تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - kimia_f - 06 دى ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ب.ظ

یه سوال دارم من خیلی دیر می خوام شروع کنم به خوندن البته یه محکه برای سال سال بعد من لیسانس چند سال پیش گرفتم می خوام برای مهندسی کامپیوتر گرایش شبکه بخونم میشه بگین دقیقا چه درس هایی می یاد و چه رفرنس هایی خوبه

(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸ ب.ظ)برادر نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ)*ahoo نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۴۱ ب.ظ)shark نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ)*ahoo نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من قرار بود شبکه امتحان بدم الان با این وضع باید کنکور کامپیوترم بدم
ینی باید ۶تا درس جدید بخونم
کامپایلر، نظریه، مدار منطقی، ریاضی مهندسی، محاسبات ، امار
با توجه به اینکه منابع دیگه رو هم تا نصفه خوندم الان بنظرتون چیکار کنم
هر ۶تا درسو که نمیشه خوند میشه؟
من کامپایلر و نظریه هم پاس نکردم
میشه لطفا کمک کنید چیا رو بخونم و از کدوم کتاب؟
ممنونم
اگه وقت دارید که حتما همه کتابارو بخونید اگه نه یکی دوتا از دروس ریاضی رو حذف کنید. اون سه تا درس دیگه رو حتما بخونید.
برا مدار بهترین کتاب، کتاب استاد اجلالیه که حجمش خیلی زیاده، اگه وقتتون کمه کتاب پوران میتونه جایگزین خوبی باشه.
برا نظریه کتاب نظریه فردین شاپوری و اگه باز وقتتون کمه میتونید کتاب پارسه (دکتر علی نوراله) رو بخونید.
برا کامپایلر هم کتاب فردین شاپوری انتشارات پوران

ممنون
ینی الان بچه های ایتی هر ۶تا درسو میخونین؟؟؟!!
من که نمیرسم
از بین این ۳تا ریاضیا (ریاضی مهندسی،امار،محاسبات)کدومش اسونتره و راحتتر میشه تو کنکور زد؟
کامپایلر چی ؟چجوریه؟سخته؟

شبکه و امنیت اصلاحیه خورده... همون درسای سابق رو باید بخونید

- برای رشتة مهندسی کامپیوتر گرایش‌های شبکه‌های کامپیوتری و رایانش امن (کد ۱۲۷۷) علاوه بر کد رشته امتحانی ۱۲۷۷ (مهندسی کامپیوتر) از کد رشتة امتحانی ۱۲۷۶ (مهندسی فناوری اطلاعات) نیز پذیرش انجام خواهد شد و داوطلبان بایستی دروس زبان‌ عمومی و تخصصی (انگلیسی)‌ با ضریب ۱، دروس مشترک (ساختمان‌های گسسته، ساختمان داده‌ها، طراحی الگوریتم، مهندسی نرم‌افزار، شبکه‌های کامپیوتری) با ضریب ۴، مجموعه دروس تخصصی مشترک (اصول طراحی پایگاه‌ داده‌ها، هوش مصنوعی، سیستم‌های عامل) با ضریب ۲، و معماری کامپیوتر با ضریب ۱ را امتحان دهند. ضمناً ظرفیت پذیرش در رشتة مهندسی کامپیوتر گرایش‌های شبکه‌های کامپیوتری و رایانش امن ۵۰ درصد از بین داوطلبان کد رشته امتحانی ۱۲۷۶ و ۵۰ درصد از بین داوطلبان کد رشته امتحانی ۱۲۷۷ انجام خواهد شد.

۳- در کد رشتة ۱۲۷۷ درس شماره ۲ شامل ریاضیات (ریاضی عمومی (۱و۲)، معادلات دیفرانسیل، آمار و احتمال مهندسی، ریاضیات ‌گسسته‌) به ریاضیات (ریاضیات مهندسی، آمار و احتمال مهندسی، محاسبات عددی، ساختمان‌های ‌گسسته‌)، با ضریب اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام تغییر یافته است.

تذکر مهم: با توجه به تغییر برنامه درسی رشتة مهندسی کامپیوتر، گرایش‌های شبکه‌های کامپیوتری و رایانش امن در آزمون کارشناسی‌ارشد ۱۳۹۷ صرفاً از رشته امتحانی مهندسی کامپیوتر (کد ۱۲۷۷) پذیرش دانشجو خواهند داشت.

