تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - mrezat - 21 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان
وقت بخیر
ببخشید یک کمک می خواستم ازتون. نظرتون درباره فیلم های آموزشی استاد یوسفی برای دروس طراحی الگوریتم و ساختنان داده و استاد خلیلی فرد برای پایگاه داده و مهندسی نرم افزار چی هست؟
لطفا اگه کسی استفاده کرده بگه تا اگر مفید هست استفاده شود.
با تشکر
فیلمای اموزشی دکتر یوسفی حرف ندارن، درباره استاد خلیلی فرد اطلاعی ندارم
میتونین تو قسمت مصاحبه با رتبه های برتر در مورد ایشون تحقیق کنین.

یه سوال،
من نظریه زبان شاپوری چاپ ۱ رو دارم، مطالبش نسبت به چاپای بعدی عوض شده یا فقط تستای جدید رو توش گذاشتن ؟؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - moa-ari - 21 آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۲۶ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۰ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان
وقت بخیر
ببخشید یک کمک می خواستم ازتون. نظرتون درباره فیلم های آموزشی استاد یوسفی برای دروس طراحی الگوریتم و ساختنان داده و استاد خلیلی فرد برای پایگاه داده و مهندسی نرم افزار چی هست؟
با تشکر
فیلمای اموزشی دکتر یوسفی حرف ندارن، درباره استاد خلیلی فرد اطلاعی ندارم
میتونین تو قسمت مصاحبه با رتبه های برتر در مورد ایشون تحقیق کنین.

یه سوال،
من نظریه زبان شاپوری چاپ ۱ رو دارم، مطالبش نسبت به چاپای بعدی عوض شده یا فقط تستای جدید رو توش گذاشتن ؟؟

سخت نگیر ، همون خوبه.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 22 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ق.ظ

وقت بخیر
با تشکر
از هیچ یک ازین استادا نمیخوام تعریف کنم و هیچ کدومشون واسم مهم نیستن واقعا....از روی تجربه میگم اینو کلن این فیلم های یوسفی فک کنم دو بخش هست هم درس و نکته داره هم تست و نکته...کلن استاد یوسفی خوبه..با تجربست...کتابای کنکوریش خوبه اکثرا...بهترین کاراشم توی همین معماری کامپیوتر و طراحی الگوریتم و ایناست...البته اگر بتونی کلاس حضوری بری فک کنم بهتر باشه...پایگاه داده خلیل فر هم خوبه...کتاب نارنجی پایگاه واقعا خوبه...پاسخ های تشریحیش خوبه واقعا.. به اسم و رسم استاد و شنیده ها کار نداشته باش...یخورده فیلمش رو ببین یخورده قلمش رو بخون یخورده باهاش برخورد کن بعدش همه استادا میاد دشتت که کی خوبه کی بد...

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - ali hjt - 23 آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۲۱ ق.ظ

وقت بخیر
با تشکر

به نظر من خیلی خوب بودن فیلمای دکتر یوسفی...داده الگوریتمش که خیلی خوب بود ....گسستش هم خیلی خوب بود یعنی بهترین حالتی که می تونید گسسته رو یاد بگیرید رو با فیلم ها یاد میگیرید... ولی تستای کنکور امسال فوق العاده سخت بود واسه همین اصلا من گسسته نزدم و در کل اثری نداشت تو کنکور من
ولی برای داده الگوریتم من فقط پشیمونم چرا زودتر نگرفتم واز اول با اون شروع نکردم .مخصوصا نکته و تستش خیلی خیلی کمک کرد....به نظرم از کلاس حضوری خیلی خیلی بهتره( به دلیل قابلیت pause و این که ادم چیزی رو نفهمید میتونه چندین بار از اول گوش کنه)

ولی فقط یه نکته ای رو در نظر بگیرین اونم این که خیلیییی از رتبه های تک رقمی و خیلی خوب فقط با خوندن کتاب اون رتبه ها رو اووردن! یعنی اگه کتاب رو خوب میخونید و کامل میفهمید کافیه ، ولی اگه پیش زمینه ی خوبی ندارید (مثل خود من که نداشتم) فیلم یا کلاس ( به نظر من فیلم خیلی بهتره) مفیده به نظرم.

در کل حتی اگه خیلی خوب بخونید به نظرم راحت میشه داده الگوریتم رو تو کنکور ۱۰۰ زد.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - mrezat - 23 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸ ب.ظ

به نظرتون دروسی رو که میشه ۱۰۰ زد چیاست ( تو دروس مشترک )
میدونم بستگی داره به خیلی چیزا
منظورم دروسیه که تو حالت استاندارد با مطالعه خوب و تست زدن، تستاش رو راحت تر میشه زد
مثلا درسی مثل گسسته، خلاقیت میخواد برای جواب دادن بهش، اما دروس دیگه فکر نمیکنم انقد پیچیده باشه

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - boshbosh - 23 آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸ ب.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  به نظرتون دروسی رو که میشه ۱۰۰ زد چیاست ( تو دروس مشترک )
منظورم دروسیه که تو حالت استاندارد با مطالعه خوب و تست زدن، تستاش رو راحت تر میشه زد
مثلا درسی مثل گسسته، خلاقیت میخواد برای جواب دادن بهش، اما دروس دیگه فکر نمیکنم انقد پیچیده باشه

