تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نگینی - ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ)Marzie_1371 نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون چیه که یه کانال توی تلگرام بزاریم و براش دو سه تا ادمین مشخص کنیم مثلا من خودم آزمون های پژوهش رو میزارم و ادمین دیگه که پارسه کرده پارسه رو بزاره و به این ترتیب اونایی که نمیتونن به هردلیلی آزمون شرکت کنن هم استفاده کنن.. به نظرم کار پسندیده و خوبیه

خیلی خوب میشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 22 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۴۱ ب.ظ

بله اینجا هم میشه ی موضوع ایجاد کرد برای ازمون های ازمایشی و کسانی که دوس دارن ازمون ها بزارن . چون ممکنه بعضی ها به دلایلی تلگرام نداشته باشن .
کانال هم میشه مث پارسال.
اگه کانال یا همین جا پیجی باز شد لطفا لینک رو بزارید
ممنون..

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Fatemeh rn - 23 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ق.ظ

سلام من میخواستم شروع کنم برای ارشد هوش إمسال بنظرتون دیرشده؟ باتوجه به اینکه ترم اخرهستم و یک سری از کإرهاب پروژم مونده چجوری بخونم و چقدر احتمالش هست بتونم تهران قبول شم؟وممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 23 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ق.ظ)Fatemeh rn نوشته شده توسط:  سلام من میخواستم شروع کنم برای ارشد هوش إمسال بنظرتون دیرشده؟ باتوجه به اینکه ترم اخرهستم و یک سری از کإرهاب پروژم مونده چجوری بخونم و چقدر احتمالش هست بتونم تهران قبول شم؟وممنون

بله حتما می تونید . اگه پشتکار بالایی داشته باشید. من پارسال نیمه اول اذر شروع کردم مجازی تهران اوردم. نی گم مجازی خوبه هاااا . منظورم اینه که میشه . هر چیزی با پشتکار امکانش هست .
ولی نرفتم . امسال دارم دوباره می خونم. پارسال همه درسارو نخونده بودم و از هر درس مباحث راحت ....
موفق باشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Szare295@gmail.com - 23 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ

سلام بچه ها بنظرتون کامپایلر چی بخونممم گیج شدم!!!!!
پوران چندتا کتاب درسنامه کامپایلر داره (آل شیخ _ خلیلیان_شاپوری)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کدومش خوبه؟
پاک گیج شدم لطفا جواب بدید؟
ممنون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 23 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ)Szare295@gmail.com نوشته شده توسط:  سلام بچه ها بنظرتون کامپایلر چی بخونممم گیج شدم!!!!!
پوران چندتا کتاب درسنامه کامپایلر داره (آل شیخ _ خلیلیان_شاپوری)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کدومش خوبه؟
ممنون
کامپایلر : فردین شاپوری

بچه هایی که آی تی شرکت میکنن واسه درس شبکه گویا کتاب کراس و لایه های بالا مورد توجه طراحان سوال هستش
اما یه سوال داشتم و اون اینکه از کتاب شبکه دکتر حقیقت که بیشتر روی لایه های پایین مانور داده کدوم مباحث رو بخونم ؟
آیا لایه فیزیکی حذف شده است ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Alirezaj - 23 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ)Szare295@gmail.com نوشته شده توسط:  سلام بچه ها بنظرتون کامپایلر چی بخونممم گیج شدم!!!!!
کدومش خوبه؟
ممنون

سلام.آل شیخ رو من خوندم کتاب خوبی البته دو فصل آخرش رو از یه منبع دیگه بخونید .

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 23 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ

سلام دوستان
چکار کنیم تو این مدت وقتی حوصلمون سر میره تا حس درس میره بتونیم تحمل کنیم تا این مدت به خوبی تموم بشه و نتیجه ی مطلوب رو بگیریم . من خودم غروب یا شب که میشه اصلا دیگه حوصله ی درس خوندن ندارم و صبح هم که میشه به زور پا میشم درس می خونم .. و روزی ۱۰ ساعت خوابم
دوستان یاری کنید ..

