تالار گفتمان مانشت
نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - edward71 - 29 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ

?آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از عصر امروز

?مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) از عصر امروز خبرداد.

?مهلت ثبت نام : از ۲۹ خرداد تا ۵ تیر
?زمان دریافت کارت آزمون : از ۳۱ مرداد تا ۲ شهریور
♦️زمان آزمون : جمعه ۳ شهریور
?هزینه آزمون : ۳۳ هزار تومان

?مواد امتحانی چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور خاطرنشان کرد: مواد آزمون عمومی شامل دروس: ۱- فناوری اطلاعات و مهارت‌های هفت‌گانه (LCDL) 2- ریاضی و آمار مقدماتی ۳- زبان و ادبیات فارسی ۴- معارف اسلامی ۵- زبان انگلیسی عمومی ۶- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ۷- هوش و توانمندی‌های عمومی، می‌باشد.

?مواد آزمون اختصاصی برای هر یک از مشاغل مندرج در جدول شماره یک مطابق با موارد مندرج در دفترچه راهنمای چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌باشد.

?آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از عصر امروز - Amin93 - 30 خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ

سلام دوستان
کسی میدونه رنج حقوقی که میدن حدودا چقدر هست؟
استخدام رسمی میکنن یا نه؟

RE: ?آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از عصر امروز - edward71 - 30 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ)Amin93 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کسی میدونه رنج حقوقی که میدن حدودا چقدر هست؟
استخدام رسمی میکنن یا نه؟

استخدام تا ۵ سال پیمانی هست طبق قانون، از ۱۳۰۰ شروع میشه برای لیسانس

RE: ?آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از عصر امروز - zdfgh - 30 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۸ ب.ظ

سلام دوستان.
من دو سوال داشتم:
۱-من ناپیوسته بودم و عنوان رشتم مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر هست حالا تو ازمون استخدامی اصلا عنوانی از این رشته نیست .آیا رشته مهندسی نرم افزار که الان جز رشته های ازمون استخدامیه همینه یا اینکه مربوط به پیوسته هاست ؟کلا قضیش چطوره؟
۲-اگر غیربومی باشیم میتونیم شرکت کنیم یا فقط بومی ها میتونن؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.

RE: ?آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از عصر امروز - zdfgh - 01 تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ب.ظ

سلام دوستان مانشتی.
لطفا یکی بیاد جواب منو بده اگه اطلاعی داره.
ممنون میشم.

?آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از عصر امروز - edward71 - 02 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۷ ق.ظ

(۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۸ ب.ظ)zdfgh نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
من دو سوال داشتم:
۱-من ناپیوسته بودم و عنوان رشتم مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر هست حالا تو ازمون استخدامی اصلا عنوانی از این رشته نیست .آیا رشته مهندسی نرم افزار که الان جز رشته های ازمون استخدامیه همینه یا اینکه مربوط به پیوسته هاست ؟کلا قضیش چطوره؟
من خودم با همین وضعیت شما قبول شدم، چند روز دیگه هم میرم دوره مهارت آموزی، شما کد مدرکت رو اگه بزنی ۳۱۳۵۱ درست میشه
استان های صد درصد بومی که توی اطلاعیه اومده رو نمی تونید از استان های دیگه شرکت کنید، مثلا خودتون تهرانی هستید نمی تونید سیستان و بلوچستان شرکت کنید، برای استان خودتون و استان البرز و تهران می تونید شرکت کنید

?آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از عصر امروز - khayyam - 02 تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۸ ق.ظ

منابع و کتاب هایی که باید بخونیم چی باید باشه من برای اولین بار می خوام تو اینجور آزمون ها شرکت کنم !

میشه به تفکیک توضیح بدید ممنون می شم

RE: ?آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از عصر امروز - mostafaheydar - 02 تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۴ ق.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  ?آغاز ثبت‌نام آز...

