تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ph0en1x - 11 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  اینکه حداقل ۶ شده چجوری شده؟
از اونجایی که هر دستور جمع و ضرب خودش شامل سه دستور زبان ماشینه بعد از اجرای سناریوی تصویر اتچ شده حاصل متغیر s عدد ۶ خواهد بود.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - reza_5180 - 12 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ق.ظ

سلام دوستان. شما توزیع موضوعی نرم افزار رو تا سال ۹۵ دارید؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ArashAmin - 12 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۲۵ ق.ظ

تعداد سئوالات شبکه و سیستم عامل هر کدوم چند تا هست؟ چون اسم این دو تا را با هم تو دفترچه آورده؟! یعنی اینکه تعداد سوالاش با هم هست?Exclamation

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 12 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ ب.ظ

دوستان عزیز
کسی میتونه این جواب رو یکم توضیح بده که چکار کرده ، بخصوص برای منبع A و B
(این عدد M+3 و M+2 از کجا اومده )

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - zdfgh - 13 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ق.ظ

سلام دوستان عزیز.
خواستم بگم اگه از لحاظ مالی تامین هستید و کتابا رو دارید و همچنین شرایط خواندن رو، شکرگذار خدا باشید.خیلی ها هستن که این شرایط رو ندارن از جمله خود من.
به دلیل تغییر کردن بعضی منابع تمام فکرم پیش کتابایی هست که ندارم ولی با این حال امیدم رو از دست ندادم.
ازتون میخوام که شکرگذار باشید.
ممنون از جمع گرمتون.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 13 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ ب.ظ

سلام دوستان
ازمون ۵۰ درصد اول پارسه رو اینجا نذاشتن؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hamivaio - 14 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ق.ظ

سلام به همگیBig Grin
من الآن با مانشت آشنا شدم و ثبت نام کردم. سوالی دارم. HuhHuhمن برای اینکه بتونم تجارت الکترونیکی امتحان بدم باید درسایی مث معماری کامپیوتر و .. سفید بزارم توی پاسخنامه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 14 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ق.ظ

(۱۴ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ق.ظ)hamivaio نوشته شده توسط:  سلام به همگیBig Grin
من الآن با مانشت آشنا شدم و ثبت نام کردم. سوالی دارم. HuhHuhمن برای اینکه بتونم تجارت الکترونیکی امتحان بدم باید درسایی مث معماری کامپیوتر و .. سفید بزارم توی پاسخنامه؟

سلام
خیلی خوش اومدین
شما تویه کنکور تجارت الکترونیک اصلا معماری ندارین تویه سوال و پاسخنامتون!
این درس هایی هست که شما دارین تویه کنکور تجارت الکترونیک و ضرائبشونم که مشخصه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 14 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ق.ظ

(۱۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ق.ظ)zdfgh نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز.
خواستم بگم اگه از لحاظ مالی تامین هستید و کتابا رو دارید و همچنین شرایط خواندن رو، شکرگذار خدا باشید.خیلی ها هستن که این شرایط رو ندارن از جمله خود من.
به دلیل تغییر کردن بعضی منابع تمام فکرم پیش کتابایی هست که ندارم ولی با این حال امیدم رو از دست ندادم.
ازتون میخوام که شکرگذار باشید.
ممنون از جمع گرمتون.
چه کتابایی ندارین بگین شاید اضافه داشته باشیم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 14 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۱۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ب.ظ)sara27 نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال !!؟؟
بهترین نرم افزار ساخت کلیپ های تصویری چیه؟که بشه یه کلیپ جالب ساخت!!!!!!!
به جز افتر افکت!!!پریمایر

میدونم جاش اینجا نیس!
ولی ممنون میشم بهم کمک کنید!!!!!!۱
ediuc بنظرم خوبه یه نگاهی بهش بندازید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Rehe1994 - 15 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ق.ظ

سلام یک سوال٬ برای بخش های لایه پیوند داده + مک + کانال های پخش همگانی٬ بازم باید کراس رو بخونیم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Rehe1994 - 15 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ ق.ظ

یک سوال دیگه٬ من پیوند داده رو کلا از پارسه سال ۹۰ خوندم٬ الان موندم ایا واقعا اینا عوض شده؟ لایه پیوند تو کنکور پنج سال اخیر از چه منبعی اومده؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - EliteComputeGuy - 15 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ب.ظ

با سلام خدمت همه عزیزان
من نیاز فوری به جزوات ارشد IT دارم
کسی که داشته باشه خریداری میکنم
لطفا پیام بدید
id telegram @elitecomputerguy
خیلی متشکرم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۱۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ق.ظ

یه سوال از مدیرای محترم
میشه اینجا آهنگ گذاشت؟ ازین آهنگای انرژی مثبت و ایناBig Grin

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Doctorwho - 17 دى ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ

سلام و درود دوستان ببخشیید کسی میتونه کمکم کنه با ۲۲خط ادرس چه مقدار حافظه یک بایتی قابل ادرس دهی است؟

سوال دوم : در یک کامپیوتر ۲۰ درصددستورات انشعاب شرطی است . اگر در خط لوله ی ۵ مرحله ای این کامپیوتر انشعاب شرطی با ۳ سیکل انتظار واکنش شود کارایی چقدر کاهش می یابد ؟ ۱-۴۰ درصد ۲- ۵۰ درصد ۳-۶۰ درصد ۴-۸۰ درصد

چرا ۴۰ درصد شده نمیتونه ۶۰ درصد باشه ؟

لطفا کاملا توضیح بدهید ممنون میشم .