تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 26 آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۱۶ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ب.ظ)faridnoz نوشته شده توسط:  سلام
دوستان نظرتون در رابطه با کتاب مدرسان برای درس سیستم عامل و با تغییر کردن نحوه سوالات در درس شبکه
شبکه مدرسان چطوره؟(فرض بر این بذارین من دنبال کتاب خلاصه در عین حال کامل)
با تشکر از جوابهاتو
سلام
سیستم عامل : پارسه
شبکه : کراس + تست های تالیفی دکتر حقیقت

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 26 آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ

دوستان همگی خدا قوت
یه سوال فنی و بسیاار حساس خدمت همه دارم
اینکه شمام دفه اول که تستای ۶۰۰ مسله دکتر قدسی رو زدید یا میزنید، مثل من داااغووون هستین؟ ( تا فصل اول حداقل)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 26 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  دوستان همگی خدا قوت
یه سوال فنی و بسیاار حساس خدمت همه دارم
اینکه شمام دفه اول که تستای ۶۰۰ مسله دکتر قدسی رو زدید یا میزنید، مثل من داااغووون هستین؟ ( تا فصل اول حداقل)
ناموسا تو به اونجا رسیدی که تست های ۶۰۰ مسئله رو میزنی ؟ تست های ۶۰۰ مسئله جزء آرزوهای منه زدنشون ! دمت گرم خداییش

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 27 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ق.ظ

فعلا سرگرم داده ساختارها هستم
آخر سری میرم سراغ ۶۰۰ مساله

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ

سلام بر کنکوری های عزیز
بچه ها کسی فصل تقسیم وغلبه الگوریتم خوبه خوب بلده؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 28 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ق.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  سلام بر کنکوری های عزیز
بچه ها کسی فصل تقسیم وغلبه الگوریتم خوبه خوب بلده؟
من تازه شروع کردم از مدرسان میخونم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 28 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ق.ظ

سلام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  426137_426034_Screen_Shot_2016_11_17_at_12_52_04_AM.png]

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 28 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ب.ظ

سلام دوستان
تست های تالیفی دکتر حقیقت به همراه پاسخ رو دارید؟
همونایی هست که تو کانالشون هست؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Farshad_17 - 28 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۲۱ ب.ظ

دوستان برای پی ال چی کار میکنید؟
کتاب میشل خیلی حجیم هست واقعا!!!
کدوم فصلا مهمترن؟!!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - karimi482 - 28 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ

سلام بچه ها
من خیلی دنبال کتابهای سیستم عامل و شبکه ۱ دکتر حقیقت ( پارسه) گشتم ولی متاسفانه موفق نشدم تهیه شون کنم . کسی هست که بتونه راهنمایی کنه یا ایده ای داشته باشه برای تهیه این کتابها ؟ ?

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 28 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ ب.ظ

(۲۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
بله

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۱۵ ب.ظ

دوستان من LWP اصلا نمی فهمم چیه.. کسی میتونه توضیح بده لطفا؟

(۲۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ایشون لطف کردن و همین جا توی مانشت تستهارو گذاشتن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Szare295@gmail.com - 29 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ

سلام بچه ها خسته درس و کنکور نباشید..
راستش من یه سری کتاب هادی یوسفی دارم (داده و الگوریتم و گسسته و ...)
مال سال ۸۹ ه خواستم ببینم کسی بررسی کرده که ایا تغییر زیادی داشته یا نه ؟؟؟
بعد یه سوال دیگه کسی تا حالا از سایت پوران خرید کرده؟ چون باعث تعجبه هزینه پستش رایگانه در حالی که سایت های دیگه ده تومن هزینه پست میگیرن حالا پوران چجوری کتاب ۱۲ هزار تومنی و میخوا بدون پول پست بفرسته؟
ممنون میشم جواب بدید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 29 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ق.ظ

سلام..دوستان من تو مبحث مرتبه ی زمانی و زمان اجرای ساختمان داده و الگوریتم مشکل دارم..داده رو از پوران میخونم(الگوریتم رو هنوز شروع نکردم)..تستایی رو هم که حل میکنم ازش و درست هم درمیاد بیشتر شانسیه بنظرم! چون روش حل خاصی براش ندارم..اگر راهنمایی بفرمایید که چیکار کنم این مبحثو که مهم هم هست خوب یاد بگیرم ممنون میشم .

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fmt - 29 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۵ ب.ظ

تست شبکه چی خوبه کلا منبع خوب شبکه تورو خدا جواب بدین