تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - arash691 - 05 دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ ب.ظ

شبکه مدرسان خوبه ؟ من اخرین باری که شبکه خوندم واسه دانشگاه بود اونم شبکه های کامپیوتری با رویکرد پایین به بالا یعنی هیچی نخوندیم .
کتاب پارسه هم تو بازار نیست .

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 05 دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ

دوستان برید و به فکر منابع خوب باشین برا درسایی که تا حالا نخوندینشون یا جدیدا به مجموعه دروستون اضافه شده
زمان خیلی کمه و وقت برا چونه زدن نیست
گله کردن و گریه و زاری هم فایده نداره
کاریه که شده حالا خوب یا بد
باید پذیرفتش و به فکر ادامه راه بود ...

زرنگ باشین از این آب گللالود و آشفته بازار میتونید ماهی های بزرگی بگیرین

موفق باشیم ...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shark - 05 دى ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ

(۰۵ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۵ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان برید و به فکر منابع خوب باشین برا درسایی که تا حالا نخوندینشون یا جدیدا به مجموعه دروستون اضافه شده
زمان خیلی کمه و وقت برا چونه زدن نیست
گله کردن و گریه و زاری هم فایده نداره
کاریه که شده حالا خوب یا بد
باید پذیرفتش و به فکر ادامه راه بود ...

زرنگ باشین از این آب گللالود و آشفته بازار میتونید ماهی های بزرگی بگیرین

موفق باشیم ...
دوست عزیز از آب گل‌آلود ماهی گرفتن کار کساییه که نمیتونن از آب زلال ماهی بگیرن! مطمئن باشید کسایی که الان اینجا دارن اعتراض میکنن برا رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی میخونن که حتی تغییر ۱۰ درصدی منابع هم میتونه کلی تو رتبشون تاثیر داشته باشه چه برسه تغییر ۱۰۰ درصدی!!!! و دقیقا به خاطر این دارن اعتراض میکنن که تو این آشفته بازار خیلیا قراره از آب گل‌آلود ماهی بگیرن و زحمات کسایی که کلی برنامه‌ریزی کردن و وقت گذاشتن پایمال میشه!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 05 دى ۱۳۹۵ ۰۷:۴۵ ب.ظ

همه دارن درست میگن شرایط بدیه ولی هوشمندانس که ادامه بدیم. بهتر از قبل

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 05 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ

(۰۵ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ ب.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  شبکه مدرسان خوبه ؟ من اخرین باری که شبکه خوندم واسه دانشگاه بود اونم شبکه های کامپیوتری با رویکرد پایین به بالا یعنی هیچی نخوندیم .
کتاب پارسه هم تو بازار نیست .
من چاپ ۹۱ رو برای فروش دارم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohad68 - 06 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ق.ظ

(۰۵ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۳ ق.ظ)mohad68 نوشته شده توسط:  سلام به همه و عرض خداقوت برای تلاش هاتون
من تست های شبکه ی دانشگاه mit را میخوام که گفتن تو مانشت هست ولی هرچی گشتم پیداش نکردم
ممنون میشم اگه کسی لینکش و یا فایلش رو داره بزاره اینجا
امیدوارم که با انرژی درس بخونید

دوستان کسی نداره این سوالاتو؟Huh

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - شیرین۱۹۹۳ - ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ب.ظ

بچه ها بین شبکه، معماری و سیستم به نظرتون کدومشو مشه توی دو هفته بخونیم؟ از وقتی درسا تغییر کردن من استرس عجیبی پیدا کردمSadSad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 06 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  بچه ها بین شبکه، معماری و سیستم به نظرتون کدومشو مشه توی دو هفته بخونیم؟ از وقتی درسا تغییر کردن من استرس عجیبی پیدا کردمSadSad
من شبکه نمیخونم ، نمیدونم درسته یا نه، میگن خیلی ریزه کاری داره به نظرم آدم اگه معماری بخونه بهتره ، معلوم نیست شبکه و سیستم عامل چندتا چندتا سوال بدنHuhمن سیستم عامل هم خوندم شاید روزای آخر فصلهای مهم شبکه رو هم خوندم
احتمالا شبکه رو بیخیال شم SmileAngel

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bahar95 - 06 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ

من قسمت مربوط به نخ ها وLWP سیستم عاملو راخوب نمیفهمم البته کتابم مال سال ۸۹ هست اکه کتابای جدیدتر مطالبی در این مورد دارن برام می فرستید لطفا،
یا حتی جزوه یامطلبی در مورد این مبحث یا یکی که خودش خوب فهمیده برام توضیح میده؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *ahoo - 06 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ

