تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - mrezat - 15 آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۵ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ب.ظ)AreF95 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
بهترین کتاب برای گسسته ، ۴ جلدی انتشارات فاطمی هستش یا ۲ جلدی نشر دانشگاهی ؟
اگر ۴ جلدی انتشارات فاطمی رو پیشنهاد میدین ، کدوم جلدها رو باید تهیه کنم و کدوم فصل ها رو باید بخونم ؟
((تا جایی که تو انجمن خوندم جلد ۴ لازم نیست))

خدایی ۴ جلد میخوای برای گسسته وقت بزاری ؟

(۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۲ ب.ظ)mrezat نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ب.ظ)AreF95 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اگر ۴ جلدی انتشارات فاطمی رو پیشنهاد میدین ، کدوم جلدها رو باید تهیه کنم و کدوم فصل ها رو باید بخونم ؟

والا من فکر میکنم گسسته پوران بهتر باشه
ولی ازونجایی که گسسته پایه درس های دیگه ست باید خودتون به نتیجه برسین که بهترین انتخاب چیه
من پوران پژوهش رو خوندم و خوب هم تست زدم تا الان - البته در کنارش فیلم های گسسته یوسفی هم دارم

به نظرتون برای اینکه درس نظریه زبان رو ۱۰۰ بزنم، چه کتابی خوبه ؟! نشر علوم فردین شاپوری رو دارم اما فهمیدن بعضی قسمتاش خیلی سخته ! یعنی فکر میکنم خوب توضیح نداده ! اگه بهترین منبع همینه که هیچی، ولی اگه کسی چیز بهتری میشناسه بگه، ممنون میشم

یه سوال دیگه،
کسایی که از اول پاییز شروع کردن به درس خوندن، تا الان چقدر درس خوندین ؟؟ چه درسایی چه فصلایی ؟؟ برنامتون اینه تا کی تموم کنید درس خوندنو ؟؟
از خودم شروع کنم که مشترکو دارم میخونم، تقریبا از هر درسی ۲ ۳ فصل خوندم ... برنامم اینه که تا بهمن تموم کنم درس خوندنو، از اسفند فقط تست بزنم Smile
من یه چیزی راجب نظریه بگم یه سبک درسیه که اگه بخواد سخت سوال بیاد قشنگ منفی میزنی.این که بعضی سوال هارو هیچکس جز طراح سوال جوابشو نمیدونه و همه یه جورایی توجیه میکنن خودم ۲ ۳ نمونه سوال کنکور بررسی کردم شاپوری یه توجیه کرده بود کارگهی یه چیز دیگه. خلاصه زیاد اعتماد نکنین به این درس در حد معمولی بخونین که اگه ۲ تا سوال روتین اومد که جواب رو مطمئن بودین بزنید. اگه نمره ۱۰۰ میخوای روی منطقی حساب کن که آسون تره.Blush

مرسی که راهنمایی کردی، چون واقعا مونده بودم نظریه رو چیکارش کنم ! فک میکردم فقط برای من سخته !
تمرکزم رو دروس مشترکه، مدار رو هم چون من تغییر رشته دارم میدم، کند دارم میرم جلو ولی احساس میکنم دارم یاد میگیرم،
برای مدار و معماری به نظرتون چه کتابی برای تست زدن خوبه ؟؟ بجز ابی پوران

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - araz22 - 15 آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۴ ب.ظ

سلام به نظرتون واسه درس مهندسی نرم چ کتابی خوبه؟؟؟؟
۱=مدسان
۲=پارسه
۳=پوران خلیلی فرد

و اینکه کتاب دوم انتخابی برای پایگاه جز پارسه چ کتابی میتونه کمک کننده باشه؟؟؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 15 آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۴ ب.ظ)araz22 نوشته شده توسط:  سلام به نظرتون واسه درس مهندسی نرم چ کتابی خوبه؟؟؟؟
۱=مدسان
۲=پارسه
۳=پوران خلیلی فرد

و اینکه کتاب دوم انتخابی برای پایگاه جز پارسه چ کتابی میتونه کمک کننده باشه؟؟؟
توی مهندسی نرم افزار همه کتابا خوبن ولی هر کتابی رو انتخاب کردی که بخونی کنارش کتاب مرجع و تمریناتش رو حتما ببین...چون تمام سوالات کنکور از همین تمرینای کتاب پرسمن و سامرویل هست...کلن گستردگی نرم افزار زیاده به نظرم...هر کتابی بگیری یه جاهایی رو بد گفته یه جاهایی رو خوب...به نظرم مجبوریه که یکی از این کتابا رو بزارین مبنای اصلی و کنارش به اون دو تا کتاب هم یه نگاهی بکنین
من خودم مدرسان دارم..خوبیش اون خلاصه فصلاش هست

پایگاه داده هم که کتاب نارنجی پوران خوبه...خوب توضیح داده تست ها رو....مدرسان هم خوبه...بدک نیست...ولی خب خیلی هم تعریفی نداره...

