تالار گفتمان مانشت
مشورت و کمک در سمینار کارشناسی ارشد هوش - نسخه‌ی قابل چاپ

مشورت و کمک در سمینار کارشناسی ارشد هوش - Fateme zahra - 06 دى ۱۳۹۵ ۰۶:۱۳ ب.ظ

سلام دوستان
وقت تون بخیر
من تقریبا تازه عضو مانشت شدم، دقیق نمیدونم درخواستم رو جای درستی مطرح کردم یا نه.
این ترم سمینار دارم اما درست نمیدونم که چطور باید نگارشش رو جلو ببرم، فصل بندی و موضوعات هر فصل به چه صورته. مطالب زیادی هم از اینترنت در موردش خوندم اما هنوز مشکل دارم. اگه کسی نمونه سمینار داره ممنون میشم اینجا بذاره لطفا. (شکلک تشکر)
اساتید میگن باید مقالات زیادی مطالعه کنی، اما میبینم خیلی ها با ۳ تا نهایت ۸ تا مقاله مینویسن و تموم! منابع رو هم همینجوری میزنن!!! در اصل چطوریه؟
متاسفانه استادم عوض شد و موضوعی که قبلا روش کار کرده بودم و تقریبا آماده بود، مورد تایید استادم نبود و ناچار شدم تغییرش بدم، الان فرصت زیادی برای ترجمه مقاله های مختلف ندارم و موضوعم زیاد مورد علاقم نیست و سخته.
کسی هست راهنماییم کنه؟
الان نمیدونم همین رو برای پایان نامه ادامه بدم یا نه؟ از طرفی اگه عوض کنم نمیدونم چقد جای کار داره و تاخیر میخورم و ازمون دکتری هم دارم Sad
و اینکه استادم هم خیلی کم میبینم و از دانشگاه دیگه ای هست هر چند خیلی باسواد و کار درسته...

مشورت و کمک در سمینار کارشناسی ارشد هوش - mkhasheie - 08 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ق.ظ

می تونید برید توی زمینه پردازش سیگنال صوت
اینم یه سایت که یه پایان نامه تو این زمینه داره
rainbowcomputer.ir

RE: مشورت و کمک در سمینار کارشناسی ارشد هوش - Fateme zahra - 14 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ب.ظ

(۰۸ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ق.ظ)mkhasheie نوشته شده توسط:  می تونید برید توی زمینه پردازش سیگنال صوت
اینم یه سایت که یه پایان نامه تو این زمینه داره
rainbowcomputer.ir

نمیخوام انقدر دور از موضوع پایان نامم باشه، اما
ممنون از پیشنهاد و راهنمایی تون @};-