تالار گفتمان مانشت
ارسال یک پیام برای تعداد زیادی از افراد از طریق تلگرام - نسخه‌ی قابل چاپ

ارسال یک پیام برای تعداد زیادی از افراد از طریق تلگرام - targol - 17 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ب.ظ

سلام دوستان
آیا راهی وجود داره که یک پیام رو از طریق تلگرام برای تعداد زیادی از اشخاص که شماره اونها رو داریم ارسال کنیم طوری که از طرف سیستم تلگرام بلاک نشیم؟

ارسال یک پیام برای تعداد زیادی از افراد از طریق تلگرام - blackhalo1989 - 17 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ب.ظ

اگه اینطوری بود که هر کسی میتونست تبلیغ کنه، مثل چند وقت پیش که تبلیغ های تلگرامی رو بورس بود.

ارسال یک پیام برای تعداد زیادی از افراد از طریق تلگرام - targol - 17 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ب.ظ

پس به نظر شما بهترین راه تبلیغ کارمون وقتی که نمی تونیم هزینه زیادی برای تبلیغات در نظر بگیریم چی هست ؟ طوری که هم تعداد زیادی از افراد باخبر بشن و هم اعتبار کارمون حفظ بشه. یعنی از این تبلیغاتی نباشه که بیشتر از اینکه سود برسونه ضرر میزنه یا هیچ اثری نداره

ارسال یک پیام برای تعداد زیادی از افراد از طریق تلگرام - blackhalo1989 - 17 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ

یه راهش اینه که روی برند شخصیتون کار کنید (self branding).

RE: ارسال یک پیام برای تعداد زیادی از افراد از طریق تلگرام - sinayekkebash - 20 شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ

با سلام پیام‌رسان موبایلی “تلگرام” در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های ارسال و دریافت پیام ایرانی‌ها به حساب می‌آید و صراحتا می‌شود از آن به عنوان کانال نقل و انتقال پیام کاربران ایران یاد کرد.
اهمیت و حساسیت آن در کشور ما به اندازه‌ای است که طی هفته‌های گذشته با کند و مختل شدن این شبکه، مسئولان تلگرام سریعا دست به کار شدند تا بیشترین کاربران خود (ایرانی‌ها) را از دست ندهند؛ در راستای این اقدام هفته گذشته توئیتر رسمی تلگرام نوشت “ما اشکالات فنی مسیردهی ترافیک در ایران را طی روزهای گذشته برطرف کرده‌ایم؛ بنابراین سرعت تلگرام در این کشور به حالت اولیه بازگشت و اجرای آن سریع شد.من از خدمات
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ایران تبلیغ استفاده کردم و راضی بودم