تالار گفتمان مانشت
انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ - admin - 06 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۵۵ ب.ظ

با سلام
نظر به اهمیت مشارکت اعضای مانشت در انجمن، مانشت در نظر دارد که به برترین کاربران مانشت در طول سال لوح یادبود و یک هدیه نقدی تقدیم نماید.
نفر برگزیده در روز ۵ اسفند ۱۳۹۶ معرفی خواهد شد.
برای اطلاع از امتیاز کاربران می‌توانید به همین صفحه مراجعه نمایید.

انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ - gogooli - 06 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ

اگر مانشت هدف خودش رو توسعه می داد و فقط در زمینه کنکور ارشد فعال نبود بهتر بود...

انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ - admin - 06 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ

هدف ما کنکور ارشد نیست. هدف ایجاد نوعی عدالت در دسترسی به منابع آموزشی هست. از اول قصد توسعه مانشت رو نداشتیم. بسیاری بخش‌ها خصوصا بخش‌های پرسش و پاسخ رو به هدف آرشیو شدن برای آینده و رفع نیازها ایجاد نمودیم.

انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ - gogooli - 06 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ

منظورم این بود که در قسمت های دیگر که جایش هم ایجاد کردید مثلا پژوهشی فعال تر می شد...البته خب به مشارکت کاربرا هم بستگی دارد ولی بعضا سوالی هم پرسیده می شود خیلی استقبالی نمی شه حداقل به نسبت سوالات کنکوری.

انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ - admin - 06 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ

بله دقیقا همون‌طور که فرمودین مشارکت اعضا در این زمینه‌ها تعیین‌کننده است. البته کم و کاستی‌های فراوانی در این مدت داشتیم و منکر اون‌ها نیستیم.

انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ - azad_ahmadi - 15 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ب.ظ

چرا آقای جویباری در این لیست نیست؟

RE: انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ - admin - 18 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ

(۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  چرا آقای جویباری در این لیست نیست؟

لیست به صورت خودکار تولید می‌شه. حتما فعالیتی نداشتن یا رتبه‌اشون پایینه.

RE: انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ - moa-ari - 17 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۶ ق.ظ

(۰۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  هدف ما کنکور ارشد نیست. هدف ایجاد نوعی عدالت در دسترسی به منابع آموزشی هست. از اول قصد توسعه مانشت رو نداشتیم. بسیاری بخش‌ها خصوصا بخش‌های پرسش و پاسخ رو به هدف آرشیو شدن برای آینده و رفع نیازها ایجاد نمودیم.

سلام _ آقای تنهایی لطفا خبری از ثبت نام گروهی برای مدرسان شریف بدهید .
دیدم اینجا پاسخ بچه ها رو دادین ، گفتم شاید به این هم پاسخ بدید.
مرسی.

RE: انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ - yahmat - 30 دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ

سلام
چجوری سوالی که پرسیدیم و درست جواب داده شده را پاسخ درست کنیم و اون تیک نشون داده بشه؟

RE: انتخاب برترین کاربر سال ۹۶ - The BesT - 30 دى ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ)yahmat نوشته شده توسط:  سلام
چجوری سوالی که پرسیدیم و درست جواب داده شده را پاسخ درست کنیم و اون تیک نشون داده بشه؟

سلام
خودتون مگه میتونید تایید کنید پاسختون درسته؟
فکر کنم بقیه کاربرها اگر بدونن پاسختون درسته براتون میتونن تایید کنن.
من برای خودم میتونم پاسخم را تایید کنم ولی نمیدونم آیا برای همه کاربرها چنین امکانی هست یا این مربوط به امکانات مدیریتی هست Smile