تالار گفتمان مانشت
نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - edward71 - 07 مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ق.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ق.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  چرا برای مشاهده نتایج پیغام میده داوطلبی با چنین مشخصاتی یافت نشد؟؟؟؟

کدوم ارگان شرکت کردید ؟ بعضی دستگاه ها نتایجشون هنوز آماده نیست، اگر آپ بودید که احتمالا مشخصات خواسته شده رو درست وارد نمی کنید

RE: نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - ستاره بارون - ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۶ ق.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ق.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  چرا برای مشاهده نتایج پیغام میده داوطلبی با چنین مشخصاتی یافت نشد؟؟؟؟

کدوم ارگان شرکت کردید ؟ بعضی دستگاه ها نتایجشون هنوز آماده نیست، اگر آپ بودید که احتمالا مشخصات خواسته شده رو درست وارد نمی کنید

سلام
مشخصات کاملا درسته و اشتباه وارد نکردم.
بانک مسکن تهران شرکت کردم ولی نمیدونم چرا این پیام خطا رو میده

نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - edward71 - 11 مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۵ ق.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۶ ق.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ق.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  چرا برای مشاهده نتایج پیغام میده داوطلبی با چنین مشخصاتی یافت نشد؟؟؟؟

سلام
مشخصات کاملا درسته و اشتباه وارد نکردم.
بانک مسکن تهران شرکت کردم ولی نمیدونم چرا این پیام خطا رو میده
شاید هنوز نتایجش آماده نیست

RE: نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - hamide.m - 21 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۳ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

نتایج چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور دیشب اعلام شد

همکاران جدید من اعلام حضور کنند

سلام
من جزو سه برابر ظرفیت هستم، چهارشنبه همین هفته مصاحبه دارم
سوالای تخصصی مصاحبه رو میترسم نتونم جواب بدم Sad

RE: نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - zsoltani - 23 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۳ ب.ظ)hamide.m نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

سلام

سلام دوست عزیز ، تبریک میگم موفق باشید میشه بفرمایید برای مصاحبه ی چه سازمانی دعوت شدین ؟ ممنون میشم

RE: نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - hamide.m - 24 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ)zsoltani نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۳ ب.ظ)hamide.m نوشته شده توسط:  

سلام

سلام دوست عزیز ، تبریک میگم موفق باشید میشه بفرمایید برای مصاحبه ی چه سازمانی دعوت شدین ؟ ممنون میشم

ممنونم
آموزش و پرورش قبول شدم

RE: نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - zsoltani - 25 مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۷ ق.ظ

(۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ب.ظ)hamide.m نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ق.ظ)zsoltani نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۳ ب.ظ)hamide.m نوشته شده توسط:  

سلام

ممنونم
آموزش و پرورش قبول شدم
بسلامتی ، موفق باشید

نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - ele - 28 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ

سلام. دوستان منم یه مصاحبه عقیدتی سیاسی دارم چند روز آینده اگه کسی جزوه یا کتابی در این زمینه داره ممنون میشم معرفی کنه

RE: نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - edward71 - 29 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  سلام. دوستان منم یه مصاحبه عقیدتی سیاسی دارم چند روز آینده اگه کسی جزوه یا کتابی در این زمینه داره ممنون میشم معرفی کنه

فایل جزوه آمادگی گزینشی که داشتم براتون آپلود کردم

RE: نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - غضنفری - ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  سلام. دوستان منم یه مصاحبه عقیدتی سیاسی دارم چند روز آینده اگه کسی جزوه یا کتابی در این زمینه داره ممنون میشم معرفی کنه

ادوارد جان
سلام
شما با مدرک مهندسی تکنولوژی واسه چه سازمانی قبول شدین؟

نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) - edward71 - 03 آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ)غضنفری نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  سلام. دوستان منم یه مصاحبه عقیدتی سیاسی دارم چند روز آینده اگه کسی جزوه یا کتابی در این زمینه داره ممنون میشم معرفی کنه

ادوارد جان
سلام
شما با مدرک مهندسی تکنولوژی واسه چه سازمانی قبول شدین؟
من در آزمون دستگاه های اجرایی مرحله سوم قبول شدم برای آموزش و پرورش، سهمیه استخدامی اختصاصی استان خودمون در سومین مرحله ازمون دستگاه های اجرایی