تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 01 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳ ب.ظ

نقل قول: سلام
سیگنال حجمش زیاده و نگران مهارت بچه های برق و سخت افزار تو این درسم.
فکر کردم برای خودم فقط سخته.. چون من پایه خوبی ندارم درس جدید که اضافه شد اعتماد بنفسمو به کل از دست دادم.
ممنونم ازتون که روحیه دادید و راهنمایی کردید.

بله الکترونیکی ها برقی ها و کار شناسی پیوسته هایی که دانشگاه های مطرح تر رو خوندن و پایه ریاضی بسیار بهتری دارن نسبت ب من و دیگران قطعا شانس بالاتری دارن بعد از این تغیرات
ولی خوب چ میشه کرد WinkWink چرخو فلکه بالاخره معلوم نیست کجا وایمیسه Cool
خیلی زوود نتیج معلوم میشه بالاخره

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 02 بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ

سلام به مهندسین جوان :دی
دوستان من چند تا سوال دارم..ممنون میشم که کمکم کنید.
۱-من کتاب منطقی پوران چاپ ۱۷ رو دارم .فکر میکنم که اخرین چاپ همینه.. یه مشکل چاپی که این کتاب داره اینه که بعد از صفحه ۳۶۲ رفته صفحه ۳۷۹ !!!! کتاب شما هم همینطوره ؟؟ چرا اخه اینطوریه , این ۱۶ صفحه رو باید از کجا اورد ؟؟

۲-من برای کامپایلر کتاب ال شیخ چاپ پنجم از پوران رو دارم اما این کتاب فکر میکنم فصل ۴ و ۵ رو (فصل مدیریت محیط اجرای زمان برنامه و فصل تولید و بهینه سازی کد میانی ) به طور کامل پوشش نداده..ایا اشتباه میکنم ؟ بنظرتون کافیه همینو بخونم یا اینکه کتاب شاپوری رو تهیه کنم ؟؟ البته کتاب نارنجی شاپوری (بانک سوالات تالیفی )از انتشارات پوران رو دارم.

۳-میخواستم بدونم برای تمرین های کتاب زبان تخصصی پارسه , جایی جواب درست رو اعلام نکردن ؟ چون من الان نمیدونم سوالات بخش homework رو که جواب میدم درست هستن یا نه ؟ کتابی که دارم چاپ چهارم سال ۹۲ هست...ایا در چاپ های جدید ,جواب سوالات homework هست ؟ ایا چاپ جدید با چاپ چهارمش خیلی فرق میکنه ؟

۴-چون وقتم محدوده برای خوندن سیستم عامل , میخواستم بدونم ایا فصولی هست که مهمتر باشن و بتونم ابتدا اون ها رو بخونم ؟ ترتیب خوندن فصول مهمه ؟ اگر فصول مهمتر رو معرفی کنید ممنون میشم... و اینکه شنیدم یه pdf هست که مکمل برای چاپ های قدیمی تر سیستم عامل پارسه هست..من اون pdf رو میخوام اگر جایی در مانشت اپلود شده بهم بگید.

۵-برای هوش من کتاب راهیان ارشد چاپ ۵ رو دارم..من خودم این کتاب رو نخوندم..احساس میکنم که جزوه ی استادم کافیه اما منبع تست خوب ندارم,اگر میشه معرفی کنین. در کل بنظرتون راهیان ارشد چاپ جدیدش رو بخرم یا اینکه به جزوه استاد با یک کتاب که تست خوب داشته باشه اکتفا کنم ؟ راستش بیان این کتاب راهیان خیلی برام روان نیست..اگر بدونم چاپ جدید تغییرات قابل توجهی داشته , تهیه ش میکنم.

دوستان میدونم سوالاتم زیاده ولی اگر هر کدوم از شما , جواب و راهنمایی برای هر قسمت داره ممنون میشم که به دادم برسه Big Grin
سپاسگزارم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 02 بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ب.ظ

(۰۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سلام به مهندسین جوان :دی
دوستان من چند تا سوال دارم..ممنون میشم که کمکم کنید.
۱-من کتاب منطقی پوران چاپ ۱۷ رو دارم .فکر میکنم که اخرین چاپ همینه.. یه مشکل چاپی که این کتاب داره اینه که بعد از صفحه ۳۶۲ رفته صفحه ۳۷۹ !!!! کتاب شما هم همینطوره ؟؟ چرا اخه اینطوریه , این ۱۶ صفحه رو باید از کجا اورد ؟؟

۲-من برای کامپایلر کتاب ال شیخ چاپ پنجم از پوران رو دارم اما این کتاب فکر میکنم فصل ۴ و ۵ رو (فصل مدیریت محیط اجرای زمان برنامه و فصل تولید و بهینه سازی کد میانی ) به طور کامل پوشش نداده..ایا اشتباه میکنم ؟ بنظرتون کافیه همینو بخونم یا اینکه کتاب شاپوری رو تهیه کنم ؟؟ البته کتاب نارنجی شاپوری (بانک سوالات تالیفی )از انتشارات پوران رو دارم.

