تالار گفتمان مانشت
شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - shahmorteza - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۵۴ ب.ظ

سلام دوستان

با توجه به اینکه ۳۳۳۲ نفر تو نرم افزار شرکت کرده بودن
۱۰۰۰ خورده در هوش و آی تی

و مجازین روزانه رشته هم تا حدود ۶۰۰ اعلام شده (( در حالی که ۷۰ نفر فوقش روزانه هستن فک کنم تو نرم افزار)

تا چه رتبه هایی به کجاها شانس دعوت داریم؟؟؟

روزانه دانشگاه های تهران تا رتبه چند دعوت می شند؟؟

از سال های گذشته کسی اطلاع داره ؟؟

خواهشا جواب دهید
مرسی

شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - The BesT - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۱ ب.ظ

سلام
بنظرم شرایط دعوت به مصاحبه را با پارسال نمیشه مقاییسه کرد چون پارسال کلا شرایط متفاوت بود و نحوه برگزاری کنکور و رتبه ها متفاوت بود همه گرایشها با هم قاطی بود رتبه هاشون. امسال را شما باید با دوسال پیش و سه سال پیش مقایسه کنید
و با توجه به اطلاعاتی که توی ذهنم هست دوسال و سه سال پیش توی رشته معماری کامپیوتر دوستانم با رتبه ۴۷ دانشگاههای تهران اصلا دعوت نشدند و دانشگاه اصفهان و صنعتی اصفهان و کرمانشاه قبول شدند. و رتبه حدود ۶۰ هم در معماری کامپیوتر اصفهان و کرمانشاه دعوت شده بود. رتبه ۳۲ هم علم و صنعت و اصفهان و صنعتی و کرمانشاه آورده بود. (البته شرایط معماری سختتره و تعداد کمی دانشگاهها معماری دارند )

با توجه به اطلاعاتی که گفتید اگر ۷۰نفر توی نرم افزار پذیرش باشه نهایی. حدودا تا ۲۰۰-۳۰۰ دعوت مصاحبه میشن. ولی فکر میکنم زیر ۱۰۰و شاید زیر ۵۰ برای دانشگاههای تهران دعوت بشن و بقیه برای غیرتهران. همه اینها احتمالات هست و هرسال سازمان سنجش متفاوت برخورد میکنه

شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - hani89 - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵ ب.ظ

ولی دو یا سه سال پیش از بین ١٠٠٠ نفر شرکت کننده ١٠٠ نفر و مجاز میکردن، ولی امسال از بین ١٠٠٠ نفر ٦٠٠ نفر و مجاز اعلام کردن. خب این شرایط نشون میده میخوان دست دانشگاهها رو باز بذارن تو انتخاب دعوت کننده هاشون. دقیقا مثل پارسال.
و در نهایت سنجش ٥٠ درصد رتبه رو اعمال میکنه.. ٥٠ درصد بقیه هم دانشگاهها میدن

البته این پیش بینی منه

Sent from my iPhone using Tapatalk

به نظر من دانشگاهها حدنصاب رتبه شون رو پایین میارن تا بتونن شانس های بیشتری داشته باشن

RE: شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - The BesT - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۳ ب.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  ولی دو یا سه سال پیش از بین ١٠٠٠ نفر شرکت کننده ١٠٠ نفر و مجاز میکردن، ولی امسال از بین ١٠٠٠ نفر ٦٠٠ نفر و مجاز اعلام کردن. خب این شرایط نشون میده میخوان دست دانشگاهها رو باز بذارن تو انتخاب دعوت کننده هاشون. دقیقا مثل پارسال.
و در نهایت سنجش ٥٠ درصد رتبه رو اعمال میکنه.. ٥٠ درصد بقیه هم دانشگاهها میدن

البته این پیش بینی منه

به نظر من دانشگاهها حدنصاب رتبه شون رو پایین میارن تا بتونن شانس های بیشتری داشته باشن

