تالار گفتمان مانشت
پذیرش سپاه - نسخه‌ی قابل چاپ

پذیرش سپاه - husen - 14 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ

سلام
از دوستان کسی تا حالا پذیرش واسه سپاه گرفته ؟
من بسیجیم عادیه
اگه تا قبل از دو ماه مونده به اعزام نشه پذیرش گرفت دیگه نمیشه کاری کرد ؟(حتی با پارتی)

پذیرش سپاه - hosseinitm - 14 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ ب.ظ

من گرفتم اینجوریم که شما میگین نیست اگر بخوان شمارو تا چند روز قبل اعزامم میتونی پذیرش بگیری

RE: پذیرش سپاه - husen - 14 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ

(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ ب.ظ)hosseinitm نوشته شده توسط:  من گرفتم اینجوریم که شما میگین نیست اگر بخوان شمارو تا چند روز قبل اعزامم میتونی پذیرش بگیری

ممنون.واسه اردیبهشت امیدوار شدم.

پذیرش سپاه - mostafaheydar1370 - 15 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰ ق.ظ

سلام چجوری میشه برای سپاه پذیرش گرفت ؟

RE: پذیرش سپاه - husen - 21 اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ ب.ظ

(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ ب.ظ)hosseinitm نوشته شده توسط:  من گرفتم اینجوریم که شما میگین نیست اگر بخوان شمارو تا چند روز قبل اعزامم میتونی پذیرش بگیری

شما دوره تکمیلی رو گذرونده بودین ؟

RE: پذیرش سپاه - Iman_k26 - 27 فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰ ب.ظ

(۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ ب.ظ)husen نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ ب.ظ)hosseinitm نوشته شده توسط:  من گرفتم اینجوریم که شما میگین نیست اگر بخوان شمارو تا چند روز قبل اعزامم میتونی پذیرش بگیری

سلام

آقا راسته که میگن دوره تکمیلی رو از سال ۹۶ برداشتن دیگه؟ یعنی اونایی که دوره تکمیلی هم گذروندن باید ۲ ماه آموزشی رو برن. در این مورد چیزی شنیدید؟

RE: پذیرش سپاه - kambiz - 27 فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۲۴ ب.ظ

(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)husen نوشته شده توسط:  سلام
من بسیجیم عادیه
اگه تا قبل از دو ماه مونده به اعزام نشه پذیرش گرفت دیگه نمیشه کاری کرد ؟(حتی با پارتی)

سلام
من ۴ ماه قبل اعزام پذیرش گرفتم
میتونی یه ماه قبل اعزام هم اقدام کنی اما هرچی زودتر بهتر ..
مثلا یه ارگان سپاه میگه من برای برج ۴ ظرفیت پذیرش ۲۰ سرباز رو دارم از ۲۰ تا بیشتر شاید سخت پذیرش کنه
البته دوستای زیادی تو آموزشی بودن که بدون پذیرش و پارتی افتادن سپاه شهر خودشون Smile

RE: پذیرش سپاه - Iman_k26 - 27 فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ب.ظ

(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)husen نوشته شده توسط:  سلام
من بسیجیم عادیه

اگر پارتی داشته باشی کار نشد نداره. اگر نداشته باشی دیگه تقریبا تا ۴۵ روز قبل اعزام باید کارای پذیرشت رو درست کرده باشی تا کدت رو رد کنن. در هر صورت پیگیر باش و در صورت امکان چند جا که مد نظر داری رو موازی ببر جلو تا یکیش درست بشه.

RE: پذیرش سپاه - hosseinitm - 03 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۳ ب.ظ

(۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ ب.ظ)husen نوشته شده توسط:  
(14 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ ب.ظ)hosseinitm نوشته شده توسط:  من گرفتم اینجوریم که شما میگین نیست اگر بخوان شمارو تا چند روز قبل اعزامم میتونی پذیرش بگیری

نه من دوره ی تکمیلی نگذرونده بودم و امریه قرارگاه خاتمو گرفتم مثل منم خیلیا بودن یه سیصد نفری هر دو ماه توی پادگان خاتمی یزد آموزشی رو میگدرونن اونا هیچکدوم تکمیلی ندارن و قص علی هذا Big Grin