تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - silent_x - 06 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ب.ظ

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: کلیه داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شدگان نهایی یکی از کدرشته های تحصیلی اعلام شده، لازم است ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در اطلاعیه ای که به همراه فهرست اسامی آنها بر روی سایت سازمان قرار می گیرد برای کسب اطلاعات، تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه ها و موسسات محل قبولی مراجعه کنند.

وی افزود: در صورتی که دانشگاه ها و موسسات آموزشی محل قبولی زمانی را برای ثبت نام اعلام نکرده باشند، پذیرفته شدگان باید در روزهای یکشنبه ۱۴ شهریور، دوشنبه ۱۵ شهریور، سه شنبه ۱۶ شهریور و چهارشنبه ۱۷ شهریور برای ثبت نام به موسسه محل قبولی مراجعه کنند .

توکلی خاطرنشان کرد: عدم مراجعه به منزله انصراف از ثبت نام و ادامه تحصیل تلقی می شود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - azamcheraghi - 06 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ب.ظ

اخ جون . یعنی فقط دو روز دیگه. امیدوارم بهش عمل کنه سنجش. مرسی از بابت خبر .

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - silent_x - 06 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  اخ جون . یعنی فقط دو روز دیگه. امیدوارم بهش عمل کنه سنجش. مرسی از بابت خبر .

خواهش میکنم.
عمل میکنه.

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - darush12 - 06 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ب.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ب.ظ)silent_x نوشته شده توسط:  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: کلیه داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شدگان نهایی یکی از کدرشته های تحصیلی اعلام شده، لازم است ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در اطلاعیه ای که به همراه فهرست اسامی آنها بر روی سایت سازمان قرار می گیرد برای کسب اطلاعات، تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه ها و موسسات محل قبولی مراجعه کنند.

وی افزود: در صورتی که دانشگاه ها و موسسات آموزشی محل قبولی زمانی را برای ثبت نام اعلام نکرده باشند، پذیرفته شدگان باید در روزهای یکشنبه ۱۴ شهریور، دوشنبه ۱۵ شهریور، سه شنبه ۱۶ شهریور و چهارشنبه ۱۷ شهریور برای ثبت نام به موسسه محل قبولی مراجعه کنند .

توکلی خاطرنشان کرد: عدم مراجعه به منزله انصراف از ثبت نام و ادامه تحصیل تلقی می شود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - azamcheraghi - 06 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ)silent_x نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  اخ جون . یعنی فقط دو روز دیگه. امیدوارم بهش عمل کنه سنجش. مرسی از بابت خبر .

خواهش میکنم.
عمل میکنه.
اخبار تی وی هم ساعت دو اعلامش کرد. چقد خوب. تشکر

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - nima88 - 06 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ

اون برادری که نتایج اولیه رو هک کرد کجاست که لینک نتایج نهایی رو هم بده به ما دعاش کنیم؟؟Big Grin

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - sara27 - 07 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۲ ق.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ)nima88 نوشته شده توسط:  او[php]ن برادری که نتایج اولیه رو هک کرد کجاست که لینک نتایج نهایی رو هم بده به ما دعاش کنیم؟؟Big Grin
عجبا هک نشده بود ک
ولی.Blush

اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - دختر مهربان - ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ب.ظ

ی نفر لینک مشابه رو پیدا کنه مثل هرسال
من هرچه حروفو جابجا کردم نشد

اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - sixsixsix - 07 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  ی نفر لینک مشابه رو پیدا کنه مثل هرسال
من هرچه حروفو جابجا کردم نشد
دیگه متوجه شدن، مطمئنا روی یه لینک نامربوط میذارن

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - azamcheraghi - 07 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ ب.ظ

هیچکی نمیدونه دقیقا چه ساعتی نتایج رو میذارن روی سایت؟
من نمیتونم از سایت سنجش بپرسم یکی زحمتش رو میکشه بپرسه. هر کار می کنم وارد نمیشه

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - silent_x - 07 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ ب.ظ)azamcheraghi نوشته شده توسط:  هیچکی نمیدونه دقیقا چه ساعتی نتایج رو میذارن روی سایت؟
من نمیتونم از سایت سنجش بپرسم یکی زحمتش رو میکشه بپرسه. هر کار می کنم وارد نمیشه

ساعتو سه چهار ساعت قبل اعلام نتایج اعلام میکنن که ترافیک نشه

اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - edward71 - 07 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ ب.ظ

اندکی صبر سحر نزدیک است ...

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - majidgeek - 07 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۸ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  اندکی صبر سحر نزدیک است ...

ممکنه امشب بیاد.
اندکی صبر، ۱۰ شب نزدیک است! Big Grin

اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - MLMSecurity - 07 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ

احتمال میدم که از صبح همه برن که نتایج رو ببینن ولی تا ساعت ۱۴ هیچی نیاد بالا!

اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - Sayan_F - 07 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ

سلام. بچه ها اطلاع دارید شهریه کل ۴ ترم ارشد پردیس های خودگردان چقدر میشه؟ امیرکبیر، علم و صنعت و شهید بهشتی و...
بیشتر از ۳۰ میلیون میشه؟