تالار گفتمان مانشت
سوال ۸۰ پایگاه داده کنکور ۹۵ از جبر رابطه ای - نسخه‌ی قابل چاپ

سوال ۸۰ پایگاه داده کنکور ۹۵ از جبر رابطه ای - Hopegod - 04 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ب.ظ

سلام دوستان
پاسخ این سوال طبق کلید سنجش گزینه ۳ هست اما در گزینه ۳ جواب داخل پرانتز جدولی میشه با یک ستون mem-no که در اون شماره عضویت همه کسایی که همه کتاب های منتشر شده توسط macGrow-Hill را به امانت بردن نوشته میشه, حالا چجوری از اون جدول که فقط ستون mem-no داره name استخراج میشه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببخشید نتونستم تو خود مانشت عکسو پیوست کنم تو یه سایت دیگه پیوست کردم اینم ادرسش

فکر کنم در حل جواب جای پرانتزها رو درست نذاشتم و پیند طبیعیو در اول انجام دادم اینجوری جوابش درستهConfused

RE: سوال ۸۰ پایگاه داده کنکور ۹۵ از جبر رابطه ای - Behnam‌ - ۰۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۵۰ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام دوستان
پاسخ این سوال طبق کلید سنجش گزینه ۳ هست اما در گزینه ۳ جواب داخل پرانتز جدولی میشه با یک ستون mem-no که در اون شماره عضویت همه کسایی که همه کتاب های منتشر شده توسط macGrow-Hill را به امانت بردن نوشته میشه, حالا چجوری از اون جدول که فقط ستون mem-no داره name استخراج میشه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببخشید نتونستم تو خود مانشت عکسو پیوست کنم تو یه سایت دیگه پیوست کردم اینم ادرسش

فکر کنم در حل جواب جای پرانتزها رو درست نذاشتم و پیند طبیعیو در اول انجام دادم اینجوری جوابش درستهConfused

لطفاً عکس رو در خود مانشت آپلود کنید. این لینک برای من هیچی نمیاره (باز نمیشه).
کافی هست موقع ارسال پست، از قسمت "پیوست تازه" فایل عکس رو انتخاب کنید، افزودن پیوست رو بزنید و پس از اینکه آپلود و صفحه reload شد، گزینه‌ای که جدیداً اضافه شد، یعنی "افزودن پیوست به ارسال" رو بزنید.

RE: سوال ۸۰ پایگاه داده کنکور ۹۵ از جبر رابطه ای - Iranian Wizard - 04 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام.آره همینطوره که گفتین.اشتباهتون تو همون پرانتزها بوده.
در مرحله آخر یه جدول که فقط ستون mem-no داره ،با جدول member که حاوی ستون‌های mem-no , age , name هستش،پیوند طبیعی میشه.
سوال این شکلی هستش:
[attachment=20723]

RE: سوال ۸۰ پایگاه داده کنکور ۹۵ از جبر رابطه ای - Hopegod - 04 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۰۳ ب.ظ

بله خیلی ممنون