تالار گفتمان مانشت
اموزش معماری کامپیوتر از پایه تا امادگی برلی کنکور - نسخه‌ی قابل چاپ

اموزش معماری کامپیوتر از پایه تا امادگی برلی کنکور - Hopegod - 03 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ

سلام ببخشید میخواستم بپرسم من در درس معماری کامپیوتر ضعیفم تو منابع بیشتر بچه ها نوشتن معماری پوران پژوهش اما کتاب گنگ و اعصاب خوردکنیه به نظر من البته. چیکار کنم تا از این سطح پایین بالا بکشم و برای کنکور اماده بشم؟ از راهنماییون ممنونم البته بگم که من نمیتونم هیچ کلاسی برم

RE: اموزش معماری کامپیوتر از پایه تا امادگی برلی کنکور - signal_micro - 03 آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۳۰ ب.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام ببخشید میخواستم بپرسم من در درس معماری کامپیوتر ضعیفم تو منابع بیشتر بچه ها نوشتن معماری پوران پژوهش اما کتاب گنگ و اعصاب خوردکنیه به نظر من البته. چیکار کنم تا از این سطح پایین بالا بکشم و برای کنکور اماده بشم؟ از راهنماییون ممنونم البته بگم که من نمیتونم هیچ کلاسی برم
همون کتابو بخون از همون اول سفت بچسب بهش هرجا رو نفهمیدی از همون اول اینجا بگو بچه ها جواب میدن مخصوصا خانم Pure Liveliness توی درسای نرم افزاری خیلی فعال هستن

RE: اموزش معماری کامپیوتر از پایه تا امادگی برلی کنکور - Hopegod - 03 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ

خیلی ممنونم. Heart