم بدونم منابعی که انتخاب کردم مناسبه یا نه
نرم افزار:مدرسان
ساختما داده:مدرسان و در کنارش پارسه
پایگاه داده:جزوه دکتر ابراهیمی و کتاب نارنجی پوران
کامپایلر:پوران نوشته فردین شاپوری
معماری:پوران و درکنارش جزوه اجلالی
مدارمنطقی:جزوه اجلالی و مکمل استفاده از پی دی اف پارسه برای تست
گسسته:پوران درسنامه و ماهان جهت نکته و تست بیشتر
امار و احتمال:پارسه
شبکه:پارسه البته با نظراتی که دیدم یکم توی این شک دارم شاید مدرسان گرفتم
طراحی الگوریم:کتاب مقسمی و کنارش جزوه پارسه
سیستم عامل:پارسه و مکمل جزوه نقیب زاده
هوش:راهیان اخرین نسخه
ریاضی مهندسی:کریمی
بقیه درسهای که ننوشتم حذفا یا درحد خونده فصل های مهم از طریق جزوه های موجوددر مانشت
دوستان اگه نظری دراین رابطه دارن بگن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 16 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ)faridnoz نوشته شده توسط:  سلام دوستان
میخواستم بدونم منابعی که انتخاب کردم مناسبه یا نه
نرم افزار:مدرسان
ساختما داده:مدرسان و در کنارش پارسه
پایگاه داده:جزوه دکتر ابراهیمی و کتاب نارنجی پوران
کامپایلر:پوران نوشته فردین شاپوری
معماری:پوران و درکنارش جزوه اجلالی
مدارمنطقی:جزوه اجلالی و مکمل استفاده از پی دی اف پارسه برای تست
گسسته:پوران درسنامه و ماهان جهت نکته و تست بیشتر
امار و احتمال:پارسه
شبکه:پارسه البته با نظراتی که دیدم یکم توی این شک دارم شاید مدرسان گرفتم
طراحی الگوریم:کتاب مقسمی و کنارش جزوه پارسه
سیستم عامل:پارسه و مکمل جزوه نقیب زاده
هوش:راهیان اخرین نسخه
ریاضی مهندسی:کریمی
بقیه درسهای که ننوشتم حذفا یا درحد خونده فصل های مهم از طریق جزوه های موجوددر مانشت
دوستان اگه نظری دراین رابطه دارن بگن
با سلام
منابعتون خوبن بجز چند تا که بهتون میگم
طراحی الگوریتم بهتره مدرسان یا پوران بگیرید + ۶۰۰ تست قدسی که از اوجب واجباته
ساختمان داده مدرسان چندان جالب نیس و بهتره پوران بگیرید (البته اگر پارسه هم دارید بسنده میکنه)
پایگاه هم میتونید از پارسه که (بخش جبر رابطه ای اش عالیه ) استفاده کنید یا مقسمی
موفق باشی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 16 آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ب.ظ

دوستانی که جواب دادن ممنون
حالا اگه حذف نکنم برا نرم افزار و پایگاه چه کتابی بگیرم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 16 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ب.ظ

نرم افزار : خلیلی فر
این نظر منه چون کتاب رو کامل خوندم و نسبت ی مدرسان خیلی روون تره
هر چند مدرسان رو هم دارم و اون هم کتاب دقیقی هستش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali_13 - 17 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ

سلام دوستان
برای کسانی که دنبال بهترین منبع برای زبان هستند،
توی این برنامه همه تست های زبان کنکور ارشد (سال ۸۷ تا امسال) همه رشته ها هستش :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohad68 - 17 آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ ق.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ق.ظ)mohad68 نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
موفق باشی رفیق
من شاغلم و خیلی وقتم کمه
سلام ۱۱۰ صفحه برگه آچار شده
۱) دسترسی به اسکنر ندارم
۲) موبایلم کیفیت خوبی نداره که عکسش واضح بیوفته
۳) از همه مهمتر من اون قسمتهایی رو که از کتابش بلد بودم و فکر میکردم بدیهی هست رو ننوشتم فقط چیزایی رو نوشتم که به نظر خودم مهم بود(شاید برای شخص دیگری کاملا بدیهی باشه و قسمتهایی که حذف کردم برای اون شخص مهم باشه جزوه ای هست که خودم نوشتم دیگه) پیشفرض برای یادگیری اون جزوه ای که ساختم اینه که فردی کتاب رو یکبار خونده باشه اگه هر کس برای خودش اینکار رو انجام بده جزوه مفیدتر و خلاصه تری خواهد داشت
از هر شکلی از هر فصل عکس بگیر و خودت باهاش کله کشتی بگیرSmile اگه جایی از ذهنت میره بنویس این خیلی وقت کمتری میگیره تا جزوه شخص دیگری رو یادبگیری و بفهمی اینجا و اونجا چی نوشته و منظورش چی بوده
باشه ممنون از امروز شروع میکنم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohad68 - 17 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ

