تالار گفتمان مانشت
رتبه ۴۰ پذیرش در دانشگاه امیرکبیر تجارت الکترونیک :D - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۴۰ پذیرش در دانشگاه امیرکبیر تجارت الکترونیک :D - naserqw - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ق.ظ

یعنی باورم نمی شد تا صفحه رو دیدم دود از سرم بلند شد.چندبار F5 زدم که نکنه اشتباه شده.
قبولی تجارت امیر کبیر روزانه.
هی پیپ هورااا

RE: رتبه ۴۰ پذیرش در دانشگاه امیرکبیر تجارت الکترونیک :D - shirin0101 - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ق.ظ)naserqw نوشته شده توسط:  یعنی باورم نمی شد تا صفحه رو دیدم دود از سرم بلند شد.چندبار F5 زدم که نکنه اشتباه شده.
هی پیپ هورااا

سلام ...تبریک میگم
ی همکلاسی پیدا کردممممم
شما ک ۴۰ بودی باید باورت میشد من ۴۶ ام Big Grin

رتبه ۴۰ پذیرش در دانشگاه امیرکبیر تجارت الکترونیک :D - R4MT1N - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ

تبریک به هردوتون Smile

رتبه ۴۰ پذیرش در دانشگاه امیرکبیر تجارت الکترونیک :D - sanaz777 - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ب.ظ

تبریک میگم، جالبه پارسال با ٣٥ شبانه قبول شدن

RE: رتبه ۴۰ پذیرش در دانشگاه امیرکبیر تجارت الکترونیک :D - naserqw - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ ق.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ق.ظ)naserqw نوشته شده توسط:  یعنی باورم نمی شد تا صفحه رو دیدم دود از سرم بلند شد.چندبار F5 زدم که نکنه اشتباه شده.
هی پیپ هورااا

سلام ...تبریک میگم
ی همکلاسی پیدا کردممممم
شما ک ۴۰ بودی باید باورت میشد من ۴۶ ام Big Grin
منم به شما تبریک می گم همکلاسی خودم فک کنم ظرفیتا زیاد شده یا ۴۰ نفر قبلی تجارت نزدن Big Grin

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ)R4MT1N نوشته شده توسط:  تبریک به هردوتون Smile

خیلی ممنون

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  تبریک میگم، جالبه پارسال با ٣٥ شبانه قبول شدن

ممنون
میگم شنیدم خیلی سخت میگیرن اونجا درسته؟؟؟استاد خوبا رو معرفی کن در جریانشون باشیم Big Grin

رتبه ۴۰ پذیرش در دانشگاه امیرکبیر تجارت الکترونیک :D - SepidehP - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ ب.ظ

تبریک میگم Rolleyes
شاد و سلامت و موفق باشید Angel

RE: رتبه ۴۰ پذیرش در دانشگاه امیرکبیر تجارت الکترونیک :D - naserqw - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  تبریک میگم Rolleyes
شاد و سلامت و موفق باشید Angel

ممنون

رتبه ۴۰ پذیرش در دانشگاه امیرکبیر تجارت الکترونیک :D - dj-dj - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ب.ظ

تبریک موفق باشی

RE: رتبه ۴۰ پذیرش در دانشگاه امیرکبیر تجارت الکترونیک :D - mmirzay - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۸ ب.ظ

تبریک واقعن، امیدوارم موفق باشین