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Szare295@gmail.com - 24 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ق.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Alirezaj نوشته شده توسط:  
(23 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ)Szare295@gmail.com نوشته شده توسط:  سلام بچه ها بنظرتون کامپایلر چی بخونممم گیج شدم!!!!!
کدومش خوبه؟
ممنون

ممنونم.
داداش کامله؟
از رو چی بخونم دو فصل اخرو؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 24 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
چکار کنیم تو این مدت وقتی حوصلمون سر میره تا حس درس میره بتونیم تحمل کنیم تا این مدت به خوبی تموم بشه و نتیجه ی مطلوب رو بگیریم . من خودم غروب یا شب که میشه اصلا دیگه حوصله ی درس خوندن ندارم و صبح هم که میشه به زور پا میشم درس می خونم .. و روزی ۱۰ ساعت خوابم
دوستان یاری کنید ..
به نام خدا
قبل از درس وضو بگیرید تا با نشاط باشید.
به هدفتون فکر کنید تا انگیزه بگیرید.
خسته که شدید یه قدمی بزنید یا برید مسجد تا آب و هواتون عوض شه.(البته من خودم اینطوری ریکاوری میشم)
به رشته و دانشگاه مورد علاقه ت فکر کن
بجنگ واسه هدفت

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Alirezaj - 24 آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ق.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ق.ظ)Szare295@gmail.com نوشته شده توسط:  
(23 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Alirezaj نوشته شده توسط:  
(23 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ)Szare295@gmail.com نوشته شده توسط:  سلام بچه ها بنظرتون کامپایلر چی بخونممم گیج شدم!!!!!
کدومش خوبه؟
ممنون

ممنونم.
داداش کامله؟
از رو چی بخونم دو فصل اخرو؟

من راجع به دو فصل آخر(تولید کد میانی وبهینه سازی کدمیانی وتولید کد نهایی) نظری ندارم.
(منظورم اینکه نمیتونم منبعی رو پیشنهاد کنم)
ولی میتونم بگم کتاب آل شیخ برای ۴ فصل اول کتاب کامل وخوبی ولی دو فصل آخر رو این کتاب
خوب پوشش نمیده.بهتر از یک منبع دیگه خونده بشه و با توجه به تعداد سوال کامپایلر در کنکور
(۳ تا)اگه سوالهای سالهای گذشته رو برسی کنید.متوجه میشد که اکثر سالها سوالات بیشتر از فصل ۱- ۴ طراحی شده اند.
موفق باشید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 24 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ق.ظ

سلام..دوستان من کتاب های زیر رو از پارسه تهیه کردم اما بعضیاشون چاپ قدیم هستن و گقتن که چاپ جدیدش هنوز نیومده...میخواستم بدونم این مشخصاتی که مینویسم برای اخرین چاپ / ویرایش هس ؟
زبان تخصصی چاپ چهارم ۹۲-----۲۴۶ صفحه-----قیمت ۱۶هزار
پایگاه داده چاپ اول ۹۴-------۲۳۲ صفحه------قیمت ۲۷هزار
اماراحتمالات مهندسی چاپ ششم ۹۲------۵۸۸ صفحه-----قیمت ۳۵ هزار

به خود سایت پارسه میل زدم ولی پاسخ ندادن هنوز !

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - faridnoz - 24 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ

سلام
درسهای ساختمان داده و طراحی رو به نظرتون میشه با تست یاد گرفت؟
شخصا با مثال بهتر یاد میگیرم ایا این کار باعث نمیشه در اینده به مشکل بخورم؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 24 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
دوستان یاری کنید ..
به نظرم یه ساعاتی از روز رو کارهای عملی یا هرکاری که دوست داری انجام بده ولی بعدازظهر کورنومتر بزن و یه ساعاتی هم مفید بخون به زودی دوباره به حالت سابق برمیگردی اونوقت خودت احساس میکنی که باید بیشتر بخونی باز ساعتها رو ببر بالا
فکر کنم ۲ماه آخر باید خیلی فشار بیاریم پس هنوز وقت داری یکم استراحت کنی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - faridnoz - 26 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ب.ظ

سلام
دوستان نظرتون در رابطه با کتاب مدرسان برای درس سیستم عامل و با تغییر کردن نحوه سوالات در درس شبکه
شبکه مدرسان چطوره؟(فرض بر این بذارین من دنبال کتاب خلاصه در عین حال کامل)
با تشکر از جوابهاتون