(۰۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۱۵ ق.ظ)mohad68 نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  هیچ رقمه با هوش میونم خوب نیست، چطور بفهممش ؟ منابعی که دارم هم همون هایی هست که رتبه های برتر گفتن

Sent from my iPad Air using Tapatalk

سلام منم دقیقأ همین حس رو داشتم قبلا به هوش
ولی یه جزوه خوندم که خیلی کمکم کرد البته امسال نه ۴ سال پیش که واسه اولین بار کنکور دادم اون سال با اون جروه ۵ تا سوال هوش رو درست زدم البته الان شاید جوابگوی سوالای کنکور نباشه ولی میزارم تا ببینید
تو چند روز آینده جزوه رو اسکن میکنم براتون میزارم البته من جزوه رو یکم خط خطی کردم ولی شاید به دردتون بخوره
هوش رو چند بار داستان وار بخونید زیاد حساسیت نشون ندید تا یکم ذهنتون آشنا بشه بعدش برید سراغ جزئیات و تحلیل
امروز جزوه ام همراهم نیست
تو این یکی دور روز از استاد اجازه بگیرم واستون بفرستم

بچه ها اینم اون جزوه که گفته بودم
گذاشتم تو منابع هوش مصنوعی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - farzaneh.bn - 17 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ب.ظ

نرم خلیلی فر دوستم خوند راضی نبود می گفت نمیشه به تستا خوب جواب داد . :/ چه کنیم مدرسان خوبه ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 18 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ق.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ب.ظ)farzaneh.bn نوشته شده توسط:  نرم خلیلی فر دوستم خوند راضی نبود می گفت نمیشه به تستا خوب جواب داد . :/ چه کنیم مدرسان خوبه ؟

پارسه بخون و شک نکن، پی کتاب خلیلی هم نرو، فقط وقتت رو میگیره

Sent from my iPad using Tapatalk

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sbahar - 18 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ق.ظ

من نرم پارسه رو دارم عالیه شک نکنین البته تا الان مدرسان رو ندیدم
بچه ها من کتاب مبانی مدیریت رابینز رو میخونم ولی واسه تستش نمیدونم چیکار کردم؟
دوجلد پارسه رو دارم ولی پارسه کلا فرق میکنه و داره اذیتم میکنه

(۰۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  بعضی موقع ها مثل امروز که درس ها خیلی کند پیش میره روحیه ام از دست میدم Sad(

اگر مثل من باشین و صبح هات فیکس در اختیار کارت باشه و فقط رو عصرات حساب باز کنی. دیگه کند پیش رفتن باعث از بین رفتن روحیت نمیشه
Undecided

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - maxwel - 18 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ق.ظ)Sbahar نوشته شده توسط:  من نرم پارسه رو دارم عالیه شک نکنین البته تا الان مدرسان رو ندیدم
بچه ها من کتاب مبانی مدیریت رابینز رو میخونم ولی واسه تستش نمیدونم چیکار کردم؟
دوجلد پارسه رو دارم ولی پارسه کلا فرق میکنه و داره اذیتم میکنه

(۰۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  بعضی موقع ها مثل امروز که درس ها خیلی کند پیش میره روحیه ام از دست میدم Sad(

اگر مثل من باشین و صبح هات فیکس در اختیار کارت باشه و فقط رو عصرات حساب باز کنی. دیگه کند پیش رفتن باعث از بین رفتن روحیت نمیشه
Undecided

شک نکنید بهترین کتاب مدیریت برای ارشد همون رابینزه