تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 25 بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ب.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ق.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  بسیار تست باید
تا پخته شود خامی :-)

من تست هایی رو که میزنم نکاتش رو می نویسم به صورت فیش
یا تست مضربی میزنم
مثلا ۱ - ۱۱ - ۲۱ و .... همینطوری کل کتاب رو مرور میکنی
اینو یکی از دوستان عزیز هم دانشکده ای که پارسال ۵۷ الگوریتم و ۸۲ نرم شد بهم توصیه کرد
منم به شما دوستان عزیز توصیه میکنم

می خوام مثلا تو ۳ هفته ۵۰ درصد دوم رو مرور کنم
اول خلاصه هامو بخونم بعد تست بزنم یا اینکه برم سر تست هرجا مشکل داشتم برگردم .
آخه اصلا مطالب یادم نمیاد Sad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 26 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ ب.ظ

دوستان سوالات و پاسخ کنکور ارشد سال ۹۳ ۹۴ ۹۵ کامپایلر شاپوری یا ال شیخ رو کسی داره برام بفرسته ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 26 بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ ب.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  بچه ها کتاب من ۶ صفحه اول سیستم عامل حقیقت فصل بن بست ناقص چاپ شده و بعضی صفحاتش سفیده
کسی از دوستان می تونه عکس بگیره بفرسته ؟
اگه اینجا سخته فرستادن و آپلودش تلگرام هم دارم

چاپ ۵ سال ۹۲ رو دارم..اگر فرقی نداره بفرستم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 27 بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ق.ظ

بچه ها کتاب الگوریتم پوران نظریه np رو خوب نگفته اصا. چه کتابی کامل گفته این فصلو؟ Please helpSad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 29 بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ ق.ظ

دوستان کسی هست بخواد کلاس نکته و تست بره ؟
من میخوام برم واسه سیستم عامل و پایگاه داده ؛ خواستم بدونم کسی از بچه ها کلاس استاد سلامی یا خلیلی فر رو رفته ؟
کدوم بهتره ؟ اصلا لازمه ؟
سپاس

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 29 بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ ق.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  دوستان کسی هست بخواد کلاس نکته و تست بره ؟
من میخوام برم واسه سیستم عامل و پایگاه داده ؛ خواستم بدونم کسی از بچه ها کلاس استاد سلامی یا خلیلی فر رو رفته ؟
کدوم بهتره ؟ اصلا لازمه ؟
سپاس
به نظرم یه خورده به بازدهی کلاسای این افراد توی سالای قبل و سابقه شون توجه کنید. کسی نیست جز اینا؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 29 بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ

سلام دوستان
این درصدا برای ۲۵درصدچهارم که ازمون پارسال پارسه رو دادم خیلی افتضاحه؟؟
زبان : ۲۶درصد
گسسته: ۳۳
ساختمان الگوریتم: ۲۵
نرم: ۶۶
شبکه: ۵۰
پایگاه: ۶۶
هوش: ۵۰
سیستم: ۵۰
معماری: سفید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 29 بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۴۹ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
این درصدا برای ۲۵درصدچهارم که ازمون پارسال پارسه رو دادم خیلی افتضاحه؟؟
زبان : ۲۶درصد
گسسته: ۳۳
ساختمان الگوریتم: ۲۵
نرم: ۶۶
شبکه: ۵۰
پایگاه: ۶۶
هوش: ۵۰
سیستم: ۵۰
معماری: سفید
سلام.
#تجربه_ی_ناموفق
نه به درصدای بالا دل ببندید نه از درصدای پایین دلسرد بشید.
افراد زیادی رتبه های خوب میاوردن و کنکور خراب کردن، خیلی هام بودن که رتبه هاشون خوب نمیشده توی آزمونا ولی کنکور رو خوب دادن
سختی سوالات، رتبه تون و میزان استاندارد بودن سوالا میتونه تعیین کنه این درصدا خوبه یا نه. ولی اگه واسه کنکور بود زیر ۵۰ میشدید فک کنم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 29 بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۴ ب.ظ

