تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - sixsixsix - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ق.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ)fel7778 نوشته شده توسط:  Big Grin
(07 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ)fel7778 نوشته شده توسط:  اون دیگه شوخی نیست!!!!!!!!!
شبگه و امنیت دوست داشتی یا ایتی و تجارت ؟

مشکل همینه دیگه، دوستای من حالشون نیست متاسفانه
شوخی ناجور میکنن با آدم
مثلا لپتاپتو یه ۳ ۴ روز میدزدن، جوری که دیگه قصد میکنی بری یکی دیگه بخری، بعد با خودت میان تو مغازه، موقعی که به توافق رسیدی برای خرید، یکی دیگشون لپ تاپ رو میاره تو مغازه بهت میده و میره
---
من شبکه شریف رو ابتدا زدم، بعدش امنیت شریف، بعدش هم آیتی دانشگاه تهران

Big Grin حالی میکنند
خوب اینا که همچین استرسی بهت میدن شماره پرونده تو بهشون نده داداش من .
ولی هرکاری بکنن خودشون اخرش درستش میکنن Smile)
موفق باشی

واسه ماهم دعا کن

من ندادم
همون موقع که لپتاپو دزدیدن این چیزا رو هم برداشتن
ایشااله شما هم به خواسته هات برسی

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - plusdeck - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ

دوستان اینجا نوشته نتایج عصر دوشنبه منتشر میشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

توکلی اینجا توکلی اونجا توکلی همه جاBig Grin

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - sixsixsix - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  دوستان اینجا نوشته نتایج عصر دوشنبه منتشر میشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تو لینک بالا نگاه کنید، توکلی سرشو از پشت پرچم خیلی مرموز آورده بیرون Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin، میگه دالللللللی ، من اینجامممممممممممممممم
میگه شما سایت سنجش رو رفرش کن من اینجا میام میگم فردا عصر
تا ببینم فردا سر از کجا در میاره

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - plusdeck - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۲ ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  دوستان اینجا نوشته نتایج عصر دوشنبه منتشر میشه:

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تو لینک بالا نگاه کنید، توکلی سرشو از پشت پرچم خیلی مرموز آورده بیرون Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin، میگه دالللللللی ، من اینجامممممممممممممممم
میگه شما سایت سنجش رو رفرش کن من اینجا میام میگم فردا عصر
تا ببینم فردا سر از کجا در میاره
Big Grin
چقدرم مصاحبه میکنه ماشالا! هر جا هم یه حرفی میزنی!

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - RezaTaheri - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  Big Grin
دست به میکروفونش خوبه

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - sixsixsix - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  Big Grin
Big Grin پر چونه هست ماشااله
اگه این وقتی که برای مصاحبه میذاره، خودش می نشست دستی نتایج رو حساب میکرد الان دیگه مقطع ارشد هم تموم کرده بودیم ، آماده بودیم واسه دکترا

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - sara1992 - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ق.ظ

اون کلمه جدیدو از رو اخرین اطلاعیه برداشتنBig Grin
مردیم از بس رفرش کردیم

اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - ستاره ی صبح - ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۶ ق.ظ

بچه ها فکر می کنید احتمالش هست که تا صبح نتایج بیاد؟؟

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - majidgeek - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۶ ق.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  بچه ها فکر می کنید احتمالش هست که تا صبح نتایج بیاد؟؟

اگه آماده بود، امشب نهایتا تا ۱۱ شب می گذاشتن، حالا به نظرم احتمالا از ۹ صبح به بعد میاد. Cool
من میرم بخوابم. Sleepy

اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - plusdeck - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ

سنجش همیشه چند ساعت قبل از اینکه نتایج رو بزنه روی سایتش، یه اطلاعیه که با علامت اخطار (!) مشخص شده میزنه. من احساسم اینه که فردا صبح این اطلاعیه رو میزنن و نتایج رو بعد از ۱ یا ۲ بعد از ظهر اعلام میکنن.

اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - gubriyas - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ق.ظ

طبق گفته خودشون یعنی همین آقای توکلی فرموده عصر دوشنبه
با توجه به سابقه مزخرف این دوستان منم با بچه ها موافقم که به احتمال زیاد میشه همون شب دوشنبه
به علت ترافیک افتضاحی هم که همیشه پیش میاد عملا مشاهده نتایج میفته واسه صبح سه شنبه
یعنی تو سازمان سنجش یه مشت عقده ای وجود دارن که فقط کارشون شده حرص دادن جوونای این مملکت
خاک تو سرتون با این سیستم معیوبتون

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - MLMSecurity - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۶ ق.ظ

تا الآن که نتایج رو نزدن.

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - darush12 - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ)plusdeck نوشته شده توسط:  دوستان اینجا نوشته نتایج عصر دوشنبه منتشر میشه:

UndecidedCool

اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - azamcheraghi - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۸ ق.ظ

الان ساعت ۷ و نیم صبحه و هنو هیچ چیزی رو سایت نیومده.

RE: اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریور ماه - darush12 - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۹ ق.ظ

سنجش+F5=دوشنبه