تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - دختر مهربان - ۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ ب.ظ

با سلام به دوستان مهربان و عزیز مانشت.
امیدوارم ماه رمضان زیبا و روزهای عید قشنگی رو پشت سر گذاشته باشید و پرانرژی شروع به مطالعه برای ارشد ۹۷ کنید.

چون برای سال ۹۷ هیچ صفحه ای پیدا نکردم، بنابراین به خودم اجازه دادم فعلا تایپیک رو بزنم ، و کم کم بسپارم دستِ
بچه های پیشکسوت و فهیم. (تا مدیران لطف کنند و مطلب رو ببرند مکان مناسبی برای سال ۹۷)

? Heart از کنکوریهای موفق سالیان قبل، خصوصا سال ۹۶ خواهش میکنیم تجارب شخصیشون رو دراختیار گروه بگذارند.?

امیدوارم برا ارشد ۹۷ فورا شروع کنید و حواشی که در این مسیر ایجاد خواهد شد رو به هیچ وجه توجه نکنید و فقط شروع
کنید به خواندن.

به امید موفقیت برای همه، شروع میکنیم.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - عزیز دادخواه - ۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ب.ظ

امیدوارم این آخرین گروه درسی آمادگی ارشدی باشه که میایم و عضو میشیم .سال دیگه بریم تو فاز مصاحبه و نصیحت و توصیه و پز دادن و این حرفا. از آنجایی که هم دوره ای های ما یا بلاخره یک دانشگاهی برای خودشان قبول شده اند و چه بسا فارغ التحصیل شده اند و یا کلا از صرافت کنکور دادن و این حرفها افتاده اند و یا از اساس نسلشان منقرض شده دیگر ما هم فوقش همین امسال رویمان میشود که بیایم اینجا و حرفهای کنکوری بزنیم امیدوارم سابقه دارهای سایت از جمله خودم امسال دیگر قال قضیه را بکنیم و یک جایی دستمان بند بشود. در هر حال با وجود تمام تنبلی ها و بی حوصلگی ها یک امسال را فکر کنم میشه ادای آدمهای پشتکار دار! و با همت در بیاریم . ۹۷ با شکوه ترین سال مانشت خواهد بود به همت همین سابقه دارهایی که هنوز نسلشون منقرض نشده.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - دختر مهربان - ۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷ ب.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ب.ظ)A.D نوشته شده توسط:  امیدوارم این آخرین گروه درسی آمادگی ارشدی باشه که میایم و عضو میشیم .

سلام قطعا همین خواهد بود. منم خودم آخرین بار خواهد بود اسم کنکورو میارمBig Grin
ولی ی چیز رو عالی یاد گرفتم :باید خوند و فقط خوند.... از هر راهی که کل عمر باهاش بهترین نتیجه رو گرفتم.
قطعا خودم حاشیه رو کنار خواهم گذاشت.... از الان کلی وقت هست برای آوردن بهترین رتبه
پس پیش به سوی ۹۷

(۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۱ ب.ظ)s.eskandari.92 نوشته شده توسط:  آره منم واقعا به معنی واقعی کلمه امسال خیلی انرژی دارم اصلا احساس می کنم که من دارم سریع راه می رم ولی یکی هم داره از پشت محکم هل میده نامرد! البته بدم نیست ولی خب ممکنه زمین بخورم دیگه خیلی هم سرعت بگیرم مگه نه؟ Undecided

شروع عالی و با انرژی خواهید داشت ان شالله
بکوب تا کنکور ۹۷

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - دختر مهربان - ۰۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۸ ب.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ب.ظ)Mehrdadkl7 نوشته شده توسط:  منم کنکوریم سال قبل کنکور دادم ولی نخوندم امسال قصد دارم بخونم

ان شالله
قصدتون رو از الان شروع کنید.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - M3t30r - 08 تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ

سلام.دوستانی که دنبال منابع واسه کنکور هستن من یه سری کتاب و جزوه ی رو که خودم خوندم رو برای فروش گذاشتم.
اگه کسی خواست به این آیدی تلگرام پیام بده -------> tienka
من هم بهش کمک می کنم و تجربه هام رو در اختیارش میذارم.
لطفا اگه تصمیم جدی دارین مراجعه کنین چون که دوس ندارم فقط کتاب هام فروش بره هدفم بیشتر این هست که به یکی از رتبه های تک رقمی کنکور ۹۷ کمک کرده باشم.
لینک کتاب ها
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Mehrdadkl7 - 08 تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۱ ب.ظ

بچه ها یه سوال
کنکور ۹۷ کامپیوتر، ریاضیش مثه امسال همون قدیمی میمونه (گسسته ،محاسبات ، مهندسی ، آمار) یا همون دروسی که اول اعلام کردن (ریاضی ۱ ۲ و...) دروس بخش ریاضی چیه؟
کلا کل دروس چیه و کی خبر رسمی میدن؟ Smile

