تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - دختر مهربان - ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۵۸ ب.ظ

دوستانی که درس میخونن و دنبال استفاده بهینه تر از زمان هستند و نمیدونند ساعات روزشون چطور تموم میشه
ی سر بزنید این جدول رو بگیرید
امروز طراحیش کردم امیدوارم به درد بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 18 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۴۷ ب.ظ

بچه ها کسی میدونه کنکور ۹۴ و ۹۵ رو با پاسخ تشریحی از کجا باید دان کرد؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - good arman - 18 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ

............

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 19 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ ق.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۴۷ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  بچه ها کسی میدونه کنکور ۹۴ و ۹۵ رو با پاسخ تشریحی از کجا باید دان کرد؟
تو نت سرچ کن "پاسخنامه تشریحی ارشد کامپیوتر ۹۵ " یه همچین چیزی یه سری درسا مثل سیستم عامل و.... هست یه سری دیگه مثل آمار و بعضی های دیگه جواب تشریحی ندادن(البته هنوز)
البته برای ۹۴ من تقریبا تمام درسا رو دیدم
یه لینکی از پارسه هست بگرد پیدا میکنی همه درسا رو کنار هم میتونی دانلود کنی

اینم یه لینک مشابه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 19 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ق.ظ

رو بالا نگه داریم.

در حال ارائه ی سوالات خوب از منابع و آزمون های مختلف به همراه پاسخ کاملشون هستیم.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sbahar - 19 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)maxwel نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ق.ظ)Sbahar نوشته شده توسط:  من نرم پارسه رو دارم عالیه شک نکنین البته تا الان مدرسان رو ندیدم
بچه ها من کتاب مبانی مدیریت رابینز رو میخونم ولی واسه تستش نمیدونم چیکار کردم؟
دوجلد پارسه رو دارم ولی پارسه کلا فرق میکنه و داره اذیتم میکنه

(۰۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  بعضی موقع ها مثل امروز که درس ها خیلی کند پیش میره روحیه ام از دست میدم Sad(

اگر مثل من باشین و صبح هات فیکس در اختیار کارت باشه و فقط رو عصرات حساب باز کنی. دیگه کند پیش رفتن باعث از بین رفتن روحیت نمیشه
Undecided

شک نکنید بهترین کتاب مدیریت برای ارشد همون رابینزه
درایم مورد اصلا شک نکردم فقط اینکه واسه تست چیکار کنم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 19 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ب.ظ

سلام دوستان...در رابطه با زبان عمومی چه کتابی رو معرفی میکنید ؟ غیر از ۵۰۴ کتابی نیست که پاسخگوی سوالات زبان عمومیه کنکور باشه ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 19 آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ

منم آزمون های پژوهش رو سعی میکنم آپلود کنم براتون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 19 آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۴۲ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سلام دوستان...در رابطه با زبان عمومی چه کتابی رو معرفی میکنید ؟ غیر از ۵۰۴ کتابی نیست که پاسخگوی سوالات زبان عمومیه کنکور باشه ؟
زبان زیر ذره بین ویراست ۵

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  منم آزمون های پژوهش رو سعی میکنم آپلود کنم براتون
ممنونمHeartHeart

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Doctorwho - 19 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۳۰ ب.ظ

باسلام لطفا دوستان به این سوال پاسخ بدهند

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 21 آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ

سلام دوستان
امروز ازمون پارسه برگزار شده ؟
دوستان ای تی اگه دوس دارن ازمون رو میزارن اینجا؟
ممنون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 22 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ

دوستان نظرتون چیه که یه کانال توی تلگرام بزاریم و براش دو سه تا ادمین مشخص کنیم مثلا من خودم آزمون های پژوهش رو میزارم و ادمین دیگه که پارسه شرکت کرده پارسه رو بزاره و به این ترتیب اونایی که نمیتونن به هردلیلی آزمون شرکت کنن هم استفاده کنن.. به نظرم کار پسندیده و خوبیه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sbahar - 22 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ب.ظ

خیلی خوبه اگر این کار بشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 22 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ب.ظ

خوب حالا چرا همینجا نزارن آزمونهارو!؟ حتما باید تلگرامی بشه!؟
همینجا آماده و آشنا برای همه و همه هم هستن