تالار گفتمان مانشت
آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی ۹۶_آموزش و پرورش - نسخه‌ی قابل چاپ

آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی ۹۶_آموزش و پرورش - hamide.m - 04 تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۳ ق.ظ

سلام دوستان اگر ممکنه راهنماییم کنین ممنون میشم Heart
من امسال رشته هنراموز کامپیوتر آموزش و پرورش رو شرکت کردم، چند تا سوال داشتم
۱- سوالات تخصصی ازمونای قبل(ازمون اموزش و پرورش یا آزمون مشترک دستگاههای اجرایی) این رشته رو نمیدونید از کجا میشه تهیه کرد؟ یا کتابی نیس که معرفی کنین که شامل سوالات تخصصی باشه؟ میخوام بدونم تیپ بندی سوالاتش چطوره ولی هرچی میگردم دفترچه سوالات دوره های قبل رو پیدا نمیکنم Huh
۲- برای درس شبکه و ذخیره توی سوالات تخصصیش جزوه یا کتاب و یا پی دی افی سراغ ندارین که بهم بدین یا معرفی کنین؟ Shy

مواد تخصصی رشته هنراموز کامپیوتر:
۱-ذخیره
۲-شبکه
۳-ساختمان داده
۴-طراحی الگوریتم
۵-پایگاه داده
۶-برنامه نویسی پیشرفته

RE: آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی ۹۶_آموزش و پرورش - edward71 - 04 تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۹ ب.ظ

من از قبولشدگان آزمون سال ۹۵ هستم، من یک سری سوال دارم که برای آزمون ۹۴ هست، آپلود می کنم براتون، برای ذخیره و بازیابی کتاب ذخیره و بازیابی ویژه کنکور کاردانی به کارشناسی موسسه مدرسان شریف رو مطالعه کنید، سوالات شبکه و امنیت هم دقیقا مثل سوالات کنکور ارشد بود و از منابع کنکور ارشد استفاده کنید

RE: آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی ۹۶_آموزش و پرورش - hamide.m - 05 تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۵ ب.ظ

(۰۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  من از قبولشدگان آزمون سال ۹۵ هستم، من یک سری سوال دارم که برای آزمون ۹۴ هست، آپلود می کنم براتون، برای ذخیره و بازیابی کتاب ذخیره و بازیابی ویژه کنکور کاردانی به کارشناسی موسسه مدرسان شریف رو مطالعه کنید، سوالات شبکه و امنیت هم دقیقا مثل سوالات کنکور ارشد بود و از منابع کنکور ارشد استفاده کنید
خیلی ممنون بابت راهنمایی و عکسایی که آپلود کردین،
میتونم با شما بیشتر صحبت کنم و راهنماییم کنین؟
آیدی تلگرامم رو براتون میفرستم اگر پیام بدین ممنون میشم واقعا