تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 10 آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ب.ظ

(۰۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من چند وقتیه کلا متوقف شدم اصلا اوضاع مناسب نیست
کلاس ساختمان داده ی استاد رضوی رو شرکت کردم نمیدونم موثر یا نه!شاید شد یه انگیزه برا من که شرو کنم دوباره اگر خوب بود میام میگم
کد تخفیفمم angel70 اگه کسی خواست ثبتنام کنه
امیدوارم تو چند ماه باقی مونده همگی عاااالی پیش برید
من فک کنم تازه زمان خوندن واقعی شروع شده
درسایی که خوندی رو دوره کن(تستها رو عمقی بررسی کن)، تموم شد اگه وقت کردی دوباره چند تا درس جدید شروع کن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 10 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ

سلام دوستان
فصل دوم سیستم عامل قسمت تاریخچه سیستم عامل رو هم باید بخونیم ؟
فراخوان سیستمی سیستم عامل unix چطور؟ (جدولی که هست) از رو کتاب پارسه می گم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 10 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ب.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
فصل دوم سیستم عامل قسمت تاریخچه سیستم عامل رو هم باید بخونیم ؟
فراخوان سیستمی سیستم عامل unix چطور؟ (جدولی که هست) از رو کتاب پارسه می گم
سلام
نمیشه قطعی نظر داد، ظاهرا تو کنکور سراسری و آزاد سالهای قبل نیومده(بعضی تستای آزاد رو گذاشتم برای دور آخر واسه همین میگم ظاهراSmile) من اول هرجا که سالهای قبل تست ازش اومده رو خوب یاد میگیرم دیگه این وقت باقیمانده مطالب غیر کنکوری رو زیاد روش نباید گیر داد وقتی کامل تموم شد و به تسلط رسیدم روی جاهایی که تا الان سوال نیومده بیشتر فوکوس میکنم(البته اگه وقت اضافی بیاریم که میدونم بعیدهSmile)
بازهم شاید سوال دادن معلوم نیست که

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - M.S.Ch - 11 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ق.ظ

سلام
پیدا کردن Follow دو حالت داره یا اون ترم آخر عبارت هست یا نیست :
مثلا داریم ABS و دنبال Follow برای B هستیم خب برای این کار باید first ترم بعدی یعنی S را حساب کنیم که اگر S ترم شروع باشه به مجموعه $ را هم اضافه میکنیم.
مثلا داریم A->AbD و دنبال Follow برای D هستیم خب برای این کار باید first ترم بعدی یعنی A را حساب کنیم(چرخشی) .
امیدوارم که هم درست گفته باشم و هم بدردتون بخوره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - alireza01 - 11 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ق.ظ)M.S.Ch نوشته شده توسط:  سلام
پیدا کردن Follow دو حالت داره یا اون ترم آخر عبارت هست یا نیست :
مثلا داریم ABS و دنبال Follow برای B هستیم خب برای این کار باید first ترم بعدی یعنی S را حساب کنیم که اگر S ترم شروع باشه به مجموعه $ را هم اضافه میکنیم.
مثلا داریم A->AbD و دنبال Follow برای D هستیم خب برای این کار باید first ترم بعدی یعنی A را حساب کنیم(چرخشی) .
امیدوارم که هم درست گفته باشم و هم بدردتون بخوره

خیر درست نیست .
وقتی قانونی به شکل [tex]S\: \longrightarrow\: AB[/tex] داریم . اگه هدف یافتن Follow B باشد . مجموعه Follow B برابر با مجموعه Follow S خواهد شد و نه First S .

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 12 آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ق.ظ

این مدیریت رابینز چاپ جدیدش با چاپ قدیمش فرق داره؟
من اون چاپی رو دارم که ۴۶۰ صفحست و چار تا عکس مربع هم روش داره
من رو مدیریت حساب کردم....ارزش داره برم کتاب جدیدش رو بگیرم یا همین که دارم رو ادامه بدم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 13 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ

دوستان کتاب تستی که پاسخ نامه ی خوبی داشته باشه برای نظریه ی زبان و کامپایلر چی هست؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shamim1395 - 14 آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ

یه سوال باید قسمت روش Akra-Bazzi کتاب طراحی الگوریتم مدرسان رو خوند ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Szare295@gmail.com - 14 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ب.ظ

(۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  دوستان کتاب تستی که پاسخ نامه ی خوبی داشته باشه برای نظریه ی زبان و کامپایلر چی هست؟؟

والا من پرسیدم از چند نفر میگن علوم رایانه شاپوری...
ولی درسنامه هم داره اون حجمش بالاس گرونم هس...
خودم پوران جدید و رو سفارش دادم فعلا نیومده...ولی میگن اوکی ه....

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Iranian Wizard - 14 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ب.ظ

(۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  دوستان کتاب تستی که پاسخ نامه ی خوبی داشته باشه برای نظریه ی زبان و کامپایلر چی هست؟؟
سلام.بنظرم کتاب نظریه و کامپایلر شاپوری نسبت به بقیه ی کتابهای تست موجود بهترن.ولی خب چون سعی کردن که درسنامشون کامل باشه،زیاد به پاسخ تست ها نپرداختن.

(۱۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ)shamim1395 نوشته شده توسط:  یه سوال باید قسمت روش Akra-Bazzi کتاب طراحی الگوریتم مدرسان رو خوند ؟
بنظرم حتما این روش رو بخونید،خیلی از مسائل دشوار رو میشه به راحتی با این روش حل کرد.(البته به انتگرال گیری نیاز داره)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Doctorwho - 14 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۵ ب.ظ

با سلام و درود به همه ی دوستان ببخشببد لطفا در تایپیک زیر منو یاری کنید باتشکر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 15 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ

دوستان کسی هست در مورد bootstrap به من اطلاعاتی بده؟نحوه ی کار باهاشو اینا

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 15 آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۷ ب.ظ

سلام
دوستان شبکه و امنیت دکتری رفته گرایش نرم افزار
برای ارشد هم احتمالش هست؟ واااااای نههههههههههه
خبر
با توجه به اینکه دو گرایش رایانش امن و شبکه‌های کامپیوتری در کنکور دکترای تخصصی زیرمجموعه رشته مهندسی کامپیوتر اعلام شده‌اند، به داوطلبان این دو گرایش توصیه می‌کنیم احتمال قرار گرفتن این گرایش‌ها در رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد را درنظر بگیرند و تا زمان مشخص شدن موارد دقیق امتحانی، بیشتر بر روی دروس مشترک دو رشته مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات تمرکز نمایند.

یعنی واقعا بهمن ماه می خوان منابع ما رو معرفی کنن ؟!
بی انصافی نیست؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 15 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ

سلام منم مثل شما پشت کنکوریم و رتبه برتر و اینا نیستم . به نظر من اول طبق مصاحبه ها منابع رو انتخاب کن بعد شروع کن به خوندن. دیگه اینکه روزی چند ساعت بخونی و از چی بخونی بستگی به خودت داره به پایه درسیت .

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatemeh_Itt - 16 آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ ب.ظ

سلام بچه ها.یه سوال دارم برای رشته ای تی کتاب شبکه های کامپیوتری ۱ پارسه باید از کدوم فصل شروع کنیم؟ چون خیلیا میگن لایه فیزیکی حذفه و ازشم زیاد سوال نیومده من اول ۲ رو خوندم الان میخوام ۱ و شروع کنم ممنون میشم زودتر بهم جواب بدینSmile