بعد از اینکه کتابا را یه دور خوندیم چه کار کنیم
من همه برنامه ریزی ام تا ۶ اسفند بود
بعدش چه کار کنم
برگردم از اول بخونم
تست بزنم
کی کنکور های سال قبل را بزنم
زبان تا حالا خیلی کم خوندم .بنشینم از کنکور سال ۸۲ زبان را تحلیلی بزنم.کلا زبان خیلی گیرم .نمی دونم چه جور خودمو بالا بکشم
کلا ۶۰ روز وقت داریم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 29 بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ب.ظ

سلام
دوستان پاسخ سوالات ای تی ۹۵ رو کسی داره ؟ در کتاب خاصی چاپ شده ؟ با اینکه بعضی از کتب اخرین چاپش رو دارم اما این سوالات کنکور ۹۵ ای تی موجود نیست.
سوالات کامپیوتر۹۵ جوابشون در سایت پارسه هست.
لطفا اگر کسی داره بگه چجوری داره که بنده هم تهیه کنم :|

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 29 بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان پاسخ سوالات ای تی ۹۵ رو کسی داره ؟ در کتاب خاصی چاپ شده ؟ با اینکه بعضی از کتب اخرین چاپش رو دارم اما این سوالات کنکور ۹۵ ای تی موجود نیست.
این سوال منم هست

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 29 بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سلام

من خیلی گشتم آی تیو پیدا نکردم. اگه تلگرام دارید به استادای هر درس بگید جواب سوالای ۹۵ درس خودشونو بزارن تو کانالشون...اگه قبول کنن خیلی خوب میشه...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mohad68 - 30 بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بعد از اینکه کتابا را یه دور خوندیم چه کار کنیم
من همه برنامه ریزی ام تا ۶ اسفند بود
بعدش چه کار کنم
برگردم از اول بخونم
تست بزنم
کی کنکور های سال قبل را بزنم
زبان تا حالا خیلی کم خوندم .بنشینم از کنکور سال ۸۲ زبان را تحلیلی بزنم.کلا زبان خیلی گیرم .نمی دونم چه جور خودمو بالا بکشم
کلا ۶۰ روز وقت داریم

دوستان با تجربه لطفا به این سوال پاسخ بدید؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - gogooli - 30 بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کی کنکور های سال قبل را بزنم
به نظر من هرچه زودتر بهتر...کلا تست رو نذار فقط برای روزای آخر
مرور کن و هرچه بیشتر تست بزن
درباره زبان دوستان دیگه نظر بدن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 30 بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ب.ظ

بچه های آی تی که مهندسی نرم افزار مدرسان رو دارن صفحه ۱۰۶ مثال ۳ صورت سوال گفته کدام گزینه در ارتباط با خواص کیفی طراحی درست است ؟ صورت غلطه و باید اینطور باشه : کدام گزینه در ارتباط با خواص کیفی طراحی نادرست است ؟ ! چون اگه درست بودن رو بخواد گزینه های ۱ و ۲ و ۴ درست هستش و نمیشه سوال سه تا گزینه درست داشته باشه

پس اینطوری صورت سوال صحیح هستش

کدام گزینه در ارتباط با خواص کیفی طراحی نادرست است ؟

۱) طراحی باید قابلیت آزمایش داشته باشد.
۲) کارایی طراحی از طریق سرعت پرازش . زمان پاسخگویی یا میزان مصرف منابع قابل اندازه گیری می باشد.
۳) مهمترین معیار ارزیابی طراحی واسط قابلیت اطمینان(Reliability) هست
۴) قابلیت پیش بینی سیستم جزو معیارهای قابلیت اطمینان نرم افزار محسوب میشود.

گزینه ۳ نادرست است که گفته مهمترین معیار ارزیابی طراحی واسط قابلیت اطمینان(Reliability) هست
دلیل رد گزینه : مهمترین معیار ارزیابی طراحی قابلیت استفاده نرم افزار (Usability) هست.