تالار گفتمان مانشت
منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو - نسخه‌ی قابل چاپ

منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو - atousayazd - 10 اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ب.ظ

سلام دوستان میخواستم ببینم ایا منبع تستی و کنکوری یعنی منبعی که هم درس رو به صورت کنکوری توضیح داده باشه و هم تست و پاسخ تشریحی از این درس داشته باشه میشناسید؟
اگر نه فقط منبعی که تست های با ارزش و پاسخ های تشریحی خوب برای این درس برای کنکور دکتری داشته باشه سراغ دارید؟
اگر نه کلا اگر کنکور دکتری هوش تا به حال شرکت کردید و در این درس موفق بودید راهنمایی کنید که چه منابعی برای این در مناسب است
ممنون

RE: منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو - atousayazd - 11 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ب.ظ

دوستان یعنی هیچ کس هیچ جوابی نداره؟؟ خوب مگه پترن پاس نکردید مگه برای دکترا نخوندید ممنون میشم راهنمایی کنید

منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو - hani89 - 11 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ

تو مکتب خونه درس پترن و ویدئوهاش و گذاشتن
من اینجوری یاد گرفتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نست های سال های قبل هم حتما حل کنید و کتاب پوران پژوهش رو برای حل تست ها انتخاب کنید چون از توضیحات تشریحیش خیلی چیزها رو یاد میگیرید

منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو - پری - ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳ ق.ظ

میشه لینک خرید کتاب پوران پژوهش رو بزارید اگه موردی نداره توی page باشه؟
ممنون

RE: منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو - tayebe68 - 03 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۱ ق.ظ

سلام خوبین؟
شما برای پترن ، کلاس عماد فاطمی رو دیدین؟

(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  تو مکتب خونه درس پترن و ویدئوهاش و گذاشتن
من اینجوری یاد گرفتم

نست های سال های قبل هم حتما حل کنید و کتاب پوران پژوهش رو برای حل تست ها انتخاب کنید چون از توضیحات تشریحیش خیلی چیزها رو یاد میگیرید

RE: منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو - سعید_سخت افزار - ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۴۱ ب.ظ

(۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  تو مکتب خونه درس پترن و ویدئوهاش و گذاشتن
من اینجوری یاد گرفتم

فک نمیکردم از سال ۹۵ توصیه به پوران پژوهش بشه پرفکت و لایککک. دوستان حتما مطالعه کنن

RE: منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو - Hmi96 - 19 بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۴۵ ق.ظ

(۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۴۱ ب.ظ)سعید_سخت افزار نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  تو مکتب خونه درس پترن و ویدئوهاش و گذاشتن
من اینجوری یاد گرفتم

فک نمیکردم از سال ۹۵ توصیه به پوران پژوهش بشه پرفکت و لایککک. دوستان حتما مطالعه کنن

میشه بگید کتابشو از کجا خریدید؟

RE: منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو - سعید_سخت افزار - ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۴۵ ق.ظ)Hmi96 نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۴۱ ب.ظ)سعید_سخت افزار نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  تو مکتب خونه درس پترن و ویدئوهاش و گذاشتن
من اینجوری یاد گرفتم

میشه بگید کتابشو از کجا خریدید؟

از خود سایت پوران ازمون های دکترای هوش مصنوعی ۹۱ تا ۹۹ انتخاب کنین بخرین