تالار گفتمان مانشت
روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر - saba6000 - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ

سلام
بچه ها من اول رورانه علوم کامپوتر تهران و امیر کبیر رو میزنم بعد شبانه هاشونو.رتبم تو مهندسی دانش ۱۰ شده.به نظرتون بعد اونا دانش تهران رو بزنم یا علوم بهشتی رو. چون بعدا میخوام اپلای کنم و به نظر مهندسی دانش به درد اپلای نمیخوره .کارم درسته به نظر شما؟

روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر - RezaTaheri - 02 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۴ ق.ظ

دانش بدرد هیچی نمیخوره (نه کار، نه دکتری، نه آپلای)

RE: روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر - MR92 - 02 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها من اول رورانه علوم کامپوتر تهران و امیر کبیر رو میزنم بعد شبانه هاشونو.رتبم تو مهندسی دانش ۱۰ شده.به نظرتون بعد اونا دانش تهران رو بزنم یا علوم بهشتی رو. چون بعدا میخوام اپلای کنم و به نظر مهندسی دانش به درد اپلای نمیخوره .کارم درسته به نظر شما؟

اگر علوم کامپیوتر رتبت خوبه همون برو علوم. دانش فعلا جا نیفتاده اصلا

روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر - heelii - 03 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام
سلام شما شبانه امیرکبیر و بالاتر از روزانه بهشتی زدید؟ آخه میگن بهشتی تو علوم بالاتره و منو تا حدی مردد کردند، نظر شما چیه؟

RE: روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر - AminKho - 03 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ب.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ)heelii نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام
سلام شما شبانه امیرکبیر و بالاتر از روزانه بهشتی زدید؟ آخه میگن بهشتی تو علوم بالاتره و منو تا حدی مردد کردند، نظر شما چیه؟

heelii رتبه تون چند شده؟
اگه بهشتی روزانه میارید اونو بالاتر بزنید بعد شبانه امیرکبیر. من علاوه بر گفته های بچه ها و هیئت علمی قویتر براساس سایت دانشگاه ها از استاد راهنمای خودم تو دانشگاه اصفهان هم که پرسیدم گفتن شهید بهشتی بهتر از امیرکبیره

روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر - heelii - 03 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۳ ب.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ب.ظ)AminKho نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ب.ظ)heelii نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام

heelii رتبه تون چند شده؟
اگه بهشتی روزانه میارید اونو بالاتر بزنید بعد شبانه امیرکبیر. من علاوه بر گفته های بچه ها و هیئت علمی قویتر براساس سایت دانشگاه ها از استاد راهنمای خودم تو دانشگاه اصفهان هم که پرسیدم گفتن شهید بهشتی بهتر از امیرکبیره
رتبه من ۹۱ علوم و۳۶ مهندسی دانش. مرسی از راهنماییت همون بهشتی رو بالاتر میزنم.

RE: روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر - shabankhah - 24 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۴ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  دانش بدرد هیچی نمیخوره (نه کار، نه دکتری، نه آپلای)

ببخشید میتونم بپرسم چرا مهندسی دانش به درد نمیخوره؟؟ من خیلی به درسای این رشته علاقه دارم. میشه لطف کنین بیشتر توضیح بدین؟؟؟ میخوام ارشد این گرایش و بخونم