تالار گفتمان مانشت
ادامه تحصیل شاغلین در دانشگاه روزانه - نسخه‌ی قابل چاپ

ادامه تحصیل شاغلین در دانشگاه روزانه - hamedy20 - 13 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ

سلام به همگی. من کارمند آموزش و پرورش در مازندران هستم. هفته ای سه روز مشغول به کار هستم و بقیه روزها آزاد. احتمالا رتبه امسال من خوب است و میتونم تربیت مدرس یا تمیرکبیر قبول بشم. با دو روز رفت و آمد به تهران هم مشکلی ندارم. فقط میخواستم بدونم کلاس های این دو تا دانشگاه تو ارشد، دو روز هست یا بیشتره و اینکه آیا روزای خاصی هستن یا نه.
سوال دوم اینکه همه اونها غیر از ۳۲ واخد دروس اختیاری و اجباری، یه سری دروس جبرانی هم دارن. اونها چیجوریه؟ حتما باید اونها رو هم پاس کنیم یا نه؟

RE: ادامه تحصیل شاغلین در دانشگاه روزانه - darush12 - 13 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ق.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ)hamedy20 نوشته شده توسط:  سلام به همگی. من کارمند آموزش و پرورش در مازندران هستم. هفته ای سه روز مشغول به کار هستم و بقیه روزها آزاد. احتمالا رتبه امسال من خوب است و میتونم تربیت مدرس یا تمیرکبیر قبول بشم. با دو روز رفت و آمد به تهران هم مشکلی ندارم. فقط میخواستم بدونم کلاس های این دو تا دانشگاه تو ارشد، دو روز هست یا بیشتره و اینکه آیا روزای خاصی هستن یا نه.
سوال دوم اینکه همه اونها غیر از ۳۲ واخد دروس اختیاری و اجباری، یه سری دروس جبرانی هم دارن. اونها چیجوریه؟ حتما باید اونها رو هم پاس کنیم یا نه؟

بنظرم اول بگذارید رتبه ها اعلام بشه و نتایج نهایی هم بیاد...بعد از بچه های همون دانشکده بپرسید...و معمولا بخودتون بستگی داره که چ درسهایی را بردارید و علاقه بهشون داشته باشید...و میتونید جوری انتخاب واحد کنید که فقط ۲ روز نیاز باش...بهتره چون شاغل هستید ب دانشگاه صنعتی بابل توجه کنید چون نزدیکتر هست و کیفیت خوبی ر دارد.

RE: ادامه تحصیل شاغلین در دانشگاه روزانه - hamedy20 - 13 خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۰ ق.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ق.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ)hamedy20 نوشته شده توسط:  سلام به همگی. من کارمند آموزش و پرورش در مازندران هستم. هفته ای سه روز مشغول به کار هستم و بقیه روزها آزاد. احتمالا رتبه امسال من خوب است و میتونم تربیت مدرس یا تمیرکبیر قبول بشم. با دو روز رفت و آمد به تهران هم مشکلی ندارم. فقط میخواستم بدونم کلاس های این دو تا دانشگاه تو ارشد، دو روز هست یا بیشتره و اینکه آیا روزای خاصی هستن یا نه.

بنظرم اول بگذارید رتبه ها اعلام بشه و نتایج نهایی هم بیاد...بعد از بچه های همون دانشکده بپرسید...و معمولا بخودتون بستگی داره که چ درسهایی را بردارید و علاقه بهشون داشته باشید...و میتونید جوری انتخاب واحد کنید که فقط ۲ روز نیاز باش...بهتره چون شاغل هستید ب دانشگاه صنعتی بابل توجه کنید چون نزدیکتر هست و کیفیت خوبی ر دارد.

ظاهرا تو دفترچه که دیدم برای گرایش های آی تی، نوشیروانی بابل چیزی نداشت!

RE: ادامه تحصیل شاغلین در دانشگاه روزانه - saeed196 - 13 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ب.ظ

رشته ای تی دانشگاه تربیت مدرس تقریبا بیشتر کلاساش در دو روز شنبه و یکشنبه برگزار میشه

RE: ادامه تحصیل شاغلین در دانشگاه روزانه - Pure Liveliness - 13 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ)hamedy20 نوشته شده توسط:  سوال دوم اینکه همه اونها غیر از ۳۲ واخد دروس اختیاری و اجباری، یه سری دروس جبرانی هم دارن. اونها چیجوریه؟ حتما باید اونها رو هم پاس کنیم یا نه؟
اگه لیسانستون رشته ی غیرمرتبط بوده احتمالا ۱۲ واحد پیشنیاز میخورید حداکثر. حتی اگه همین کامپیوتر بوده با توجه یه نمره های اون درسها که پیشنیاز میخورن بهتون تا سقف ۱۲ واحد ممکنه پیشنیاز بخوره که مدیرگروه مشخص میکنه. به دانشگاهی که قبول میشید هم بستگی داره.