تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Szare295@gmail.com - 09 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ ب.ظ

(۰۹ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۲۹ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(09 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  فک کنم کتابی که اون سال شما داشتید بد بوده.
و تا اونجا که اطلاع دارم پارسه از پایه و اساس تغییر کردهSmile
باز هم به نظرم تصمیم اصلی با خود دوستانه.
من برای سیستم عامل هم مدرسان رو پیشنهاد داده بودم.کسی باورش نشد.تا اینکه یه دو نفری رفتن خوندن.بعد فهمیدن.
البته کتاب راه پیما رو نه قدیمیش رو.

ویراست ۵ راهیان که اینجوری بود :
اشتباه در جستجو های FC و BC
اشتباه در بخش ارضا محدودیت و حل غلط تست ها
اشتباه در رزولوشن و بخش منطق و حل غلط و متناقض تمام سوالات
کل قسمت "جستجو های محلی" رو وارونه درس داده
الگوریتم SA و تست هاش همه شون غلط حل شدن با استدلال های به ظاهر درست
اینا بخشی از هزاران اشتباهی هست که من ازش گرفتم.
ویراست ۶ رو هم که دیدم با کمال پر رویی درسنامه بخش ارضا محدودیت همون بود!!
-----
تصمیم نهایی با دوستان
این رفیق ما امیر کبیر قبول شده، شاید حق با ایشون باشه و راهیان بهتر باشهSmile
-----
موفق باشید
مرسی دوست خوبم
بله ممکنه تغییر کرده باشه و خوب شده باشه، من چاپ اولش رو داشتم فکر کنم
پارسته پایگاه داده و نرم افزارش فوق العاده هستن، اما معماری و همین هوشش رو که من داشتم خوب نبودنن
هوش کلا سادست ولی باید خوب فهمیدش
با هدف و پیروز باشید

شما کتاب نصیر رو دیدید؟
من هیچی از هوش نمیدونم بنظرتون با راهیان راه میفتم با توجه به اینکه میگن کلی اشتباه داره؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - alireza01 - 10 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ب.ظ

سلام ، دوستان با توجه به وقت کم تا کنکور ، چه منبع و کتابی برای شبکه معرفی میکنید ؟؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 10 دى ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ

بچه ها کسی میدونه زبان تخصصی چطوری بخونیم که بتونیم تستاشو بزنیم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 10 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ

سلام دوستان
مدار منطقی کدوم فصل هاش مهتره ؟
منطقی تابستان ۹۰ رو دارم (پوران پژوهش) خوبه؟!

از الگوریتم قدسی چهجوری باید خوند تا متوجه شد ؟!!!!Sad(( واقعا سخته . ی سوالی رو می خونم مثلا می فهمم بعد سوال های مشابه رو بلد نیستم . حس می کنم دارم حفظ می کنم .
با توجه به اینکه سوالای الگوریتم پارسال رو نتونستم اصلا بزنم ، خیلی نگرانم که چجوری بخونم ..

ممنون از راهنماییتون.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saharitst - 10 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ

چرا من هیچ انگیزه ای برای ارشد ندارم؟؟!!!هنوز ثبت نامم نکردم...امسال فارغ التحصیل شدم تو مقطع کارشناسی رشتمم ای تی...نمیدونم کار درستی کردم یا نه ولی تا کار پیدا نکنم ارشد نمیخونم..انشاللله هدفم سال ۹۷ هست..هر چند سال شلوغی رو پیش رو دارم هم زبان انگلیسی هم المانی برای تست دف هم سر کار ولی نشد نداره...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Szare295@gmail.com - 11 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ

(۱۰ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ ب.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  مدار منطقی کدوم فصل هاش مهتره ؟
منطقی تابستان ۹۰ رو دارم (پوران پژوهش) خوبه؟!
واقعیتش فصلای مهم مدار منطقی رو (نه تنها مدار بلکه هر درسی رو) میشه از رو تست‌های آخر فصل کتاب‌های کنکوری فهمید، مطمئنا هرفصلی که سوال بیشتری ازش تو کنکور اومده باشه مهم‌تره!
کتاب پوران هم شنیدم جدیدا تغییر کرده و نمیدونم تغییراتش در چه حدی بوده. کتابی که شما دارید یه سری مباحث رو سطحی گفته که ممکنه تو کنکور نتونید جواب بدید. من توصیه میکنم اگه وقتشو دارید کتاب اجلالی رو بخونید که ۶۲۰ صفحه‌است. اما اگه وقتشو ندارید همون کتاب یوسفی رو بخونید. که اونم اگه سوالی از اون قسمت‌هایی که آقای یوسفی خوب توضیح ندادن مطرح بشه ممکنه نتونید بزنید.
پوران جدید اومده اجلالی و خلاصه کرده در ودر واقع کپی کرده اینو همه میذونن و با بررسی کردن دو کتاب میشه دید من توصیه میکنم بحز محاسبات به هبچ وجه سراغ هادی یوسفی نرید پارسال هم درس معماری ی سوال و اشتباه حل کرده از مبحث نانو و در امتحان مطرح شده واقعا تا اساتید بزرگی مثلذدکتر اجلالی (دانشیار دانشگاه شریف) تو این درس کتاب کنکوری پارن اشتباه بزرگی کتاب های یوسفی و بخوای بخونی
اونم درسی مثل منطقی ک اگر مسلط باشی میشه همه ی سوالاشو زد

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - amin279 - 11 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ق.ظ

سلام من یه سوال پیش اومده واسم الان که خواستم ارشد ثبتنام کنم دیدم سایت سنجش منابع رو اینطور معرفی کرده
داوطلبان بایستی دروس زبان‌ عمومی و تخصصی (انگلیسی)‌ با ضریب ۱، دروس مشترک (ساختمان‌های گسسته، ساختمان داده‌ها، طراحی الگوریتم، مهندسی نرم‌افزار، شبکه‌های کامپیوتری) با ضریب ۴، مجموعه دروس تخصصی مشترک (اصول طراحی پایگاه‌ داده‌ها، هوش مصنوعی، سیستم‌های عامل) با ضریب ۲، و معماری کامپیوتر با ضریب ۱ را امتحان دهند.