۳-میخواستم بدونم برای تمرین های کتاب زبان تخصصی پارسه , جایی جواب درست رو اعلام نکردن ؟ چون من الان نمیدونم سوالات بخش homework رو که جواب میدم درست هستن یا نه ؟ کتابی که دارم چاپ چهارم سال ۹۲ هست...ایا در چاپ های جدید ,جواب سوالات homework هست ؟ ایا چاپ جدید با چاپ چهارمش خیلی فرق میکنه ؟

۴-چون وقتم محدوده برای خوندن سیستم عامل , میخواستم بدونم ایا فصولی هست که مهمتر باشن و بتونم ابتدا اون ها رو بخونم ؟ ترتیب خوندن فصول مهمه ؟ اگر فصول مهمتر رو معرفی کنید ممنون میشم... و اینکه شنیدم یه pdf هست که مکمل برای چاپ های قدیمی تر سیستم عامل پارسه هست..من اون pdf رو میخوام اگر جایی در مانشت اپلود شده بهم بگید.

۵-برای هوش من کتاب راهیان ارشد چاپ ۵ رو دارم..من خودم این کتاب رو نخوندم..احساس میکنم که جزوه ی استادم کافیه اما منبع تست خوب ندارم,اگر میشه معرفی کنین. در کل بنظرتون راهیان ارشد چاپ جدیدش رو بخرم یا اینکه به جزوه استاد با یک کتاب که تست خوب داشته باشه اکتفا کنم ؟ راستش بیان این کتاب راهیان خیلی برام روان نیست..اگر بدونم چاپ جدید تغییرات قابل توجهی داشته , تهیه ش میکنم.

دوستان میدونم سوالاتم زیاده ولی اگر هر کدوم از شما , جواب و راهنمایی برای هر قسمت داره ممنون میشم که به دادم برسه Big Grin
سپاسگزارم

زبان تخصصی homework اشو نمیخواد جواب بدی فقط تکنیکو یاد بگیر تستا کنکورشو بزن....چاپ جدیدم اصلا نمیخواد چون تکنیکاش فرق نکرده...واسه تستم کنکور سالهای قبلو بزن...

سیستم عاملم اینا مهمه ۳،۸،۴،۵////اگه مفاهیم اولیه رو بلدی ترتیبش مهم نیست.....

هوش چاپ پنج خیلی غلط داره....به نظرم چاپ ۷ بگیر که هم تستاشو بزنی هم یه متن کنکوری داشته باشی بخونی..... من چاپ ۶ دارم غلط توش هست یه مقدار ولی روونه....

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 03 بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۰ ب.ظ

(۰۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ب.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  زبان تخصصی homework اشو نمیخواد جواب بدی فقط تکنیکو یاد بگیر تستا کنکورشو بزن....چاپ جدیدم اصلا نمیخواد چون تکنیکاش فرق نکرده...واسه تستم کنکور سالهای قبلو بزن...

سیستم عاملم اینا مهمه ۳،۸،۴،۵////اگه مفاهیم اولیه رو بلدی ترتیبش مهم نیست.....

هوش چاپ پنج خیلی غلط داره....به نظرم چاپ ۷ بگیر که هم تستاشو بزنی هم یه متن کنکوری داشته باشی بخونی..... من چاپ ۶ دارم غلط توش هست یه مقدار ولی روونه....
خیلی ممنون از شما.. با این تعدادسولات فکر نمیکردم کسی بخونه و جواب بده ,مرسی واقعا :دی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - stateless - 03 بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ

(۰۲ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  ۱-من کتاب منطقی پوران چاپ ۱۷ رو دارم .فکر میکنم که اخرین چاپ همینه.. یه مشکل چاپی که این کتاب داره اینه که بعد از صفحه ۳۶۲ رفته صفحه ۳۷۹ !!!! کتاب شما هم همینطوره ؟؟ چرا اخه اینطوریه , این ۱۶ صفحه رو باید از کجا اورد ؟؟

سلام.

