تالار گفتمان مانشت
برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴
برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - فاطمه سلیمانی - ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۰۳ ق.ظ

سلام
خب من دیروز فصل ۱۰ و ۱۱ را خوندم تمرینهاشم انجام دادم
امروز باید فصل ۱۲ را بخونم تمرینهاشم انجام بدم

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - فاطمه سلیمانی - ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۳۰ ق.ظ

خدایا شکرت
سلام
خب فصل ۱۲ را دیروز خوندم تمرین هاشو انجام دادم
فصل ۱۳ را امروز باید بخونم
خب من تو تمرینهایی که انجام دادم تو بخش مرور فصلها مثلا می خواستم تصویرهای یه ستونم وسط جدول باشه زمانی که از پیکسل برای width جدول و ستون استفاده می کردم درست بود اما وقتی ستون هام را با استفاده از درصد انجام می دادم یکی از ستونها تصویر خیلی کم از بقیه بزرگتر می شد نمی دونم چرا البته من هنوز بخش % را نرسیدم اما همینطوری تست کردم این را باید رسیدم روش کار کنم

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - alma1988 - 05 شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶ ق.ظ

چه حس خوبیه که برنامتون رو مینویسید

من که خوندم کلی انرژی گرفتم

موفق باشین

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - فاطمه سلیمانی - ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ب.ظ

سلام خب فصل ۱۳ را تموم کردم تمرینش را انجام دادم الان شروع اموزش html5 هستم یه سری تگ های تعریف شده هست که معنا دار هست و برای کنترلش کلا با css کنترل می کنیم یعنی برای راحت تر شدن کارهامون و منظم شدن کدهامون و سئو سایت از html5 استفاده می کنیم تگ هایی مثل header , main, nav,...داره قبلا تو html های قبلی مثلا Div های زیادی استفاده می کردیم
خب فردا باید فصل ۱۴ را بخونم

(۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶ ق.ظ)alma1988 نوشته شده توسط:  چه حس خوبیه که برنامتون رو مینویسید

من که خوندم کلی انرژی گرفتم

موفق باشین
اره دفترچه یادداشت هم تهیه کردم تمرین ها را برای خودم طراحی می کنم بعد تو نت پد یا براکت پیاده سازی می کنم تو طی روزم . هر روز باید قطعی یه فصل را انشالله تمومش کنم .
مسیر طراحی سایت و برنامه نویسی طولانی هست اما من هر روز فقط یه فصل را می خوام تمرین کنم تا با انتها برسم
ممنون انشالله که موفق باشی.

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - فاطمه سلیمانی - ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۰۲ ق.ظ

سلام
خب من دیروز فصل ۱۴ را خوندم تمرینش را هم انجام دادم
امروز فصل ۱۵ را باید بخونم و تمرینش را انجام بدهم به علاوه تمرینهای قبلی را مرور کنم

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - فاطمه سلیمانی - ۰۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸ ب.ظ

خدایا شکرت
سلام
خب من فصل ۱۵ را دیروز تموم کردم البته مریض شده بودم از ۷ صبح تا ۹ شب سر کار بودم اما به اجبار تو طول روز انجام دادم به خودم گفتم مریض باش اما تمومش کن امروز هم فصل ۱۶ را انجام دادم و تمرینهاشو انجام دادم تگ های article , detail, summary کار کردم
تگ audio , video که درونش Source را استفاده می کنیم و در تگ video باید کنترل را هم بنویسیم تا کنترل فایل ویدیویی یا صوتی را نشان بدهد
خب فردا باید فصل ۱۷ را بخونم و تمرینهاشو انجام بدم

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - فاطمه سلیمانی - ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۵۰ ق.ظ

سلام
خب من فصل ۱۷ و ۱۸ را خوندم تمرینهاشو انجام دادم امروز باید فصل ۱۹ را بخونم تمرینهاشم انجام بدم

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - فاطمه سلیمانی - ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ

سلام
خب من فصل ۱۹ را خوندم تمرینهاشم انجام دادم فردا باید فصل ۲۰ را بخونم تمرینهاشم انجام بدم
بخش background-position را تمرین کردم یعنی اولش نگاه کردم خیلی برام سخت بود اما تک تک حالتهاشو چک کردم اما برای position خالی را هنوز چک نکردم

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - فاطمه سلیمانی - ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۴۱ ق.ظ

سلام
خب من فصل ۲۰ و ۲۱ را خوندم امروز باید فصل ۲۲ را بخونم تمرینهاشم انجام بدم

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - فاطمه سلیمانی - ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۲۴ ب.ظ

سلام
خب من دیروز فصل ۲۲ را خوندم امروز هم فصل ۲۳ را خوندم تمرینهاشم انجام دادم

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - فاطمه سلیمانی - ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۹ ق.ظ

خدایا شکرت
سلام صبح عالی تون به خیر
خب من امروز باید فصل ۲۴ را بخونم تمرینهاشم انجام بدم

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - فاطمه سلیمانی - ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ

سلام
عزاداریهاتون قبول باشه ، التماس دعا
خب من فصل ۲۴ را خوندم فردا باید فصل ۲۵ را بخونم

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - RASPINA - 14 شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱ ب.ظ

آفرین ادامه بده فاطمه جون

RE: برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - فاطمه سلیمانی - ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ

سلام به همگی
خب فصل ۲۵ را خوندم فردا باید فصل ۲۶ را بخونم
(۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  آفرین ادامه بده فاطمه جون
باشه عزیزم انشالله ادامه می دم

برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم - فاطمه سلیمانی - ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۲۴ ب.ظ

خب من اومدم از تگ header و footer تو html5 استفاده کردم و بعد تو فایل سی اس اس position حالت fixed گذاشتم و بعد bottom و top را گذاشتم اما می خواستم حالت margin : auto را هم استفاده کنم که وسط باشه اما انگار اگه position استفاده کنم نمیشه یعنی تو حالت ثابت که اینطوری شده
................
خب البته را ه حلش را تو اینترنت پیدا کردم
باید position در حالت ثابت باشه و بعد left ,right را برابر صفر قراربدیم تا خنثی بشه و برای هدر top را صفر و برای footer حالت bottom را صفر قرار می دهیم و بعد margin:auto قرار می دهیم .