تالار گفتمان مانشت
جلسه شورای آموزشی برای عدم رعایت پیش نیازی - نسخه‌ی قابل چاپ

جلسه شورای آموزشی برای عدم رعایت پیش نیازی - NarimanN2 - 01 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۴۹ ب.ظ

سلام دوستان

من برای کارای فارغ التحصیلی ام رفتم دانشگاه گیلان و بهم گفتن که شما فیزیک ۲ و آزش رو توی ترم ۲ با هم ورداشتین و کلا دو راه دارین یا درس آزمایشگاه حذف آموزشی بشه و ترم بعد پاس کنید یا درخواست بنویسید و تو شورای آموزشی بررسی بشه که اونم باز ممکنه رای بدن که درس حذف آموزشی بشه. نکته جالب این جاست که در سیستم هم نیاز هستن اما در چارت پیش نیاز. و این در حالیه که من رتبه ۱۲۸ ارشد در گرایش نرم افزار آوردم و قبول شدم و اگر این درس رو حذف کنن من نه تنها قبولی ارشدم از بین می ره بلکه یکسال هم محروم از کنکور می شم چون قبول می شم و نمی رم. و این یه واحد یه جورایی آینده من رو می تونه زیر و رو کنه

خواستم که یه کم در مورد این شورای آموزشی دانشگاه ها راهنمایی ام کنید که اصلا کی به من جواب می دن؟ و این که در چنین مواقعی که طرف ارشد قبول شده بازم رای منفی میدن؟ و اگر رای به این بدن که باید حذف بشه هیچ امید دیگه ای نیست؟ بحث من بحث زمان هم هست به زودی جوابا میاد و من باید تکلیفم مشخص بشه. خیلی ممنون

جلسه شورای آموزشی برای عدم رعایت پیش نیازی - darush12 - 01 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ

به نظرم، هرچه سریعتر با معاون آموزشی دانشکده خودتون این موضوع را درمیان بگذارید و شرایط تون را هم برای ایشون توضیح بدید.