تالار گفتمان مانشت
ثبت نام دانشگاه تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

ثبت نام دانشگاه تهران - احسان سعیدی - ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ب.ظ

سلام
دو سوال در ثبت نام کارشناسی ارشد دارم:
۱/ آیا باید تعهد نامه ها، مرامنامه و تعهد آموزش رایگان، را پرینت بگیریم و هنگام مراجعه حضوری ثبت نام همراه خود بیاوریم؟ اگر بله دکمه چاپ در صفحه ی مربوطه وجود ندارد، چگونه باید اینکار را انجام دهیم؟
۲/ آیا منظور از گواهی موقت فارغ التحصیلی در مقطع قبلی همان برگه ای است که در سایت سنجش درج شده؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که باید آن را به دانشگاه ببریم و تکمیل کنیم.
۳/ چه موقع باید برای ثبت نام خوابگاه اقدام کرد؟ من راهم خیلی دوره، آیا همان روز ثبت نام خوبگاه داده می شود؟

RE: ثبت نام دانشگاه تهران - edward71 - 14 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۳۰ ب.ظ

اسکرین شات بگیر دوست عزیز این که کاری نداره
اگر روزانه بودید کارشناسی رو که چون تعهد خدمت دارید اصل مدرک رو نمیدن و یه برگه دیگه میدن که گواهی موقت تحصیلی هست
اگر آزاد بودید و وام داشتید باز هم همون گواهی موقت رو میدن بهتون، در هر صورت مدرکی دال بر امکان ورود شما به مقطع تحصیلی بالاتر از طرف دانشگاه دوره تحصیلی لیسانس بهتون داده شده و میشه
از سیستم خوابگاه خبر ندارم اما فکر می کنم اینترنتی باشه

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

ثبت نام دانشگاه تهران - احسان سعیدی - ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ ق.ظ

کسی نمی دونه برای ثبت نام خوابگاه کی باید اقدام کنیم؟
همون روز ثبت نام خوابگاه میدن یا نه؟ سال بالایی ها لطفا جواب بدن.

RE: ثبت نام دانشگاه تهران - saeid.dehnavi73 - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۴ ب.ظ)احسان سعیدی نوشته شده توسط:  سلام
دو سوال در ثبت نام کارشناسی ارشد دارم:
۱/ آیا باید تعهد نامه ها، مرامنامه و تعهد آموزش رایگان، را پرینت بگیریم و هنگام مراجعه حضوری ثبت نام همراه خود بیاوریم؟ اگر بله دکمه چاپ در صفحه ی مربوطه وجود ندارد، چگونه باید اینکار را انجام دهیم؟
۲/ آیا منظور از گواهی موقت فارغ التحصیلی در مقطع قبلی همان برگه ای است که در سایت سنجش درج شده؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که باید آن را به دانشگاه ببریم و تکمیل کنیم.
۳/ چه موقع باید برای ثبت نام خوابگاه اقدام کرد؟ من راهم خیلی دوره، آیا همان روز ثبت نام خوبگاه داده می شود؟
سلام دوست عزیز
۱-لازم نیست تعهد نامه و مرامنامه رو پرینت بگیرید همون که اونجا تایید کردین کافیه
۲-گواهی موقت رو باید از دانشگاه قبلیتون بگیرید و اون چیزی که سنجش گذاشته واسه کسانی هست که تا ۳۱ شهریور امسال فارغ التحصیل میشوند یعنی هنوز دانشجو هستند
۳-برای ثبت نام خوابگه فعلا متقاضی خوابگاه رو "بله" انتخاب کنید توی سیستم گلستان و بعد از ثبت نام حضوری باید برای خوابگاه هم از طریق اداره امور خوابگاه ها اقدام کنید
موفق باشید