تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - rastgar.mohammad - 26 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۸ ب.ظ

سلام دوستانه عزیز امیدوارم همتون موفق باشین.
من واسه مبانی فناوری اطلاعات یه کتاب میخوام که تستم داشته باشه اگه چیزی مدنظرتون هست بگین.
با تشکر.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 26 آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۵ ب.ظ

دوستان کسی هست هوش راهیان ویراست ۶ رو خونده باشه ؟
من نصفش رو توی تابستان خوندم تستاشم زدم حالا میگن ویراست ۷ اومده
۷ رو بگیریم مجددا یا رو ۶ مانور بدیم ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 26 آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۲۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۸ ب.ظ)rastgar.mohammad نوشته شده توسط:  سلام دوستانه عزیز امیدوارم همتون موفق باشین.
من واسه مبانی فناوری اطلاعات یه کتاب میخوام که تستم داشته باشه اگه چیزی مدنظرتون هست بگین.
با تشکر.

این درس جز سرفصل های امتحانی کنکور ارشد نیست، برای چه مقطعی هستش ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 26 آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۰ ب.ظ

(۲۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۵ ب.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  دوستان کسی هست هوش راهیان ویراست ۶ رو خونده باشه ؟
من نصفش رو توی تابستان خوندم تستاشم زدم حالا میگن ویراست ۷ اومده
۷ رو بگیریم مجددا یا رو ۶ مانور بدیم ؟

من ۶ خوندم تستاشم تا ۹۵ زدم....همه مطالبو داشت....فکر نمیکنم نیاز به ویراست ۷ باشه...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mahshid.fateh - 27 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ

سلام دوستان وقت بخیر. من کتاب آمار و احتمال پارسه رو پیدا نکردم. چه منبع دیگه ای پیشنهاد میکنید؟ کسی جزوه ای یا کتاب دیگری یا ویس از نویسنده این کتاب داره؟
خیلی ممنون میشم جوب بدیدHuhShy

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 27 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ب.ظ

(۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ ب.ظ)mahshid.fateh نوشته شده توسط:  سلام دوستان وقت بخیر. من کتاب آمار و احتمال پارسه رو پیدا نکردم. چه منبع دیگه ای پیشنهاد میکنید؟ کسی جزوه ای یا کتاب دیگری یا ویس از نویسنده این کتاب داره؟
خیلی ممنون میشم جوب بدیدHuhShy

سلام من مدرسان رو دارم اگه بخوایین به قیمت قیمت مناسب و با تخفیف میدم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - rastgar.mohammad - 27 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ

(۲۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  [quote='rastgar.mohammad' pid='427807' dateline='1481887687']
با تشکر.

واسه ارشد میخوام.واسه گرایش تجارت و it این جزوه دروسه یک واحدی نیست مگه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 28 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ

(۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)rastgar.mohammad نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  [quote='rastgar.mohammad' pid='427807' dateline='1481887687']
با تشکر.

چارت درسی آیتی یه درسی داره به اسم مبانی فناوری اطلاعات که ۳ واحده درس تخصصی هم هست ولی جزء دروس امتحانی ارشد نیست.

این چارت درس دیگه ای داره به اسم اصول و مبانی مدیریت که درس اصلیه و ۳ واحد.این درس جزء دروس امتحانی ارشده.
منبعشم مبانی مدیریت رابینز. تستم از سال ۸۹ تا حالا از این کتاب طرح میشه.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mahshid.fateh - 28 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ب.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(10 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
فصل دوم سیستم عامل قسمت تاریخچه سیستم عامل رو هم باید بخونیم ؟
فراخوان سیستمی سیستم عامل unix چطور؟ (جدولی که هست) از رو کتاب پارسه می گم
سلام
نمیشه قطعی نظر داد، ظاهرا تو کنکور سراسری و آزاد سالهای قبل نیومده(بعضی تستای آزاد رو گذاشتم برای دور آخر واسه همین میگم ظاهراSmile) من اول هرجا که سالهای قبل تست ازش اومده رو خوب یاد میگیرم دیگه این وقت باقیمانده مطالب غیر کنکوری رو زیاد روش نباید گیر داد وقتی کامل تموم شد و به تسلط رسیدم روی جاهایی که تا الان سوال نیومده بیشتر فوکوس میکنم(البته اگه وقت اضافی بیاریم که میدونم بعیدهSmile)
بازهم شاید سوال دادن معلوم نیست که

از کجا میفهمید هربخش توی کنکور آمده یا نه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - rastgar.mohammad - 28 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۶ ق.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)rastgar.mohammad نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  [quote='rastgar.mohammad' pid='427807' dateline='1481887687']
با تشکر.

چارت درسی آیتی یه درسی داره به اسم مبانی فناوری اطلاعات که ۳ واحده درس تخصصی هم هست ولی جزء دروس امتحانی ارشد نیست.

این چارت درس دیگه ای داره به اسم اصول و مبانی مدیریت که درس اصلیه و ۳ واحد.این درس جزء دروس امتحانی ارشده.
منبعشم مبانی مدیریت رابینز. تستم از سال ۸۹ تا حالا از این کتاب طرح میشه.

درسته مرسی تشکر.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 28 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ب.ظ)mahshid.fateh نوشته شده توسط:  از کجا میفهمید هربخش توی کنکور آمده یا نه؟
خیلی سخت نیستSmile قبلا سوالات سالهای اخیر رو دیدم فکر کنم نیومده بود البته چند وقت بعد همه تستای آی تی و کام رو ببینم دیگه مطمئن میشم اومده یا نه البته ممنون میشم دوست خوبم sali_h هم در این مورد نظری دارن بگن چون ایشون هم تستا رو خوب حل کردن
راستی کتاب آمار رو گیر اوردین؟ به نظرم اکثر کتابا یکی هستن کتاب پارسه خوب دسته بندی کردی کتاب های دیگه هم بد نگفتن مهم اینه که تستای سالهای اخیر حل بشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - XP13 - 29 آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ق.ظ

سلام دوستان.
می خواستم بپرسم کسی رو میشناسید که الان دانشجوی ارشد غیرروزانه باشه چه بچه های اینجا و چه هرکس دیگه ای و بخواد ارشددوباره امتحان بده؟
خیلی خیلی ضروریه.
یه تاپیک هم درست کردم برای مشکلم ولی کسی تاالان پاسخی نداده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shamim1395 - 29 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ب.ظ

یه ر اهنمایی
من درس گسسته ام خیلی ضعیفم و به تازگی شروع کردم به خوندن اگه فصل دوم مبحث شمارش را حذف کنم خیلی ضرر می کنم دیگه فصل هایی هستن که ارزش خوندن نداشته باشن و خوب سخت هم باشن؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - kilookiloo - 30 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ب.ظ

سلام دوستان
برای درس سیستم عامل دنبال کتاب پارسه گشتم پیدا نکردم , کتابی میشناسید که همه ی مطالب رو پوشش داده باشه و تست هاشم خوب باشه ( چند تا بحثم خوب نگفته باشه زیاد مهم نیست فقط همه مطالب مورد نیاز رو گفته باشه که بدونم چی باید بخونم )
ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 30 آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ

(۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  سلام دوستان
برای درس سیستم عامل دنبال کتاب پارسه گشتم پیدا نکردم , کتابی میشناسید که همه ی مطالب رو پوشش داده باشه و تست هاشم خوب باشه ( چند تا بحثم خوب نگفته باشه زیاد مهم نیست فقط همه مطالب مورد نیاز رو گفته باشه که بدونم چی باید بخونم )
ممنون
برای کتاب پیام خصوصی دادم