تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - naser.71 - 09 آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۵ ب.ظ

با سلام منم دوباره کنکور میدم. امیدورام هممون موفق باشیم.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - alma1988 - 11 آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۸ ب.ظ

سلام بچه ها
سیستم عامل پوران بهتره یا پارسه؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - olizan - 11 آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ب.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۸ ب.ظ)alma1988 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

سلام. با توجه به مصاحبه های رتبه های برتر کنکورهای گذشته سیستم عامل پارسه (حقیقت) بهتره البته کتاب قدیمیش کمی حجیم و مفصله. و تو بازار باید دنبال دست دومش باشید. اما خود استاد حقیقت گفته میخواد ویرایش جدیدش رو احتمالا یکی دو هفته آینده منتشر کنه که نسبت به قبلی کامل تر و کنکوری تر هست.
موفق باشید.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - alma1988 - 11 آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  
(11 آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۸ ب.ظ)alma1988 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

سلام. با توجه به مصاحبه های رتبه های برتر کنکورهای گذشته سیستم عامل پارسه (حقیقت) بهتره البته کتاب قدیمیش کمی حجیم و مفصله. و تو بازار باید دنبال دست دومش باشید. اما خود استاد حقیقت گفته میخواد ویرایش جدیدش رو احتمالا یکی دو هفته آینده منتشر کنه که نسبت به قبلی کامل تر و کنکوری تر هست.
موفق باشید.

ممنونم

من شهرستانم نتونستم کتابا رو گیر بیارم

هر کتابفروشی رفتم یا ندارن یا خیلی قدیمی هستن

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - olizan - 11 آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۰۰ ب.ظ

خواهش میکنم. راستش تا جایی که شنیدم تو تهران هم پیدا کردنش سخته چه برسه به شهرستان(چاپ های قدیمی ). هنوز که خبری از چاپ جدید نیست ولی استاد حقیقت قولشو داده.
البته انتشاراتشون بصورت پستی هم کتابهاشون رو میفروشه فقط هزینه پست باید بدید الان کتاب پایگاه داده کیوانپور تجدید چاپ شده و فروش پستی هم داره.
امیدوارم بتونید تهیه کنید. برای اطلاع از زمان چاپ کتاب یه سر به کانال تلگرام زیر بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - amir-1995 - 11 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ

سلام دوستان یه سوال داشتم
دفترچه ۹۶ ک دادن رشته شبکه زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر بود دفتر چه دوم فناوری اطلاعات کد ضریب دو داشت ک تو دفترچه یک نبود!!! با عنوان مهندسی کامپیوتر!!!!
میخواستم بدونم با این حساب قبولی تو گرایش شبکه به چ شکله؟
کنکور ۹۷ چه طور خواهدکه بود بالاخره برای شبک باید کامپیوتر شرکت کنم یا فناوری اطلاعات؟؟؟؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - olizan - 11 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۳۷ ب.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ)amir-1995 نوشته شده توسط:  سلام دوستان یه سوال داشتم
دفترچه ۹۶ ک دادن رشته شبکه زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر بود دفتر چه دوم فناوری اطلاعات کد ضریب دو داشت ک تو دفترچه یک نبود!!! با عنوان مهندسی کامپیوتر!!!!
میخواستم بدونم با این حساب قبولی تو گرایش شبکه به چ شکله؟
کنکور ۹۷ چه طور خواهدکه بود بالاخره برای شبک باید کامپیوتر شرکت کنم یا فناوری اطلاعات؟؟؟؟

سلام. کنکور ۹۷ شبکه کلا میره زیرمجموعه مهندسی کامپیوتر و دروسش با درسهای مهندسی کامپیوتر نرم‌افزار یکیه. ۹۶ ،۵۰ درصد پذیرش از مهندسی کامپیوتر بود ۵۰ درصد از مهندسی آی تی. باید شما تو رشته مهندسی کامپیوتر شرکت کنید.
موفق باشید.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - alma1988 - 11 آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۰۰ ب.ظ)olizan نوشته شده توسط:  خواهش میکنم. راستش تا جایی که شنیدم تو تهران هم پیدا کردنش سخته چه برسه به شهرستان(چاپ های قدیمی ). هنوز که خبری از چاپ جدید نیست ولی استاد حقیقت قولشو داده.
البته انتشاراتشون بصورت پستی هم کتابهاشون رو میفروشه فقط هزینه پست باید بدید الان کتاب پایگاه داده کیوانپور تجدید چاپ شده و فروش پستی هم داره.
امیدوارم بتونید تهیه کنید. برای اطلاع از زمان چاپ کتاب یه سر به کانال تلگرام زیر بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

متاسفانه تلگرام هم ندارم تا اطلاع پیدا کنم

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - mrezat - 16 آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ب.ظ

سلام به همگی

یه سورس میخوام برای تست زدن درس ساختمان گسسته ! آیا نارنجی پوران خوبه ؟؟ یا اصلا نارنجی پوران گسسته داریم ؟

کتاب آبی پوران رو تموم کردم و میخوام تا کنکور هفته ای ۳۰ ۴۰ تا تست بزنم که تثبیت بشه

درمورد فصل ۱ معماری کامپیوتر هم اگه کسی درسنامه ای بهتر از آبی پوران داره، لطفا بگه ! درسنامه فصل ۱ رو اصلا نفهمیدم ! اما خب فصل ۲ش خیلی آسون بود ... همه هم میگن فصل ۱ش خیلی سخته ... !