سوال : من اینجا اسم از مدار منطقی و نظریه و کامپایلر نمیبینم یعنی حذف شدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Szare295@gmail.com - 11 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۷ ق.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ق.ظ)amin279 نوشته شده توسط:  سلام من یه سوال پیش اومده واسم الان که خواستم ارشد ثبتنام کنم دیدم سایت سنجش منابع رو اینطور معرفی کرده
داوطلبان بایستی دروس زبان‌ عمومی و تخصصی (انگلیسی)‌ با ضریب ۱، دروس مشترک (ساختمان‌های گسسته، ساختمان داده‌ها، طراحی الگوریتم، مهندسی نرم‌افزار، شبکه‌های کامپیوتری) با ضریب ۴، مجموعه دروس تخصصی مشترک (اصول طراحی پایگاه‌ داده‌ها، هوش مصنوعی، سیستم‌های عامل) با ضریب ۲، و معماری کامپیوتر با ضریب ۱ را امتحان دهند.

سوال : من اینجا اسم از مدار منطقی و نظریه و کامپایلر نمیبینم یعنی حذف شدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این مال کنکور ایتی ه کنکور ایتی از اولش هم نظریه و کامپایلر و منطقی و ریاضی نداشت

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - amin279 - 11 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ق.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۷ ق.ظ)Szare295@gmail.com نوشته شده توسط:  
(۱۱ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ق.ظ)amin279 نوشته شده توسط:  سلام من یه سوال پیش اومده واسم الان که خواستم ارشد ثبتنام کنم دیدم سایت سنجش منابع رو اینطور معرفی کرده

این مال کنکور ایتی ه کنکور ایتی از اولش هم نظریه و کامپایلر و منطقی و ریاضی نداشت

ممنونم
پس منابع ارشد کامپیوتر همون قبلیاس به اضافه ی شبکه و مهندسی نرم افزار و هوش که اضافه به قبلیا شده؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 11 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ

دوستان عزیز کسی جواب این سوال رو میدونه ؟؟؟؟
هم حداکثرش هم حداقل صورت سوال رو خواستم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - M a h d i - 11 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز کسی جواب این سوال رو میدونه ؟؟؟؟
هم حداکثرش هم حداقل صورت سوال رو خواستم

مقدار حداقلش رو که کتاب حقیقت روون توضیح داده متوجه کدوم قسمتش نمیشی؟
مقدار حداکثر: ابتدا فرآیند p2 رو کامل اجرا کن => مقدار s=12 میشه سپس فرآیند p1 رو اجرا کن => مقدار s=48 میشه.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 11 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۱۸ ب.ظ

دوست عزیز
پاسختون برا مقدار حداکثر خوب و کامل و مفید و مختصر بود فهمیدمش فقط یه سوال ، همیشه باید مقدار p2 رو ضربدر p1 کرد یا چه موقع باید ضرب کرد ، جمع کرد ، تفریق کرد و...؟؟؟
اگه میشه برا حداقل هم همینطور چیزی بگید ممنون میشم
و همچنین چگونه باید اولویت بدیم که کدوم از یک فرایند ها p1 یا p2 باید اجرا بشن؟؟؟؟؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 11 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ب.ظ

سلام
من کتاب حقیقت رو ندارم اگه امکانش هست حد اقلش رو هم حساب کنید منم ببینم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - M a h d i - 11 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۱۸ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ب.ظ)M a h d i نوشته شده توسط:  
دوست عزیز
پاسختون برا مقدار حداکثر خوب و کامل و مفید و مختصر بود فهمیدمش فقط یه سوال ، همیشه باید مقدار p2 رو ضربدر p1 کرد یا چه موقع باید ضرب کرد ، جمع کرد ، تفریق کرد و...؟؟؟
اگه میشه برا حداقل هم همینطور چیزی بگید ممنون میشم
و همچنین چگونه باید اولویت بدیم که کدوم از یک فرایند ها p1 یا p2 باید اجرا بشن؟؟؟؟؟؟

این که ترتیب اجرای فرآیند ها به چه نحوی باشه بسته به صورت سوال داره و اینکه چی خواسته ! حداقل مقدار ، حداکثر مقدار ، بودن یا نبودن فلان مقدار و...
حالا شما حداکثر رو خواستی، من یه جور فرآیند ها رو اجرا کردم که حداکثر مقدار مشترک رو به دست بیارم.
برای اینکه به جواب بررسی باید عمل های جمع کردن ، تفریق ، ضرب و تقسیم رو به دید دستورات زبان ماشین ببینی و بسته به خلاقیت خودت بینشون وقفه بزنی تا مقدار نهایی مورد نظرت رو به دست بیاری.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 11 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ

اینکه حداقل ۶ شده چجوری شده؟