تالار گفتمان مانشت
اتمام مهلت انتخاب واحد دانشگاه شریف و فردی که انتخاب نکرده (کارشناسی ارشد ۹۵) - نسخه‌ی قابل چاپ

اتمام مهلت انتخاب واحد دانشگاه شریف و فردی که انتخاب نکرده (کارشناسی ارشد ۹۵) - kebrit - 24 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ

سلام به همگی دوستان.

من دو روز پیش متوجه شدم که برای ترم اول ارشد باید انتخاب واحد میکردم که نکردم ، به لطف اهمال خودم و سیستم آموزشی ستودنی دانشگاه !

دیروز و امروز هم رفتم دانشگاه که ببینم چه کاری باید انجام بدم ، با آموزش دانشکده ی کامپیوتر صحبت کردم. مسئول اصلی تحصیلات تکمیلی نبود(خانم لشگری) و همکارشون بود ، که چندباری بنده رو بی جهت به افراد مختلف (مدیر گروه، دفتر تحصیلات تکمیلی، معاون) ارجاع داد. که هیچکس اطلاع کافی در باب این موقعیت نداشت.

نهایتاً به این نتیجه رسیدم که باید تا زمان حذف و اضافه صبر کنم و اون روز واحد بردارم.

میخواستم ازتون بپرسم دقیقاً باید چه کاری انجام بدم ؟

یک نفر از دوستان گفتن باید نامه ی ثبت نام با تاخیر بگیرم و امضا کنم.

---------------------------------------
سوال دوم : (پست سوم تاپیک) :

از بین واحد های باقی مانده (دارای ظرفیت) ، کدوم هارو پیشنهاد میکنید برای ترم اول ارشد نرم افزار

و اساتیدشون رو چطور ارزیابی میکنید ؟

RE: اتمام مهلت انتخاب واحد دانشگاه شریف و فردی که انتخاب نکرده (کارشناسی ارشد ۹۵) - RinoOo - 24 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ب.ظ

تا جایی که من اطلاع دارم تو حذف و اضافه میتونین درساتونو بردارین و مشکلی نخواهین داشت.

RE: اتمام مهلت انتخاب واحد دانشگاه شریف و فردی که انتخاب نکرده (کارشناسی ارشد ۹۵) - kebrit - 25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ب.ظ)RinoOo نوشته شده توسط:  تا جایی که من اطلاع دارم تو حذف و اضافه میتونین درساتونو بردارین و مشکلی نخواهین داشت.

تشکر از بابت پاسخگویی

سوال دیگری هم داشتم :

از بین واحد های باقی مانده (دارای ظرفیت) ، کدوم هارو پیشنهاد میکنید برای ترم اول ارشد نرم افزار

و اساتیدشون رو چطور ارزیابی میکنید ؟

[attachment=20603]