میشه درصد هایی که تو هر درس رو زدین بگین ؟ممنون

RE: ?آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از عصر امروز - zdfgh - 02 تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۷ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۸ ب.ظ)zdfgh نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
من دو سوال داشتم:
من خودم با همین وضعیت شما قبول شدم، چند روز دیگه هم میرم دوره مهارت آموزی، شما کد مدرکت رو اگه بزنی ۳۱۳۵۱ درست میشه
استان های صد درصد بومی که توی اطلاعیه اومده رو نمی تونید از استان های دیگه شرکت کنید، مثلا خودتون تهرانی هستید نمی تونید سیستان و بلوچستان شرکت کنید، برای استان خودتون و استان البرز و تهران می تونید شرکت کنید
سلام.تشکر بابت راهنمایی که کردید.
من نمیتونم برا استان خودمون شرکت کنم چون پذیرش نداره برا رشته ام.
حالا میخوام برا تهران شرکت کنم در صورتی که بومی تهران نیستم.به نظرتون امیدی به قبولی هست؟
یه سوال دیگه:الان جایی رو که میخوام انتخاب کنم زده مهندسی کامپیوتر نرم افزار.در صورتی که رشته من تکنولوژی داره .مشکلی نداره؟
ببخشید سوالام طولانی شد.

?آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از عصر امروز - f.b - 03 تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ

سلام
۱- شهرهای دیگه ایا می تونن البرز شرکت کنن یا فقط تهران رو می تونن شرکت کنن؟
۲- حق چند انتخاب وجود داره؟
ممنون

?آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از عصر امروز - edward71 - 03 تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۷ ب.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۰ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  سلام
۱- شهرهای دیگه ایا می تونن البرز شرکت کنن یا فقط تهران رو می تونن شرکت کنن؟
۲- حق چند انتخاب وجود داره؟
ممنون
ببینید از همه کشور می تونید تهران و البرز شرکت کنید
۱ حق انتخاب دارید

(۰۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ)zdfgh نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۷ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۸ ب.ظ)zdfgh نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
من دو سوال داشتم:
سلام.تشکر بابت راهنمایی که کردید.
من نمیتونم برا استان خودمون شرکت کنم چون پذیرش نداره برا رشته ام.
حالا میخوام برا تهران شرکت کنم در صورتی که بومی تهران نیستم.به نظرتون امیدی به قبولی هست؟
یه سوال دیگه:الان جایی رو که میخوام انتخاب کنم زده مهندسی کامپیوتر نرم افزار.در صورتی که رشته من تکنولوژی داره .مشکلی نداره؟
ببخشید سوالام طولانی شد.
حقیقتش توی دفترچه آزمون فراگیر سال ۹۵ که من شرکت کردم مهندسی تکنولوژی نرم افزار قید شده بود و کد داشت، توی دفترچه سال ۹۶ اما نیاوردنش، در ای مورد از سنجش سوال کنید، برای غیر بومی شرکت کردن هم باید حسابی بخونید چون رقابت شدیده، نمره کتبی بالایی باید داشته باشید

?آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از عصر امروز - edward71 - 05 مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶ ق.ظ

درود

نتایج چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور دیشب اعلام شد

همکاران جدید من اعلام حضور کنند

RE: نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - αɾια - ۰۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ق.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

نتایج چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور دیشب اعلام شد

همکاران جدید من اعلام حضور کنند

رشته-محل مارو نداشتن که Confused

نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - edward71 - 06 مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ

مصاحبه دو بخش هست یکی تخصصی و دیگری عمومی، در بخش تخصصی در مورد نظام فنی و حرفه ای و کار و دانش سوال میشه ازتون، همچنین از مجموعه آفیس سوال میپرسن، سوالات شبکه و پایگاه داده هم خواهند پرسید، در بخش عمومی هم تلاوت قران، سوالات فردی و شخصی، سوالات مذهبی و عقیدتی و سیاسی هم خواهند پرسید

این رو برای دوستانی گذاشتم که مصاحبه در پیش دارن

نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - ستاره بارون - ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ق.ظ

چرا برای مشاهده نتایج پیغام میده داوطلبی با چنین مشخصاتی یافت نشد؟؟؟؟