آگه سوال ها بخواد روتین و بدون نکته های خیلی خاص بیاد درس مطنقی و معماری و پایگاه داده برای ۱۰۰% محتمل تره

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - fo-eng - 23 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۲ ب.ظ

بله ممنون دوستان.
میشه کتاب های دکتر یوسفی رو معرفی کنید؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - pioneer01 - 23 آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۷ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۲ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  بله ممنون دوستان.
میشه کتاب های دکتر یوسفی رو معرفی کنید؟
طراحی الگوریتم - ساختمان داده - معماری - گسسته - منطقی
الگوریتم و گسسته نارنجی هم دارند

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - monir25 - 25 آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۳۳ ق.ظ

سلام بچها.
کتاب تست هوش مصنوعی پارسه. با چه عنوان گرفتید؟
طرح ۹۰ درصد هوش مصنوعی؟ یا کتاب هوش مصنوعی با رویکردهای حل مسئله؟

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - reza.amini46 - 27 آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ

سلام من میخوام برای کنکور ارشد تازه برای امسال بخونم ایا از الان شروع کنم برای خوندن ارشد دیر شده یا نه ؟ اینکه برای گرایش هوش مصنوعی چه منابعی خوبی را پیش نهاد میدهید و با چه برنامه ریزی باید پیش برم ؟ روزی چند تا کتاب بخونم و روزانه چند ساعت بخونم ؟ کی مرور و جمع بندی کنم و کی تست بزنم ؟ چه دروسی رو حذف کنم ؟ پایه بنده ضعیفه و چند سالی دور از درس بودم همچنین دانشگاه ازادی بودم مممنون میشم کمک کنید

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - mrezat - 29 آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ق.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ)reza.amini46 نوشته شده توسط:  سلام من میخوام برای کنکور ارشد تازه برای امسال بخونم ایا از الان شروع کنم برای خوندن ارشد دیر شده یا نه ؟ اینکه برای گرایش هوش مصنوعی چه منابعی خوبی را پیش نهاد میدهید و با چه برنامه ریزی باید پیش برم ؟ روزی چند تا کتاب بخونم و روزانه چند ساعت بخونم ؟ کی مرور و جمع بندی کنم و کی تست بزنم ؟ چه دروسی رو حذف کنم ؟ پایه بنده ضعیفه و چند سالی دور از درس بودم همچنین دانشگاه ازادی بودم مممنون میشم کمک کنید

من به نظرم بهترین کار اینه پیش یه مشاور برین و براتون یه برنامه درسی خوب بریزه

ولی همه میدونن خواستن توانستن است ! اگه جدی بگیرین مطمعنا رتبه خوبی میارین

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - dash @li - 29 آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ق.ظ

سلام
همین سایت سه گام مشاوره رایگان میده و منابعی هم معرفی کرده به نظر خوب میان. باز هر جور صلاح میدونید.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - tondar.sal - 30 آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۳۲ ق.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۵۸ ب.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  به نظرتون دروسی رو که میشه ۱۰۰ زد چیاست ( تو دروس مشترک )

درس مدار منطقی

دوستان کسی میدونه چرا این مانشت ایمیل نمیده دیگه؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 30 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ق.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  
(27 آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ)reza.amini46 نوشته شده توسط:  سلام من میخوام برای کنکور ارشد تازه برای امسال بخونم ایا از الان شروع کنم برای خوندن ارشد دیر شده یا نه ؟ اینکه برای گرایش هوش مصنوعی چه منابعی خوبی را پیش نهاد میدهید و با چه برنامه ریزی باید پیش برم ؟ روزی چند تا کتاب بخونم و روزانه چند ساعت بخونم ؟ کی مرور و جمع بندی کنم و کی تست بزنم ؟ چه دروسی رو حذف کنم ؟ پایه بنده ضعیفه و چند سالی دور از درس بودم همچنین دانشگاه ازادی بودم مممنون میشم کمک کنید

من به نظرم بهترین کار اینه پیش یه مشاور برین و براتون یه برنامه درسی خوب بریزه

ولی همه میدونن خواستن توانستن است ! اگه جدی بگیرین مطمعنا رتبه خوبی میارین

متاسفانه همیشه هم خواستن توانستن نیست...یه مرغ هرچقدرم بخواد تخم خاویار بزاره نمیتونه..میتونه؟؟نمیتوونه دیگه آقا..نمیتونه...یا یه درخت پرتقال هرچقدر بخواد آناناس بده نمیتونه..میتونه؟؟?????
نمیشه..همیشه خواستن توانستن نیستتتتتتتت...
مشاورم دنبال پولشه(اکثر اینجوری ان..قصد جسارت به هیچ کی ندارم)

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - moa-ari - 02 آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ق.ظ

(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  متاسفانه همیشه هم خواستن توانستن نیست...یه مرغ هرچقدرم بخواد تخم خاویار بزاره نمیتونه..میتونه؟؟نمیتوونه دیگه آقا..نمیتونه...یا یه درخت پرتقال هرچقدر بخواد آناناس بده نمیتونه..میتونه؟؟?????
نمیشه..همیشه خواستن توانستن نیستتتتتتتت...
مشاورم دنبال پولشه(اکثر اینجوری ان..قصد جسارت به هیچ کی ندارم)

پیام هات رو چک کن - ممنون.