تالار گفتمان مانشت
درخواست کتاب دست دوم سیستم عامل پارسه - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست کتاب دست دوم سیستم عامل پارسه - maryka - 18 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ب.ظ

دوستان کسی هست که ساکن تهران باشه و کتاب سیستم عامل برای حقیقت رو بخواد بفروشه؟ممنون میشم

RE: درخواست کتاب دست دوم سیستم عامل پارسه - ashki0021 - 18 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۹ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ب.ظ)maryka نوشته شده توسط:  دوستان کسی هست که ساکن تهران باشه و کتاب سیستم عامل برای حقیقت رو بخواد بفروشه؟ممنون میشم

بله من تهران هستم و میفروشم...

درخواست کتاب دست دوم سیستم عامل پارسه - jameshenas - 18 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ

سلام
من کتابش رو دارم ولی مال چند سال پیشه دکتر حقیقت پارسه
کرج هستم خواستین رایگان بهتون میدم

درخواست کتاب دست دوم سیستم عامل پارسه - maryka - 22 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ق.ظ

میشه سال انتشار کتاباتونو بهم بگید؟
ممنون میشم
من از ۹۱ به بعد رو میخوام

RE: درخواست کتاب دست دوم سیستم عامل پارسه - Bahr4M - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ

سلام،اگه کسی سیستم عامل و شبکه ی پارسه (حقیقت) رو داره بنده خریدارم. (هرچی جدیدتر بهتر ۹۴ یا ۹۳)

RE: درخواست کتاب دست دوم سیستم عامل پارسه - popoloo - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Bahr4M نوشته شده توسط:  سلام،اگه کسی سیستم عامل و شبکه ی پارسه (حقیقت) رو داره بنده خریدارم. (هرچی جدیدتر بهتر ۹۴ یا ۹۳)

سلام
لطفا برای خرید کتاب
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
را هم ببینید
هر شهری که باشید، حداقلش اینه که تخفیفی که میگیرید معادل هزینه پست میشه و هزینه اضافی ندارید

RE: درخواست کتاب دست دوم سیستم عامل پارسه - Bahr4M - 23 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۵ ب.ظ)ashki0021 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Bahr4M نوشته شده توسط:  سلام،اگه کسی سیستم عامل و شبکه ی پارسه (حقیقت) رو داره بنده خریدارم. (هرچی جدیدتر بهتر ۹۴ یا ۹۳)

من دارم خیلی خیلی خیلی هم تمیزه ... اضافه تر هم روش ۲۰۰ تا تست تالیفی دکتر حقیقت با جواب هم میدم.... ۰۹۳۸۴۳۶۸۹۴۴ تلگرام بیا

سلام.ممنون از لطفتون،از جناب popoloo خریدم اتفاقا همین امروز.

RE: درخواست کتاب دست دوم سیستم عامل پارسه - sinaziya - 31 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ب.ظ

چی هست اصلا؟؟؟

RE: درخواست کتاب دست دوم سیستم عامل پارسه - AmirAliL - 23 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۲ ق.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۹ ب.ظ)ashki0021 نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ب.ظ)maryka نوشته شده توسط:  دوستان کسی هست که ساکن تهران باشه و کتاب سیستم عامل برای حقیقت رو بخواد بفروشه؟ممنون میشم

بله من تهران هستم و میفروشم...

سلام اگر فروش نرفته خریدارم... هرکسی هم داره خریدارم تو تلگرام پ م بده @MATTTRIXXX

سلام از دوستان اگر کسی کتاب سیستم عامل پارسه دکتر حقیقت رو داره و مایل به فروش هست خریدارم...
تلگرام پیام بذاره هماهنگ بشیم... @MATTTRIXXX

درخواست کتاب دست دوم سیستم عامل پارسه - signal_micro - 23 آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ ق.ظ

(۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۲ ق.ظ)AmirAliL نوشته شده توسط:  اگر فروش نرفته خریدارم... هرکسی هم داره خریدارم
پیام خصوصی دادم

درخواست کتاب دست دوم سیستم عامل پارسه - AmirAliL - 14 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۰۹ ب.ظ

دوستان کسی سیستم عامل پارسه رو داره برای فروش تلگرام پیام بده. هزینه کتاب و پست رو میدم برام پست کنه از هرکجا باشه مهم نیست. ترجیحا چاپ ۹۴ یا ۹۳ آیدی تلگرام : @MATTTRIXXX