بله این حرف شما هم درسته. شاید هم همینجور باشه هیچی معلوم نیست انگار تا نتایج بیاد اینها حدس و گمان هست Smile

شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - haamy - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ ب.ظ

سلام
من تو گرایش شبکه رتبه ۲۰۰ رو اوردم
ار ۱۱۰۰ نفر شرکت کننده ۲۳۰ تا برای روزانه و تا ۹۶۰ برای باقی دعوت شدن
کلا نرزدیک به ۴۰ تا هم در کل بغیر از ازاد پذیرش دارن
متاسفانه این رشته جزو کمترین پذیرشهاست

RE: شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - ۷۳۶۷۷۳۶۷ - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۹ ب.ظ

من درشته مهندسی کامپیوتر -نرم افزار

تخصصی ۲۹ درصد
استعداد ۴
زبان -۱۲

رتبه ۱۷۳ اوردم به نظرتون چقدر شانس برای مصاحبه دارم با توجهبه اینکه ۷۰ روزانه و ۲۰ شبانه میخواد ؟

چرا نمیشه سایر رشته ها را انتخاب کرد ؟؟

RE: شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - hani89 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ق.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۹ ب.ظ)۷۳۶۷۷۳۶۷ نوشته شده توسط:  من درشته مهندسی کامپیوتر -نرم افزار

تخصصی ۲۹ درصد
استعداد ۴
زبان -۱۲

رتبه ۱۷۳ اوردم به نظرتون چقدر شانس برای مصاحبه دارم با توجهبه اینکه ۷۰ روزانه و ۲۰ شبانه میخواد ؟

چرا نمیشه سایر رشته ها را انتخاب کرد ؟؟

من فکر میکنم بعضی جاها دعوت به مصاحبه میشین
چون شما گرایش شبکه رو انتخاب کردین و درس های اون گرایش و امتحان دادین

RE: شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - ۸۶۳۵۷۵۳ - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ب.ظ

تا ریخ مصاحبه ها اعلام شدDodgy
موفق باشید

RE: شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - nina - 30 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ب.ظ)۸۶۳۵۷۵۳ نوشته شده توسط:  تا ریخ مصاحبه ها اعلام شدDodgy
موفق باشید

پس چرا در سایت سازمان سنجش اعلام نشده؟ گفتن هفته اول خرداد اعلام میشه که.

RE: شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - ۸۶۳۵۷۵۳ - ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ب.ظ

گفتن این تاریخ های پیشنهادی سازمان سنجش به دانشگا ههاست بعضی از دانشگا ها مثل شهید بهشتی تاریخ اعلامی قبول کردن بعضی هم نه

RE: شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - shahmorteza - 31 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ق.ظ

خبر ندارین کی دقیق اعلام میشه ؟

ای کاش بعد رمضون باشه Confused

از همه بدتر ، این نامه نگاری ها پدر آدم رو درمیاره

شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - esi2 - 01 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ ق.ظ

شریف هم زمان مصاحبه رو اعلام کرده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - ۸۶۳۵۷۵۳ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۹ ق.ظ

زمان مصاحبه مشهد و اصفهان یه روزه

شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - computerman - 01 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۲۰ ب.ظ

دوستان نتیجه ها کی مگه میاد که از ۸ ام و ۹ ام شروع به مصاحبه میکنن؟
کاش یک هفته بعد از نتایج فرصت میدادن

این تاریح ها تاریخ های مصاحبه است یا ثبت نام اینترنتی؟

RE: شانس دعوت به مصاحبه تا چه رتبه ای ؟؟ - salam5 - 01 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۹ ق.ظ)۸۶۳۵۷۵۳ نوشته شده توسط:  زمان مصاحبه مشهد و اصفهان یه روزه

من یادمه یه مصاحبه خوندم از اقای توکلی که گفتن چون زمان مصاحبه رو سنجش تعیین میکنه دیگه تداخل پیش نمیاد
پس چرا الان هر دانشگاه خودش داره زمان میده؟