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - دختر مهربان - ۰۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۰۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۱ ب.ظ)Mehrdadkl7 نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال
کنکور ۹۷ کامپیوتر، ریاضیش مثه امسال همون قدیمی میمونه (گسسته ،محاسبات ، مهندسی ، آمار) یا همون دروسی که اول اعلام کردن (ریاضی ۱ ۲ و...) دروس بخش ریاضی چیه؟
کلا کل دروس چیه و کی خبر رسمی میدن؟ Smile

چیزی که من از اطلاعیه های پارسال سنجش برداشت کردم اینه که امسال ریاضی ها عوض میشه.
چون با توجه به اعتراضات دی ماه، گفتن که امسال استثنا ریاضیها به قوتش باقی بمونه ولی سال بعد تغییر کنه.

البته بعید نیس باز دی ماه دستمون رو بزارن تو پوست گردو، متاسفانه باید آمادگی همه چیو داشته باشیم.
دوستانی که خبر قطعی دارن از تغییرات ریاضی های ۹۷ ، لطفا اطلاع رسانی بفرمایید.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Mehrdadkl7 - 08 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ب.ظ

فکر کنم بهتره تابستون ریاضی هارو بیخیال بشیم رو درسای مطمئن سرمایه گذاری کنیم

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - saharitst - 08 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ ب.ظ

من که فعلا اصلاتو فاز کنکور نیستم..... شاید اواخر تابستون شروع کنم اونم اگر بخوام کنکور بدم..فعلا تصمیمی ندارم

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - عزیز دادخواه - ۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۱ ق.ظ

(۰۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۶ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  دوستانی که خبر قطعی دارن از تغییرات ریاضی های ۹۷ ، لطفا اطلاع رسانی بفرمایید.
ریاضی ۱و ۲- معادلات - آمار - گسسته. اینا قطعی هستن

(۰۸ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ب.ظ)Mehrdadkl7 نوشته شده توسط:  فکر کنم بهتره تابستون ریاضی هارو بیخیال بشیم رو درسای مطمئن سرمایه گذاری کنیم
نه دیگه قطعی شده

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - niloofar_68 - 09 تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰ ب.ظ

سلام دوستان
وضعیت کنکور آزاد چطوریه؟
این درسته که ادغام شده؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - دختر مهربان - ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۳ ب.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰ ب.ظ)niloofar_68 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
وضعیت کنکور آزاد چطوریه؟
این درسته که ادغام شده؟

سلام. سال ۹۶ یک آزمون مشترک گرفته شد، و دانشگاه آزاد هفته قبل ثبت نام رو آغاز کرد ،
به این صورت که دفترچه رو تهیه میکنن و براساس کارنامه ی همون ی آزمون، برا دانشگاههای آزاد هم انتخاب رشته میکنن.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Fat7 - 11 تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ

سلام
روزتون بخیر منم کنکوری ۹۷ هستم
اولین باره که میخوام کنکور شرکت کنم
امیدوارم با کمک دوستان بتونم نتیجه خوبی رو کسب کنم

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Bahr4M - 11 تیر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۷ ب.ظ

دوستان الان شبکه و امنیت رفته زیر شاخه کامپیوتر درسته ؟ خب دروسی ک رشته ی کامپیوتر تو ارشد امتحان میده چیاست ؟ یعنی از چه درس هایی سوال میاد تو ارشد کامپیوتر ؟؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 12 تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۷ ق.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  با سلام به دوستان مهربان و عزیز مانشت.
امیدوارم ماه رمضان زیبا و روزهای عید قشنگی رو پشت سر گذاشته باشید و پرانرژی شروع به مطالعه برای ارشد ۹۷ کنید.

چون برای سال ۹۷ هیچ صفحه ای پیدا نکردم، بنابراین به خودم اجازه دادم فعلا تایپیک رو بزنم ، و کم کم بسپارم دستِ
بچه های پیشکسوت و فهیم. (تا مدیران لطف کنند و مطلب رو ببرند مکان مناسبی برای سال ۹۷)

? Heart از کنکوریهای موفق سالیان قبل، خصوصا سال ۹۶ خواهش میکنیم تجارب شخصیشون رو دراختیار گروه بگذارند.?

امیدوارم برا ارشد ۹۷ فورا شروع کنید و حواشی که در این مسیر ایجاد خواهد شد رو به هیچ وجه توجه نکنید و فقط شروع
کنید به خواندن.

به امید موفقیت برای همه، شروع میکنیم.

من که پارسال خیلی خوندم ولی متاسفانه قبول نشدم..یه اشتباهاتی داشتم که واقعا واسم گرون تموم شد..امسال دوباره تلاش میکنم..اگر اگر یادتون بیاد من همونیم که موقع تغییر درسا توی دی ماه پارسال با هم توی تلگرام چند باری صحبت کرده بودیم و سوال پرسیده بودم ازتونBig GrinRolleyesRolleyes
ای دل غافل چقد زود میگذره همه عمر آدم