با این شرایط فکر کنم خوندن فناوری اطلاعات اسون تره از گرایش شبکه شده چون ریاضی نداره من محاسبات و نظریه نخوندم اصلا. درس ساختمان های گسسته چی هست من پاس نکردم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Petal - 06 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ

سلام
تفاوت این دو در چیه
۴۶۹ کامپیوتر-کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی نرم افزارکامپیوتر
۶۳۵ مهندسی تکنولوژی نرم افزارکامپیوتر

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - M a h d i - 06 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ

سلام، من فارغ التحصیل هستم و معدل کل ام رو دارم ولی شنیدم معمولا معدل کل با معدل دانشنامه، چند صدمی تفاوت داره و دانشنامه هم دست دانشجو نمی دهند.
اگر همین معدل کل رو در ثبت نام ارشد وارد کنم ، امکانش هست به مشکل بخورم؟
به نظرتون بهتر نیست چند صدم معدلم رو کمتر بزنم؟

پی نوشت: تلفن های سنجش هم دائما اشغاله.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Petal - 06 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ب.ظ

میشه بگین خواهشا بچه ها
(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Petal نوشته شده توسط:  سلام
تفاوت این دو در چیه
دوستان میشه کمکم کنین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shark - 06 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ)*ahoo نوشته شده توسط:  از بین این ۳تا ریاضیا (ریاضی مهندسی،امار،محاسبات)کدومش اسونتره و راحتتر میشه تو کنکور زد؟
کامپایلر چی ؟چجوریه؟سخته؟
از بین اون سه تا محاسبات از همشون آسون‌تر و کم‌حجم‌تره و راحت میشه زدش.
نظریه پیش‌نیاز کامپایلر، باید قبل کامپایلر نظریه رو خونده باشید. خیلی سخت نیست. میشه گفت یه جورایی مثل نظریه‌است. اگه با نظریه راحتین پس فک نکنم مشکلی براتون پیش بیاد.

(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Petal نوشته شده توسط:  تفاوت این دو در چیه
ببینید تو مدرکتون هر کدومو زدن همونو وارد کنید. در واقع جفتشون یه مدرکن ولی ممکنه یه مدت مدرک رو با عنوان اول صادر کرده باشن و یه مدت با عنوان دوم. اگه هنوز مدرکتونو نگرفتین ببینید موقع پذیرشتون شمارو با چه عنوان پذیرش کردن همونو انتخاب کنید.

(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ)M a h d i نوشته شده توسط:  سلام، من فارغ التحصیل هستم و معدل کل ام رو دارم ولی شنیدم معمولا معدل کل با معدل دانشنامه، چند صدمی تفاوت داره و دانشنامه هم دست دانشجو نمی دهند.
اگر همین معدل کل رو در ثبت نام ارشد وارد کنم ، امکانش هست به مشکل بخورم؟
به نظرتون بهتر نیست چند صدم معدلم رو کمتر بزنم؟
نه دوست عزیز همچین چیزی نیست! شما معدل کلتون رو هرچی زدن همونو وارد کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Petal - 06 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ب.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ب.ظ)shark نوشته شده توسط:  ببینید تو مدرکتون هر کدومو زدن همونو وارد کنید. در واقع جفتشون یه مدرکن ولی ممکنه یه مدت مدرک رو با عنوان اول صادر کرده باشن و یه مدت با عنوان دوم. اگه هنوز مدرکتونو نگرفتین ببینید موقع پذیرشتون شمارو با چه عنوان پذیرش کردن همونو انتخاب کنید.
خیلی متشکرم از کمکتون
معدل برمبنای ۰تا۴ یعنی چی؟>؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - شیرین۱۹۹۳ - ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ب.ظ)Petal نوشته شده توسط:  [quote='shark' pid='428754' dateline='1482778927']
ببینید تو مدرکتون هر کدومو زدن همونو وارد کنید. در واقع جفتشون یه مدرکن ولی ممکنه یه مدت مدرک رو با عنوان اول صادر کرده باشن و یه مدت با عنوان دوم. اگه هنوز مدرکتونو نگرفتین ببینید موقع پذیرشتون شمارو با چه عنوان پذیرش کردن همونو انتخاب کنید.
خیلی متشکرم از کمکتون
معدل برمبنای ۰تا۴ یعنی چی؟>؟
[quote
اول دفترچه راهنمای ثبت نام نوشته همشو

