تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hamivaio - 18 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ

سلام به همگی
برای شرکت کردن توی رشته IT یا همون ۱۲۷۶, قبلا گرایش های دیگه هم داشته, چرا دیگه اونا نیست, یا اونا الآن کجان؟ یکم راهنمایی کنین
ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 18 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ب.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ)hamivaio نوشته شده توسط:  سلام به همگی
برای شرکت کردن توی رشته IT یا همون ۱۲۷۶, قبلا گرایش های دیگه هم داشته, چرا دیگه اونا نیست, یا اونا الآن کجان؟ یکم راهنمایی کنین
ممنون

سلام
انگار شما از قافله تغیرات مزخرف سازمان سنجش عقبین هنوز Smile
قبلا گرایش امنیت و گرایش شبکه هم داشت که الان این دوتا گرایش رفته زیر مجموعه رشته کامپیوتر و میتونید تویه ۱۲۷۷ ببینید این دو گرایشو
و یه گرایش دیگم داشت به اسم فناوری اطلاعات که اونم دوستان در سازمان سنجش زحمت کشیدن و بجاش یدونه " - " (dash) گذاشتن که هنوز مهندسین عزیز و زحمت کش مانشت و بقیه عزیزان دارن زحمت میکشن تا رمز نگاری کنن این " - " رو ببینن این همون فناوری اطلاعات هست یا نه !؟

برای امسال اعلام کردن که نصف سهمیه پذیرش دانشگاه ها برای رشته IT رو از کنکور کامپیوتر میگیرن و نصف بقیه رو از همون کنکور IT ( که اینم هنوز رمز نگاری نشده تا بدونیم دقیقا چی به چیه و قراره چجوری بشه!؟)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 19 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ق.ظ

(۱۸ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  برای امسال اعلام کردن که نصف سهمیه پذیرش دانشگاه ها برای رشته IT رو از کنکور کامپیوتر میگیرن و نصف بقیه رو از همون کنکور IT ( که اینم هنوز رمز نگاری نشده تا بدونیم دقیقا چی به چیه و قراره چجوری بشه!؟)
چی معلومه که بخواد اینا رمزنگاری بشه
کنکور در هاله ای از ابهام
تعداد سوالات؟ اهمیت شبکه بیشتره یا سیستم عامل؟ الگوریتم یا داده؟....

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *ahoo - 19 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ

سلام دوستان
یه سوال
تعداد شرکت کننده های رشته کامپیوتر پارسه چند نفره؟
کسی اینجا پارسه شرکت کرده؟
مدرسان ۹۸۵ نفره.
خیلی کم نیس به نظرتون؟!!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 20 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۵۹ ب.ظ

دوستان عزیز
کسی فرمولی ، قضیه ای برای حل مسایل حداکثر تعداد دستور در قالب دستورات دو کلمه ای یا یک کلمه ای داره بگه
من کتاب یوسفی رو دارم چنین فرمولی و قضایای توش نیس ولی ازش توی کنکور تست اومده
البته کتابم مال ۹۳ هس
هر کس میدونه ممنون میشم کمکم کنه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۲۱ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ب.ظ

سلام
دوستان عزیز یه زحمتی داشتم اگه کتاب پایگاه پارسه رو دارین میتونین از فصل SQLدرسنامه اش عکس بگیرین بفرستین؟
اگه این لطف در حقم بکنین خیلی ممنون میشم
اگه مایل بودین پیام بدین ایمیل یا ایدی تله گرام بدم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - rastgar.mohammad - 22 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰ ب.ظ

سلام دوستان عزیز خسته نباشید
من میخوام ازمون جامع شرکت کنم واسه ارشد رشته ای تی کدوم موسسه بهتره از؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 23 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ

تنها ۱۵هفته ی دیگر باقیست!
فقط خواستم یه استرسی به خودم و بقیه بدم از این وضعیت در بیام :|
میخواید یه تاپیک بزنیم واسه این ۱۵ هفته؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 23 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ق.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  تنها ۱۵هفته ی دیگر باقیست!
سلام
نه زوده هنوز هم جو سرده هم استرس زود هنگامه خیلی
بزار ۲ ۳ هفته آخر ایشالا

