تالار گفتمان مانشت
اهدای کتاب های ارشد به اعضای مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

اهدای کتاب های ارشد به اعضای مانشت - A.....Z - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۷ ق.ظ

سلام دوستان
کتابها هرجایی که بخواهید پست میشه و فقط هزینه ی ارسال پستی با شماست.
(رشته شما برای کنکور ۹۶؟اهل کجایید؟پست پیشتاز یا معمولی؟) لطفا پیام خصوصی بفرستید.

۱-نظریه زبانها و ماشینها پیتر لینز انتشارات نص چاپ ۹۱----------------------------------------------------------->اهدا کردم
۲-ریاضیات گسسته ترکیباتی گریمالدی فاطمی ویرایش سوم ۳جلد:----------------------------------------------------------->اهدا کردم
جلد اول چاپ ۹۲
جلد دوم چاپ ۹۲
جلد سوم چاپ ۹۱
پاسخ تشریحی گریمالدی ویرایش سوم فاطمی چاپ ۹۰
۳-CLRS ویرایش سوم انتشارات نص دوجلد:----------------------------------------------------------->اهدا کردم
جلد اول چاپ ۸۹
جلد دوم چاپ ۹۰
تشریح کامل تمرین های CLRS چاپ ۸۹ بهار
۴-بانک سوالات مهندسی کامپیوتر انتشارات نصیر :----------------------------------------------------------->اهدا کردم
جلد اول ۸۱ تا ۸۹ چاپ ۹۲
جلد دوم ۹۰ تا ۹۲ چاپ ۹۲
۵-طراحی الگوریتم مدرسان شریف(سیمی)چاپ ۹۲----------------------------------------------------------->اهدا کردم
۶-تحلیل مدارهای الکتریکی (۱) مدرسان شریف چاپ ۹۲----------------------------------------------------------->اهدا کردم
۷-زبان تخصصی ویژه مهندسی کامپیوتر و آی تی و علوم کامپیوتر مدرسان شریف چاپ ۹۲----------------------------------------->اهدا کردم
۸-بانک سوالات مهندسی کامپیوتر مدرسان شریف:----------------------------------------------------------->اهدا کردم
جلد اول ۷۸ تا ۹۲ دفترچه اول چاپ ۹۲
جلد دوم ۸۱ تا ۹۲ دفترچه دوم چاپ ۹۲
۹-داده ساختار ها و مبانی الگوریتم ها قدسی چاپ ۹۳----------------------------------------------------------->اهدا کردم
۱۰-تست ۶۰۰ مساله قدسی چاپ ۹۲ -------------------------------------------------------------------->اهدا کردم
۱۱-نظریه زبانها و ماشین ها فردین شاپوری چاپ ۹۲----------------------------------------------------------->اهدا کردم
۱۲-بانک سوالات تالیفی و آزمون ساختمان گسسته نارنجی چاپ ۹۳-------------------------------------------------->اهدا کردم
۱۳-آمار و احتمال مهندسی پارسه چاپ ۹۲------------------------------------------------------------------->اهدا کردم
۱۴-هوش مصنوعی پارسه حمید رضا طارمیان چاپ ۹۲----------------------------------------------------------->اهدا کردم
۱۵-سیستم عامل حقیقت چاپ ۹۳----------------------------------------------------------->اهدا کردم
۱۶-محاسبات عددی پوران چاپ ۹۴----------------------------------------------------------->اهدا کردم
۱۷-طراحی الگوریتم پوران چاپ ۹۴ ------------------------------------------------------------------------>اهدا کردم
۱۸-ساختمان گسسته پوران چاپ ۹۴----------------------------------------------------------->اهدا کردم
۱۹-معماری کامپیوتر پوران چاپ ۹۳----------------------------------------------------------->اهدا کردم
۲۰-ساختمان داده پوران چاپ ۹۴ --------------------------------------------------------------------->اهدا کردم
۲۱-بانک سوالات آی تی پوران ۸۳ تا ۹۴ چاپ ۹۴----------------------------------------------------------->اهدا کردم
۲۲-بانک سوالات مهندسی کامپیوتر پوران ۸۵ تا ۹۴ چاپ ۹۴ --------------------------------------------------------->اهدا کردم

با آرزوی توفیق و سربلندی برای شما.

اهدای کتاب های ارشد به اعضای مانشت - niu7475 - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۲۶ ب.ظ

خصوصیتونو چک کنین لطفا

اهدای کتاب های ارشد به اعضای مانشت - com91 - 20 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ ب.ظ

سلام
من کتابای پارسه وسیستم عامل رو میخوام
چطوری ازتون بگیرم؟

اهدای کتاب های ارشد به اعضای مانشت - خانه سبز - ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ

با سلام و تبریک
بنده از دانشجویان کارشناسی ارشد می باشم و کتاب ها رو برای مصرف شخصی نمی خوام
اگر ۴-۳ کتاب ذیل را هنوز دارین برای یک خانم که اطلاع دارم مشکل مالی دارن و ابرومند امسال کنکور دارن می خواستم.(خصوصی اطلاع بدین)
کتاب امار و احتمال پارسه- الگوریتم ۶۰۰ تست دکتر قدسی-الگوریتم پوران-ساختمان پارسه یا پوران
CLRS ویرایش سوم انتشارات نص دوجلد:
جلد اول چاپ ۸۹
جلد دوم چاپ ۹۰
تشریح کامل تمرین های CLRS چاپ ۸۹ بهار

اهدای کتاب های ارشد به اعضای مانشت - com91 - 20 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۴ ب.ظ

سلام
من کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت رو میخوام
نمیدونم چجوری ازتون بگیرم

اهدای کتاب های ارشد به اعضای مانشت - niu7475 - 24 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ق.ظ

لطفا خصوصیتونو چک کنین