تالار گفتمان مانشت
خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) - نسخه‌ی قابل چاپ

خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) - mortti - 25 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ ب.ظ

سلام دوستان
کتاب مهندسی نرم افزار پارسه نوشته سجاد نقد علی زنجانی، چون چاپش تموم شده، آخرین چاپش مال ۹۳ بود فک کنم|: هرجا گشتم گیر نیومده ،دوبارم اینجا سعی کردم بخرم که نشد)):
خلاصه اینکه دوستانی که این کتابو دارن و میتونن بفروشن، من خریدارم....شاید درست نباشهConfused ولی اگه کسی بتونه برام کپی هم بگیره من خریدارم هزینه پست و اینا رو هم خودم میدم
ممنون میشم کمکم کنید این کتاب در حال حاضر اصلا گیر نمیاد((:

خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) - energy1 - 26 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ

صبر کنید اخر تابستون قرار شده دوباره پارسه چاپ کند البته اساتیدش رفتن پژوهش
اینو از خود پارسه پرسیدم
ضمنا دست دوم تو انقلاب راحت پیدا میشود

RE: خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) - popoloo - 26 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ق.ظ

(۲۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۹ ب.ظ)mortti نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کتاب مهندسی نرم افزار پارسه نوشته سجاد نقد علی زنجانی، چون چاپش تموم شده، آخرین چاپش مال ۹۳ بود فک کنم|: هرجا گشتم گیر نیومده ،دوبارم اینجا سعی کردم بخرم که نشد)):
خلاصه اینکه دوستانی که این کتابو دارن و میتونن بفروشن، من خریدارم....شاید درست نباشهConfused ولی اگه کسی بتونه برام کپی هم بگیره من خریدارم هزینه پست و اینا رو هم خودم میدم
ممنون میشم کمکم کنید این کتاب در حال حاضر اصلا گیر نمیاد((:

برادر من که کتابش را گذاشتم برای فروش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) - dashyasin - 25 آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ

داداش
از دیوار و شیپور اینا دیدن کردی؟