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 23 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ب.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  تنها ۱۵هفته ی دیگر باقیست!
سلام
نه زوده هنوز هم جو سرده هم استرس زود هنگامه خیلی
بزار ۲ ۳ هفته آخر ایشالا
منظورم یه چیزی مثل تاپیک های هر ماه بود که قبلاََ توی مانشت می زدن.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 23 دى ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ

فکر خوبیه پیور جان.. اگه بزنی عالی میشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 23 دى ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ

میخواین تاپیک بزنید که چی بشه !!! Big GrinBig GrinBig Grin این کارا چه کمکی میکنه آخه Big Grin
بابا بشینید درساتونو بخونید وقت نیست آ Tongue
تاپیک رو میخوام کجای دلم بزارم ShyShyShy

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - kilookiloo - 23 دى ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ

سلام
من هم ۳ چهار هفته است شروع کردم ی مقداری خوندم و ۴ تا از درس ها رو تموم کردم Blush
هوش روخوندم و برای درس جدید میخوام مدار یا سیگنال رو شروع کنم ولی پایه ی خیلی ضعیفی دارم توی این درس ها و نمیدونم از کجا شروع کنمشون و میترسم برم سمتشون Huh

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - MBe - 23 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ

یک سوال . مدرسان توی آخرین کنکور آزمایشی ۵۰% درصد اول سیگنال رو امتحان گرفت . حالا یک سوالی که برام پیش اومده اینکه باز هم درصد های نفرات برتر تغییر نکرده . یعنی که قبلا الگوریتم و مدار و هوش بود درصد نفرات اول تو تخصصی حدود ۵۰ درصد بود حالا با حذف الگوریتم از تخصصی ها و اضافه شدن سیگنال توی این مدت کمی که بود تا کنکور آزمایشی (هیجدهم کنکور بود) باز هم نفرات اول تخصصی ها رو حدود ۵۰ درصد زدن . باز من نمی دونم جچوریاست . این درصدا واقعیا یعنی واقعا کسایی هستند توی این ۱۰ روز خودشون رو با ۵۰ درصد سیگنال وفق دادن یا چیز دیگه ای ؟ . کسی نظری نداره .

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 23 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ ب.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ)MBe نوشته شده توسط:  یک سوال . مدرسان توی آخرین کنکور آزمایشی ۵۰% درصد اول سیگنال رو امتحان گرفت . حالا یک سوالی که برام پیش اومده اینکه باز هم درصد های نفرات برتر تغییر نکرده . یعنی که قبلا الگوریتم و مدار و هوش بود درصد نفرات اول تو تخصصی حدود ۵۰ درصد بود حالا با حذف الگوریتم از تخصصی ها و اضافه شدن سیگنال توی این مدت کمی که بود تا کنکور آزمایشی (هیجدهم کنکور بود) باز هم نفرات اول تخصصی ها رو حدود ۵۰ درصد زدن . باز من نمی دونم جچوریاست . این درصدا واقعیا یعنی واقعا کسایی هستند توی این ۱۰ روز خودشون رو با ۵۰ درصد سیگنال وفق دادن یا چیز دیگه ای ؟ . کسی نظری نداره .

سلام
والا از ما بهترون زیاد هستند
یکی از دوستان میگفت که دوستش تویه شمسی پور درس میخونه و چند ماااه پیش گفته که استادش گفته سیگنال و سیستم بخون برا ارشد بعد اونم به این دوستش گفته و این مسقرش کرده که این اصلا نیست تو درس های ارشد!!
بعد که تغیرات اعمال شد فهمیدیم جریان از چ قراره
اساتید مطرح گرامی که تونستند تویه ۲ روز کلاسای جدید راه بندازن و اعلام کنند و بقیه اساتید عزیز که به نوعی دخیل هستند تویه طرح سوال زحمت کشیدند و بعضی از ما بهترون رو مطلع کردند
بله دست سازمان سنجش درد نکنه و همینطور دست ماهیگیرای عزیز هم درد نکنه