تالار گفتمان مانشت
امریه سربازی - نسخه‌ی قابل چاپ

امریه سربازی - husen - 31 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ب.ظ

سلام
بچه ها کسی رو میشناسین امریه جهاد کشاورزی باشه ؟
اصلا ارزش داره ؟
چند درصد احتمال داره بشه استخدام شد ؟
سپاه بهتره یا امریه جهاد؟چرا؟
ممنون.

RE: امریه سربازی - signal_micro - 31 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ب.ظ)husen نوشته شده توسط:  سلام
اصلا ارزش داره ؟
ممنون.
کلا امریه خیلی بهتر از خدمت کردنه، زمانش فکر کنم ۳ ماه بیشتره ، زمان ما که اینجوری بود، اینو در نظر بگیر امریه زندان نداره ، پاسداری(نرفتی بالا برجک ببینی چقدر مزخرفه) تعطیل ، اضافه(جاهای بد بیوفتی عین آب خوردن ۱۰ روز ۱۰ روز اضاف میخوری عین هلو) هم نداری ، محیط سربازخونه و نظامی نیستی(باز سپاه درصد نظامی گری شون خوبه بعضی موقع ها تو پادگانمون سردارهای سپاه میومدن براشون احترام میذاشتی میگفتن حال شما خوبه بفرمایید خواهش میکنم ولی امیرای ارتش رو میدیدیم اگه جا داشتیم فرار میکردیم وقتی میدیدنت یه گیری بهت میدادن)، تخریب شخصیتیش تقریبا ۱۰ یا ۲۰ درصد محیطای نظامیه، کلی امریه خوبه...Big Grin

RE: امریه سربازی - husen - 01 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۵ ق.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ب.ظ)husen نوشته شده توسط:  سلام
اصلا ارزش داره ؟
ممنون.
کلا امریه خیلی بهتر از خدمت کردنه، زمانش فکر کنم ۳ ماه بیشتره ، زمان ما که اینجوری بود، اینو در نظر بگیر امریه زندان نداره ، پاسداری(نرفتی بالا برجک ببینی چقدر مزخرفه) تعطیل ، اضافه(جاهای بد بیوفتی عین آب خوردن ۱۰ روز ۱۰ روز اضاف میخوری عین هلو) هم نداری ، محیط سربازخونه و نظامی نیستی(باز سپاه درصد نظامی گری شون خوبه بعضی موقع ها تو پادگانمون سردارهای سپاه میومدن براشون احترام میذاشتی میگفتن حال شما خوبه بفرمایید خواهش میکنم ولی امیرای ارتش رو میدیدیم اگه جا داشتیم فرار میکردیم وقتی میدیدنت یه گیری بهت میدادن)، تخریب شخصیتیش تقریبا ۱۰ یا ۲۰ درصد محیطای نظامیه، کلی امریه خوبه...Big Grin
به نظر شما میشه استخدام اونجا شد ؟