من چاپ ۱۶ رو دارم. اینجوری نیست. اشکال چاپی معمولا پیش میاد. تو کتابهای دیگه هم دیدیم. اگه ترتیب صفحات در دو ویرایش تغییر نکرده باشه، دو صفحه ی آخر درس و تستهای فصل۸ و پاسخهاش رو در واقع ندارید. تعداد صفحاتش یه کم زیاده که عکسش رو بذارم براتون. حالا باز چک کنید که همینایی که گفتم رو ندارید تا ببینیم چه میشه کرد.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 03 بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۵ ب.ظ

(۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  ۱-من کتاب منطقی پوران چاپ ۱۷ رو دارم .فکر میکنم که اخرین چاپ همینه.. یه مشکل چاپی که این کتاب داره اینه که بعد از صفحه ۳۶۲ رفته صفحه ۳۷۹ !!!! کتاب شما هم همینطوره ؟؟ چرا اخه اینطوریه , این ۱۶ صفحه رو باید از کجا اورد ؟؟

سلام.

من چاپ ۱۶ رو دارم. اینجوری نیست. اشکال چاپی معمولا پیش میاد. تو کتابهای دیگه هم دیدیم. اگه ترتیب صفحات در دو ویرایش تغییر نکرده باشه، دو صفحه ی آخر درس و تستهای فصل۸ و پاسخهاش رو در واقع ندارید. تعداد صفحاتش یه کم زیاده که عکسش رو بذارم براتون. حالا باز چک کنید که همینایی که گفتم رو ندارید تا ببینیم چه میشه کرد.

سلام ممنونم ... راستش میخواستم الان یه توضیحی بدم... تو خود سایت پوران این مشکلو گفتم و دیدم که امروز در تلگرام بهم پیام دادن و ۱۶ صفحه رو به صورت pdf برام ارسال کردن ! از پیگیریشون خوشحال شدم !

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - s4eed7 - 05 بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ

با سلام
برای درس سیگنالها و سیستم ها مرجع و منبع خوب کسی میشناسه معرفی کنه ؟Huh
ممنون میشم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - stateless - 05 بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۴۵ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ب.ظ)s4eed7 نوشته شده توسط:  با سلام
برای درس سیگنالها و سیستم ها مرجع و منبع خوب کسی میشناسه معرفی کنه ؟Huh
ممنون میشم

سلام.

طبق راهنمایی های دوستان، کتاب انتشارات نصیر و ویدئوهای مکتبخونه.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - s4eed7 - 07 بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ب.ظ

با سلام
برای کتاب سازمان و طراحی کامپیوتر از دیوید پترسون و جان هنسی کدام ترجمه بهتر است ؟
اصولا تایپکی هست که دوستان ترجمه های بهتر رو معرفی کرده باشند ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۰۸ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ

سلام خسته نباشید بچه ها
درسنامه پایگاه داده پارسه فصل یا فصل های بعد از sql میتونین عکس بفرستین؟اگه تمایل داشتین پیام بدین ایمیلم بدم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 09 بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ

سلام بر همه
دوستان من از یه سایت یه سری تست مربوط به مدیریت دانلود کردم که فکر کنم از کتاب رضائیان هست
اما وقتی اومدم تستهاشو بزنم دیدم خیلی متفاوته سرفصلهاش با کتاب رابینز.. حدود صد صفحه هم هست این مجموعه تستی که دانلود کردم.. به نظرتون تستهاشو بزنم مفیده یا بزارمش کنار
چون حس میکنم کمی متفاوت از رابینزه
کسی اگه میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Rehe1994 - 09 بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ق.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  سلام بر همه
دوستان من از یه سایت یه سری تست مربوط به مدیریت دانلود کردم که فکر کنم از کتاب رضائیان هست
اما وقتی اومدم تستهاشو بزنم دیدم خیلی متفاوته سرفصلهاش با کتاب رابینز.. حدود صد صفحه هم هست این مجموعه تستی که دانلود کردم.. به نظرتون تستهاشو بزنم مفیده یا بزارمش کنار
چون حس میکنم کمی متفاوت از رابینزه
کسی اگه میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم
اگه اشتباه نکنم٬‌ تست های مدیریت سازمانی رو گرفتید. تا جایی ک توی مصاحبه دوستان برتر دیدم اصلا لازم نیست مدیریت سازمانی خونده بشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 09 بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ق.ظ

سلام
بچه ها برای اینکه حدود ۲۳ درصد مشترک مهندسی کامپیوتر رو بزنیم , تعداد ۷ سوال صحیح بدون غلط باید زد ,درسته ؟ اگر فرض کنیم مشترک ۳۰ سوال باشه و ارزش هر تست ۱۳/۳ با ضریب ۴ !

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ

(۰۸ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید بچه ها
درسنامه پایگاه داده پارسه فصل یا فصل های بعد از sql میتونین عکس بفرستین؟اگه تمایل داشتین پیام بدین ایمیلم بدم
کسی نیست بفرسته درسنامه اش فقط میخوامSad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 09 بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ ب.ظ

(۰۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۰۱ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید بچه ها
کسی نیست بفرسته درسنامه اش فقط میخوامSad
سلام..شماره تلگرامتون رو برام بفرستید من براتون ارسال میکنم