تالار گفتمان مانشت
درخواست راهنمایی برای ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست راهنمایی برای ارشد - sali_h - 14 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ب.ظ

خواهش میکنم بهم کمکم کنید که:
من در ارشد برای گرایش شبکه امنیت چه زبانی برنامه نویسی باید بلد باشم این سه ماه کار کنم؟
و برای فناوری چه زبانی؟(گفتن پایتون خوبه درسته؟)
برای تجارت چه زبانی؟
بدون تسلط روی برنامه نویسی به مشکل خواهم خورد؟
شما بودید بین دانشگاه های تهران و استخدامی وزرات اطلاعات وسپاه کدومو انتخاب میکردید با توجه به اینکه اشتغال هم مد نظر من هست
خواهش میکنم از بچه های سالهای قبل کمکم کنید

RE: درخواست راهنمایی برای ارشد - hoomanab - 11 تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۷ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط:  خواهش میکنم بهم کمکم کنید که:
من در ارشد برای گرایش شبکه امنیت چه زبانی برنامه نویسی باید بلد باشم این سه ماه کار کنم؟
و برای فناوری چه زبانی؟(گفتن پایتون خوبه درسته؟)
برای تجارت چه زبانی؟
بدون تسلط روی برنامه نویسی به مشکل خواهم خورد؟
شما بودید بین دانشگاه های تهران و استخدامی وزرات اطلاعات وسپاه کدومو انتخاب میکردید با توجه به اینکه اشتغال هم مد نظر من هست
خواهش میکنم از بچه های سالهای قبل کمکم کنید

سلام،
زبان های برنامه نویسی که میتونید بخونید و درآمد هم کسب کنید (با توجه به کارایی که دارند)، Python برای backend که برای امنیت هم مناسب هست و Ruby on Rails برای Backend و طراحی وب هستند. اگه طراحی وب کار کنید، بهتره که HTML، CSS، Bootstrap, JavaScript رو کار کنید کنارشون.
تصمیم ادامه تحصیل و یا اشتغال توی یک ارگان دولتی به اهدافتون بستگی داره. اگه دنبال یه مسر مشخص هستید که امنیت شغلی هم داشته باشید، به نظر من انتخاب شغل بهتره. اما اگه دنبال چالش و زندگی خارج از چارچوب هستید تحصیل توی دانشگاه تهران و بعد از اون راه انداختن کسب و کار خودتون.

درخواست راهنمایی برای ارشد - mohamadreza025 - 23 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸ ق.ظ

سلام . من امسال کنکور داده بودم اما هنوز جواب انتخاب رشتم نیمده بود و خیلی استرس داشتم اصلا نمیدونم چیکار کرده بودم تا اینکه دوستم بهم پسشنهاد داد از تخمین رشته قبولی با رتبه تحصیلیکو استفاده کنم و واقعا خیلی به دردم خورد . چون هم استرسم کم شد هم اینکه دقیقا همون رشته قبول شدم .