تالار گفتمان مانشت
بالاخره دفاع دکتری من (admin) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
RE: بالاخره دفاع دکتری من (admin) - stateless - 18 آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ق.ظ

(۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  جلسه دفاع بعد ۴ ساعت تموم شد. خدا رو شکر داورها خوب بودن و منم در حد توانم به سوالات پاسخ دادم.

۴ ساعت؟؟ اون هم با استرس و سوال و جوابهای داورها و...

من از همین جا انصرافِ خودم رو از ادامه ی تحصیل اعلام میکنم!Big GrinBig Grin

بالاخره دفاع دکتری من (admin) - RASPINA - 18 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ

(۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  جلسه دفاع بعد ۴ ساعت تموم شد. خدا رو شکر داورها خوب بودن و منم در حد توانم به سوالات پاسخ دادم.
به سلامتی
مبارکتون باشه

بالاخره دفاع دکتری من (admin) - Computer92 - 18 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ ق.ظ

خیلی خیلی خسته نباشید. ارائه تون نشون می داد خیلی زحمت کشیدید ولی اساتید داور خیلی سخت گیر بودند!

بالاخره دفاع دکتری من (admin) - admin - 18 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ق.ظ

(۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ ق.ظ)Computer92 نوشته شده توسط:  خیلی خیلی خسته نباشید. ارائه تون نشون می داد خیلی زحمت کشیدید ولی اساتید داور خیلی سخت گیر بودند!
خیلی هم سخت‌گیر نبودن، ذات دفاع همین شکلی هست. من منتظر چالش‌های اساسی روی کارم بودم که خیلی بهش نپرداختن. در نهایت بحث رفت روی شیوه نگارش و اشکالات رساله که قابل پذیرش و اصلاح هستند. دیگه بعد از کار کردن با داورهای ژورنالی و سختگیریهای عجیبشون چنین ایرادهایی خیلی اساسی نیست?.

RE: بالاخره دفاع دکتری من (admin) - Computer92 - 18 آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ب.ظ

(۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  خیلی هم سخت‌گیر نبودن، ذات دفاع همین شکلی هست. من منتظر چالش‌های اساسی روی کارم بودم که خیلی بهش نپرداختن. در نهایت بحث رفت روی شیوه نگارش و اشکالات رساله که قابل پذیرش و اصلاح هستند. دیگه بعد از کار کردن با داورهای ژورنالی و سختگیریهای عجیبشون چنین ایرادهایی خیلی اساسی نیست?.

درسته. منم به نظرم داوران کم وارد مسائل فنی شدند. ولی روحیتون رو تا آخر نگه داشتید خیلی مهم بود و اینکه بدون هل شدن جواب همه رو دادید. بیش از ۳ ساعت ایستادن هم خودش هنر می خواد چه برسه به اینکه جلوی ۸ داور هم باشید!

به هر حال خیلی بهتون تبریک می گم. به امید موفقیت های بعدی.
آخر جلسه هم گفتم از شما و سایتتون خیلی استفاده کردیم و هنوزم استفاده می کنیم Smile

RE: بالاخره دفاع دکتری من (admin) - azarakhsh1986 - 18 آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ

(۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ ق.ظ)Computer92 نوشته شده توسط:  خیلی خیلی خسته نباشید. ارائه تون نشون می داد خیلی زحمت کشیدید ولی اساتید داور خیلی سخت گیر بودند!
خیلی هم سخت‌گیر نبودن، ذات دفاع همین شکلی هست. من منتظر چالش‌های اساسی روی کارم بودم که خیلی بهش نپرداختن. در نهایت بحث رفت روی شیوه نگارش و اشکالات رساله که قابل پذیرش و اصلاح هستند. دیگه بعد از کار کردن با داورهای ژورنالی و سختگیریهای عجیبشون چنین ایرادهایی خیلی اساسی نیست?.
به سلامتی
خداقوت!....مبارک باشه آقای تنهایی.

بالاخره دفاع دکتری من (admin) - newwink - 19 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ

ُسلام
تبریک عرض میکنم آقای تنهایی

RE: بالاخره دفاع دکتری من (admin) - berkeley - 19 آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ق.ظ

تبریک مجدد، دفاع نفس گیری بود.
بماند که برخورد دو تا از داورها اصن خوب نبود! (یکی از داورها همه رو اصفهانی میدید Smile )

در کل کارتون خیلی خوب بود، تبریک میگم خدمتتون.

RE: بالاخره دفاع دکتری من (admin) - Computer92 - 19 آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۲ ب.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ق.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  تبریک مجدد، دفاع نفس گیری بود.
بماند که برخورد دو تا از داورها اصن خوب نبود! (یکی از داورها همه رو اصفهانی میدید Smile )

در کل کارتون خیلی خوب بود، تبریک میگم خدمتتون.

بله به نظرم مخصوصا داوری که منو یاد کاراگاه دریک می ندازه!

بالاخره دفاع دکتری من (admin) - malekinasab - 20 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳ ق.ظ

تبریک میگم دکتر ..ان شالله همیشه موفق و موید باشید