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sara27 - 07 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۰۱ ب.ظ

(۰۵ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۱۰ ب.ظ)reyhanehashkar نوشته شده توسط:  سلام کسی هست الان بخواد شروع کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره ولی بار دوم ام هست میخوام کنکور بدم
BlushBlush

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - راحیییییل - ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ

سلام خوبین؟؟
من تازه شروع کردم
برای ارشد معماری
کسی هست که امسال ارشد معماری بخوااد کنکور بده؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 07 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ب.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)راحیییییل نوشته شده توسط:  سلام خوبین؟؟
من تازه شروع کردم
برای ارشد معماری
منSmile

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - راحیییییل - ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۰ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ)راحیییییل نوشته شده توسط:  سلام خوبین؟؟
من تازه شروع کردم
برای ارشد معماری
منSmile

واقعا؟?
آخه زده کامپیوتر
من رشته کارشناسیم فرق داشته الان کتابها و آزمون مدرسان گرفتم به نظرتون منابع کافیه؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 07 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ ب.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ)راحیییییل نوشته شده توسط:  واقعا؟?
آخه زده کامپیوتر
من رشته کارشناسیم فرق داشته الان کتابها و آزمون مدرسان گرفتم به نظرتون منابع کافیه؟؟؟
نمیشه قطعی گفت
کتابای آمار و VLSI و مدار مدرسان میدونم خوبه البته تو همه درسا بهترین نیستن یکم هم کتاباش حفظیهSmile البته تووقت باقیمونده خیلی هم نمیشه رو مفاهیم زوم کرد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - راحیییییل - ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ب.ظ)راحیییییل نوشته شده توسط:  واقعا؟?
آخه زده کامپیوتر
نمیشه قطعی گفت
کتابای آمار و VLSI و مدار مدرسان میدونم خوبه البته تو همه درسا بهترین نیستن یکم هم کتاباش حفظیهSmile البته تووقت باقیمونده خیلی هم نمیشه رو مفاهیم زوم کرد

برای معماری چه درسایی خوبه؟؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 07 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ب.ظ

سلام دوستان
برای امنیت و شبکه هم ای تی و هم کامپیوتر می خوام امتحان بدم . از اول که داشتم ای تی می خوندم . الان میخوام مدار منطقی و آمار هم بخونم تا کامپیوتر هم امتحان بدم .
تو این فرصت کم به نظرتون پوران بخونم و فیلم های دکتر تابنده کافیه ؟ یا کلا تو این فرصت فیلم توصیه نمیشه .
اصلا انتخاب این دو درس کار معقولی هست؟ میشه جواب داد تو کنکور ؟ آمار هم پارسه .
لطفا راهنمایی کنید ...
استرسمون رو ۱۰۰ برابر کردن.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 07 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ب.ظ

(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
برای امنیت و شبکه هم ای تی و هم کامپیوتر می خوام امتحان بدم . از اول که داشتم ای تی می خوندم . الان میخوام مدار منطقی و آمار هم بخونم تا کامپیوتر هم امتحان بدم .
تو این فرصت کم به نظرتون پوران بخونم و فیلم های دکتر تابنده کافیه ؟ یا کلا تو این فرصت فیلم توصیه نمیشه .
اصلا انتخاب این دو درس کار معقولی هست؟ میشه جواب داد تو کنکور ؟ آمار هم پارسه .
لطفا راهنمایی کنید ...
استرسمون رو ۱۰۰ برابر کردن.
این استرس برای همه هست
درسایی که میخوای بخونی راحتن زیاد سخت نگیر کتاباتم خوبن توی این زمان باقیمونده فیلم دیدن خیلی وقتگیره
درسارو بخون اگه جایی نامفهومه تاپیک بزن بگو هم من هم بچه های دیگه جواب میدن تقریبا این دو تا درس رو خوندم نزنی ضرر کردی، بخونشون آسونن