سلام دوستان
من قرار بود شبکه امتحان بدم الان با این وضع باید کنکور کامپیوترم بدم
ینی باید ۶تا درس جدید بخونم
کامپایلر، نظریه، مدار منطقی، ریاضی مهندسی، محاسبات ، امار
با توجه به اینکه منابع دیگه رو هم تا نصفه خوندم الان بنظرتون چیکار کنم
هر ۶تا درسو که نمیشه خوند میشه؟
من کامپایلر و نظریه هم پاس نکردم
میشه لطفا کمک کنید چیا رو بخونم و از کدوم کتاب؟
ممنونم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shark - 06 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ)*ahoo نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنونم
اگه وقت دارید که حتما همه کتابارو بخونید اگه نه یکی دوتا از دروس ریاضی رو حذف کنید. اون سه تا درس دیگه رو حتما بخونید.
برا مدار بهترین کتاب، کتاب استاد اجلالیه که حجمش خیلی زیاده، اگه وقتتون کمه کتاب پوران میتونه جایگزین خوبی باشه.
برا نظریه کتاب نظریه فردین شاپوری و اگه باز وقتتون کمه میتونید کتاب پارسه (دکتر علی نوراله) رو بخونید.
برا کامپایلر هم کتاب فردین شاپوری انتشارات پوران

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Szare295@gmail.com - 06 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ

سلام بچه ها یه سوال از درس مهندسی نرم افزار داشتم برا امتحان پایانی البته
تفاوت اصلی بین مدل های نمونه سازی و حلزونی و افزایشی چیه؟؟
هرچی فکر میکنم سه تاش که یه کار رو انجام میدن
ممنون میشم کمکم کنید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *ahoo - 06 دى ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)shark نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ)*ahoo نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنونم
اگه وقت دارید که حتما همه کتابارو بخونید اگه نه یکی دوتا از دروس ریاضی رو حذف کنید. اون سه تا درس دیگه رو حتما بخونید.
برا مدار بهترین کتاب، کتاب استاد اجلالیه که حجمش خیلی زیاده، اگه وقتتون کمه کتاب پوران میتونه جایگزین خوبی باشه.
برا نظریه کتاب نظریه فردین شاپوری و اگه باز وقتتون کمه میتونید کتاب پارسه (دکتر علی نوراله) رو بخونید.

ممنون
ینی الان بچه های ایتی هر ۶تا درسو میخونین؟؟؟!!
من که نمیرسم
از بین این ۳تا ریاضیا (ریاضی مهندسی،امار،محاسبات)کدومش اسونتره و راحتتر میشه تو کنکور زد؟
کامپایلر چی ؟چجوریه؟سخته؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - برادر - ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ)*ahoo نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)shark نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ)*ahoo نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنونم

ممنون
ینی الان بچه های ایتی هر ۶تا درسو میخونین؟؟؟!!
من که نمیرسم
از بین این ۳تا ریاضیا (ریاضی مهندسی،امار،محاسبات)کدومش اسونتره و راحتتر میشه تو کنکور زد؟
کامپایلر چی ؟چجوریه؟سخته؟

شبکه و امنیت اصلاحیه خورده... همون درسای سابق رو باید بخونید

- برای رشتة مهندسی کامپیوتر گرایش‌های شبکه‌های کامپیوتری و رایانش امن (کد ۱۲۷۷) علاوه بر کد رشته امتحانی ۱۲۷۷ (مهندسی کامپیوتر) از کد رشتة امتحانی ۱۲۷۶ (مهندسی فناوری اطلاعات) نیز پذیرش انجام خواهد شد و داوطلبان بایستی دروس زبان‌ عمومی و تخصصی (انگلیسی)‌ با ضریب ۱، دروس مشترک (ساختمان‌های گسسته، ساختمان داده‌ها، طراحی الگوریتم، مهندسی نرم‌افزار، شبکه‌های کامپیوتری) با ضریب ۴، مجموعه دروس تخصصی مشترک (اصول طراحی پایگاه‌ داده‌ها، هوش مصنوعی، سیستم‌های عامل) با ضریب ۲، و معماری کامپیوتر با ضریب ۱ را امتحان دهند. ضمناً ظرفیت پذیرش در رشتة مهندسی کامپیوتر گرایش‌های شبکه‌های کامپیوتری و رایانش امن ۵۰ درصد از بین داوطلبان کد رشته امتحانی ۱۲۷۶ و ۵۰ درصد از بین داوطلبان کد رشته امتحانی ۱۲۷۷ انجام خواهد شد.

۳- در کد رشتة ۱۲۷۷ درس شماره ۲ شامل ریاضیات (ریاضی عمومی (۱و۲)، معادلات دیفرانسیل، آمار و احتمال مهندسی، ریاضیات ‌گسسته‌) به ریاضیات (ریاضیات مهندسی، آمار و احتمال مهندسی، محاسبات عددی، ساختمان‌های ‌گسسته‌)، با ضریب اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام تغییر یافته است.

تذکر مهم: با توجه به تغییر برنامه درسی رشتة مهندسی کامپیوتر، گرایش‌های شبکه‌های کامپیوتری و رایانش امن در آزمون کارشناسی‌ارشد ۱۳۹۷ صرفاً از رشته امتحانی مهندسی کامپیوتر (کد ۱۲۷۷) پذیرش دانشجو خواهند داشت.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *ahoo - 06 دى ۱۳۹۵ ۰۷:۲۸ ب.ظ

اینو میدونم
ظرفیتش نصف شده ولی
با این ظرفیت کم رتبه خیلی بالا میخاد
پس باید از ظرفیت کامپیوتر هم استفاده کرد