این اولین پست من تو مانشت هستش و امیدوارم که هممون تو کنکور امسال رتبه ای که دوست داریم بیاریم ۳>

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - farnoosh12 - 16 آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۵۷ ب.ظ

سلام به همه
من از الان شروع کردم خوندن برا ارشد فکر میکنم دیره!!!
کسی هست مشاوره وراهنمایی بده؟
یه مشاوره انجام دادم خیلی نا امیدم کردهSad

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - olizan - 17 آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ ق.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۵۷ ب.ظ)farnoosh12 نوشته شده توسط:  سلام به همه

سلام ..اصلا همچین فکری نکنید. هیچ وقت دیر نیست فقط باید درست برنامه ریزی کنید و منابع درست انتخاب کنید لازم نیست ۱۰۰ رو همه دروس تمرکز کنید کافیه دروسی که در اونها قوی هستید و البته نمره نسبتا بالایی هم دارن تمرکز کنید. نمیشه مطلق گفت کدام دروس ارجح تر هستند و کدام کم اهمیت همه اینها برمیگرده به شما. با توجه به رشته امتحانی و کمی جستجو تو مصاحبه هایی که تو انجمن هست میتونید منابع خودتون رو انتخاب کنید و الباقی کار همش به تلاشتون بستگی داره (هرچی بیشتر پول بدید بیشتر آش میخورید ) خیلی ها با زمان کمتر از این هم بهترین رتبه ها رو آوردن. پس نا امید نشید اگه پذیرش تو ارشد به هر دلیلی براتون مهمه.
موفق باشید.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - mrezat - 17 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ق.ظ

سلام، منم از ۲ هفته پیش شروع کردم به خوندن، یه برنامه دقیق ریختم و الان دارم طبق اون برنامه پیش میرم ! به نظرم همه چی از خواستن خود ادم شروع میشه ! تا الان فقط ۲ نفر از من حمایت کردن و بقیه میگن نمیتونی ...
کلا یاد گرفتم به حرفای بقیه گوش ندم ...
برای اینکه جبران کنم تایمی که درس نخوندمو، دارم روزی متوسط ۷ ساعت میخونم ! که فکر میکنم بازم کمه و میخوام بیشترش کنم
ایشالا که بتونیم رتبه خوبی بیاریم !

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - boshbosh - 17 آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ

سلام
منم پارسال دقیقا همین موقع شروع کردم.ببین فرصت هست ولی به شرطی که تا اول دی واقعا تا جای خوبی پیش بری اگه شل کن سفت کن باشه از دی به بعد دیگه واقعا وقت کمه و ممکنه به کنکور سال دیگه بیفتی. سفت و سخت درس های مشترک که سنگین هستن رو شروع کن که از اول دی با خیال راحت تر تخصصی بخونی اگه سوالی داشتی میتونی بهم پیغام بدی
موفق باشی

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - hun73r.9h0s7 - 18 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ب.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  سلام به همگی

یه سورس میخوام برای تست زدن درس ساختمان گسسته ! آیا نارنجی پوران خوبه ؟؟ یا اصلا نارنجی پوران گسسته داریم ؟

کتاب آبی پوران رو تموم کردم و میخوام تا کنکور هفته ای ۳۰ ۴۰ تا تست بزنم که تثبیت بشه

درمورد فصل ۱ معماری کامپیوتر هم اگه کسی درسنامه ای بهتر از آبی پوران داره، لطفا بگه ! درسنامه فصل ۱ رو اصلا نفهمیدم ! اما خب فصل ۲ش خیلی آسون بود ... همه هم میگن فصل ۱ش خیلی سخته ... !

این اولین پست من تو مانشت هستش و امیدوارم که هممون تو کنکور امسال رتبه ای که دوست داریم بیاریم ۳>
سلام برای تست گسسته نارنجی پوران هستش و به نظرم خوبه برای تکمیل کردن.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 18 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ب.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  سلام به همگی

سلام...
من خودمم تقریبا بیشتر تست های گسسته پوران پژوهش آبی رو زدم...میگن کتاب نارنجی پوران هم خوبه و فقط تست و سوال تالیفی هست...(کلن زیاد روی گسسته حساب باز نکن به نظرم)....ولی راجع به معماری و فصل اولش اینکه تقریبا بهترین کتاب همون پوران پژوهش دکتر یوسفی هست ولی در کنارش کتاب مدرسان شریف رو بخون خوب توضیح داده اون دو فصل اول رو..توضیحاتش کامل هست...فیلم های ساختار کامپیوتر دکتر موحدین از دانشگاه شریف (فقط ۶ جلسه اولش، بقیش میشه دستورات و عملکرد پردازنده MIPS و غیره) رو هم ببین( از توی سایت مکتب خونه میتونی دانلود کنی)..خیلی ایشون خوب درس دادن...یخورده سنگین هست جو کلاسش ولی خوب بود واقعا...تست زیاد بزن ازون فصل اول...چندبار تست ها رو بزن....اون بخش اعداد شناور و اینا سخت و بدقلق هستن...
موفق باشی...