تالار گفتمان مانشت
رتبه ۱۲۴ علوم بهشتی روزانه - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۱۲۴ علوم بهشتی روزانه - mirhadimahmoodi - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۳ ب.ظ

سلام خدمت دوستان عزیز. من نظریه محاسبه قبول شدم. همکلاسیا معرفی کنن. :دی. راستی چطور گرایشیه دقیقا ؟ بچه هایی که شهید بهشتی میخونن خواهشا کمک کنن. راستی اشتباه نکردم نظریه محاسبه شهید بهشتی رو زودتر از محاسبات علمی تربیت مدرس زدم ؟

رتبه ۱۲۴ علوم بهشتی روزانه - gaslakh - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ

تبریک بسیار

RE: رتبه ۱۲۴ علوم بهشتی روزانه - mirhadimahmoodi - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  تبریک بسیار

مرسی دوست عزیز. Smile

RE: رتبه ۱۲۴ علوم بهشتی روزانه - RezaTaheri - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۳ ب.ظ)mirhadimahmoodi نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان عزیز. من نظریه محاسبه قبول شدم. همکلاسیا معرفی کنن. :دی. راستی چطور گرایشیه دقیقا ؟ بچه هایی که شهید بهشتی میخونن خواهشا کمک کنن. راستی اشتباه نکردم نظریه محاسبه شهید بهشتی رو زودتر از محاسبات علمی تربیت مدرس زدم ؟
سلام
تبریک
نه اشتباه نکردی شهیدبهشتی دکتری رشته مارو داره

رتبه ۱۲۴ علوم بهشتی روزانه - amircs - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۳ ب.ظ

تبریک میگم بهت منم نظریه قبول شدم میگن هیچ فرقی نداره با بدون گرایش درس هارو مطابق میل خودت میتونی پاس کنی البته خودم به نظریه علاقه مندم وگرنه ریسک نمیکردم و تربیت رو بالاتر میزدم

رتبه ۱۲۴ علوم بهشتی روزانه - sinamohammadi0936 - 12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ق.ظ

اقا تبریک میگم منم تبریز قبول شدم ایشالا ک در تمامی مراحل زندگی موفق باشی

RE: رتبه ۱۲۴ علوم بهشتی روزانه - darush12 - 12 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۳ ب.ظ)mirhadimahmoodi نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان عزیز. من نظریه محاسبه قبول شدم. همکلاسیا معرفی کنن. :دی. راستی چطور گرایشیه دقیقا ؟ بچه هایی که شهید بهشتی میخونن خواهشا کمک کنن. راستی اشتباه نکردم نظریه محاسبه شهید بهشتی رو زودتر از محاسبات علمی تربیت مدرس زدم ؟

تبریک؛ موفق باشید

رتبه ۱۲۴ علوم بهشتی روزانه - RezaTaheri - 13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳ ب.ظ

میشه لطف کنید از کدهای کارنامه نهایی تون عکس بگیرید و قرار بدید (اگر چندین نفر قرار بدن به راحتی کف قبولی مشخص میشه)
دارم یک pdf آماده میکنم به اسم "کف قبولی ها" که شاید از pdf قبولی ها مهمتر باشه