تالار گفتمان مانشت
۹۲۷ شبکه + شاگرد اولی ..شبانه دانشگاه اصفهان - نسخه‌ی قابل چاپ

۹۲۷ شبکه + شاگرد اولی ..شبانه دانشگاه اصفهان - Ms. Saba - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ ب.ظ

فک نکنم برم ...برا بچه های سالهای آینده گفتم.

۹۲۷ شبکه + شاگرد اولی ..شبانه دانشگاه اصفهان - hamid.jamshidi - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ

اصلا معلومهست امثال چه خبره؟ به من میگفتن شبکه و امنیت اصفهان بعد از چندتا از دانشگاه های تهران از همه جا بهتره و استادای خیلی قوی داره.حتی میگفتن از خواجه نصیر بهتره و خواجه نصیر به خاطر تهران بودنشه که رتبه های بهتر میگیره. الان با رتبه ۱۰۰۰ شبکه قبول شدن.چطوریاس؟ من که در عجبم یکی هم نیست بیاد بگه من شبکه روزانه قبول شدم. همه تا الا فقط ایتی بودن
چه خبر بوده امسال انتخاب رشته و قبولیا

۹۲۷ شبکه + شاگرد اولی ..شبانه دانشگاه اصفهان - Ms. Saba - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ)hamid.jamshidi نوشته شده توسط:  اصلا معلومهست امثال چه خبره؟ به من میگفتن شبکه و امنیت اصفهان بعد از چندتا از دانشگاه های تهران از همه جا بهتره و استادای خیلی قوی داره.حتی میگفتن از خواجه نصیر بهتره و خواجه نصیر به خاطر تهران بودنشه که رتبه های بهتر میگیره. الان با رتبه ۱۰۰۰ شبکه قبول شدن.چطوریاس؟ من که در عجبم یکی هم نیست بیاد بگه من شبکه روزانه قبول شدم. همه تا الا فقط ایتی بودن
الان مشکل شما چیه؟ مگه کجا قبول شدین؟

RE: 927 شبکه + شاگرد اولی ..شبانه دانشگاه اصفهان - hamid.jamshidi - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۳ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Ms. Saba نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ)hamid.jamshidi نوشته شده توسط:  اصلا معلومهست امثال چه خبره؟ به من میگفتن شبکه و امنیت اصفهان بعد از چندتا از دانشگاه های تهران از همه جا بهتره و استادای خیلی قوی داره.حتی میگفتن از خواجه نصیر بهتره و خواجه نصیر به خاطر تهران بودنشه که رتبه های بهتر میگیره. الان با رتبه ۱۰۰۰ شبکه قبول شدن.چطوریاس؟ من که در عجبم یکی هم نیست بیاد بگه من شبکه روزانه قبول شدم. همه تا الا فقط ایتی بودن

با شما که مشکلی ندارم ms.saba .نگران بودم انتخاب رشتم و به قولی مشاورم بد بوده باشه

۹۲۷ شبکه + شاگرد اولی ..شبانه دانشگاه اصفهان - Ms. Saba - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۳ ب.ظ)hamid.jamshidi نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Ms. Saba نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ)hamid.jamshidi نوشته شده توسط:  اصلا معلومهست امثال چه خبره؟ به من میگفتن شبکه و امنیت اصفهان بعد از چندتا از دانشگاه های تهران از همه جا بهتره و استادای خیلی قوی داره.حتی میگفتن از خواجه نصیر بهتره و خواجه نصیر به خاطر تهران بودنشه که رتبه های بهتر میگیره. الان با رتبه ۱۰۰۰ شبکه قبول شدن.چطوریاس؟ من که در عجبم یکی هم نیست بیاد بگه من شبکه روزانه قبول شدم. همه تا الا فقط ایتی بودن

با شما که مشکلی ندارم ms.saba .نگران بودم انتخاب رشتم و به قولی مشاورم بد بوده باشه
والا منم فک نمیکردم قبول بشم ولی مث اینکه شاگرد اولی خیلی تاثیر داشته. گرچه فرقی ب حال من نداره.

RE: 927 شبکه + شاگرد اولی ..شبانه دانشگاه اصفهان - vaki_bayashi - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ)hamid.jamshidi نوشته شده توسط:  اصلا معلومهست امثال چه خبره؟ به من میگفتن شبکه و امنیت اصفهان بعد از چندتا از دانشگاه های تهران از همه جا بهتره و استادای خیلی قوی داره.حتی میگفتن از خواجه نصیر بهتره و خواجه نصیر به خاطر تهران بودنشه که رتبه های بهتر میگیره. الان با رتبه ۱۰۰۰ شبکه قبول شدن.چطوریاس؟ من که در عجبم یکی هم نیست بیاد بگه من شبکه روزانه قبول شدم. همه تا الا فقط ایتی بودن
اعصاب نداریااBig Grin
امسال انگار سهمیه شاگرد اولا خیلی خودشو نشون داده،تاثیرشو چن جا دیدم تو همین فروم...