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - h@3!n - 16 آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۱ ب.ظ

سلام دوستان برای گرایش هوش سیگنال راحت تره یا مدار ؟
حجم هر کدوم چقدره ؟
میخوام یکیشو انتخاب کنم بخونم
پیشنیاز هر کدوم چیه ؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 16 آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۱ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۱ ب.ظ)h@3!n نوشته شده توسط:  سلام دوستان برای گرایش هوش سیگنال راحت تره یا مدار ؟
حجم هر کدوم چقدره ؟
پیشنیاز هر کدوم چیه ؟

اگه نظر منو بخوای اینه که هر دوشون سخته و بچسب به هفت هشت تا سوال هوش مصنوعی که بتونی همشو بزنیBig GrinBig GrinBig Grin
ولی سوای شوخی سیگنال پیشنیازش ریاضی مهندسی هست...یخورده درس نچسبیه ولی میشه خوند و زد سوالاش رو...کتاب اوپنهایم فک کنم مرجع اصلی سیگنال باشه...کتاب انتشارات نصیر هم شنیدم خوبه ولی حجمش یخورده زیاده..(نویسندش تقدسی بود یا یه همچین چیزایی) ... مدار هم مدار دیگه....تمرین و تکرار زیاد میخواد..خیلی زیاد.. میشه با تست زدن خیلی خیلی زیاد سوالاش رو بزنی..ولی وقت گیر هستن تستاش به نظرم...
از نظر من اگه الان میخوای شروع کنی سیگنال رو شروع کنی شاید نتیجه بهتری بگیری...پیش نیاز مدار اون اواخرش که معادلات لاپلاس و اینا میاد یخورده به معادلات دیفراسنیل نیاز داری...
ولی مدار رو معمولی هم بخونی از ۷ تا سوال مدار شاید یکی دوتاش آسون باشه و بشه زد...۲ تا سوال ضریب ۳ خیلیه.Rolleyes

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - h@3!n - 16 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۰ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۱ ب.ظ)h@3!n نوشته شده توسط:  سلام دوستان برای گرایش هوش سیگنال راحت تره یا مدار ؟
حجم هر کدوم چقدره ؟
پیشنیاز هر کدوم چیه ؟

اگه نظر منو بخوای اینه که هر دوشون سخته و بچسب به هفت هشت تا سوال هوش مصنوعی که بتونی همشو بزنیBig GrinBig GrinBig Grin
ولی سوای شوخی سیگنال پیشنیازش ریاضی مهندسی هست...یخورده درس نچسبیه ولی میشه خوند و زد سوالاش رو...کتاب اوپنهایم فک کنم مرجع اصلی سیگنال باشه...کتاب انتشارات نصیر هم شنیدم خوبه ولی حجمش یخورده زیاده..(نویسندش تقدسی بود یا یه همچین چیزایی) ... مدار هم مدار دیگه....تمرین و تکرار زیاد میخواد..خیلی زیاد.. میشه با تست زدن خیلی خیلی زیاد سوالاش رو بزنی..ولی وقت گیر هستن تستاش به نظرم...
از نظر من اگه الان میخوای شروع کنی سیگنال رو شروع کنی شاید نتیجه بهتری بگیری...پیش نیاز مدار اون اواخرش که معادلات لاپلاس و اینا میاد یخورده به معادلات دیفراسنیل نیاز داری...
ولی مدار رو معمولی هم بخونی از ۷ تا سوال مدار شاید یکی دوتاش آسون باشه و بشه زد...۲ تا سوال ضریب ۳ خیلیه.Rolleyes

مجبورم ۲ تا تخصصی بخونم چون ممکنه سوالات بقیه درسا را نشه بالا زد رتبم خراب میشه
ویدئوی آموزشی برای سیگنال سراغ دارید که پیشنیازشم گفته باشه ؟
دکتر شفیعی هست ولی یک مشکلی داره که روی آموزشهاشون یک قفل مسخره ی خیلی بد میزارن که روی سیستم من اصلا کار نمیکنه و کرش میکنه
خودشونم نتونستن درستش کنن و استفاده ازشو خیلی سخت میکنه
اگر این مشکلو نداشت بهترین منبع بود ولی متاسفانه بخاطر این قفل مسخره نمیتونم بخرمش .
یکم استرس گرفتم بخاطر اینکه هنوز سیگنالو شروع نکردم داره دیر میشه

نظرتون چیه مدارو سیگنالو حذف کنم بجاش وقتمو روی شبکه و دیفرانسیل بزارم ؟
کلاس آنلاین دکتر حقیقت هست خوبم تدریس میکنن خودشونم که خیلی مطمئن میگن میشه زد
سیگنالو تنهایی نمیتونم بخونم ریاضی مهندسیم هم ضعیفه

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 17 آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۵ ق.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۰ ب.ظ)h@3!n نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۱ ب.ظ)h@3!n نوشته شده توسط:  سلام دوستان برای گرایش هوش سیگنال راحت تره یا مدار ؟
حجم هر کدوم چقدره ؟
پیشنیاز هر کدوم چیه ؟

مجبورم ۲ تا تخصصی بخونم چون ممکنه سوالات بقیه درسا را نشه بالا زد رتبم خراب میشه
دکتر شفیعی هست ولی یک مشکلی داره که روی آموزشهاشون یک قفل مسخره ی خیلی بد میزارن که روی سیستم من اصلا کار نمیکنه و کرش میکنه
اگر این مشکلو نداشت بهترین منبع بود ولی متاسفانه بخاطر این قفل مسخره نمیتونم بخرمش .

والا اونقدرا هم سخت نیست سیگنال به نظرم..میشه خوند..فیلمای آموزش دکتر بابایی زاده توی سایت مکتب خونه هست

درس «سیگنال و سیستم» از «دانشگاه صنعتی شریف» را در مکتب خونه دنبال کن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مسعود بابایی زاده - ٢٤جلسه

شاید این ویدئو خوب باشه...یه نگاه بنداز به این ویدئو...
معادلات دیفرانسیل که خوندنش فایده نداره...زیاد و سخته به نظرم...بهتره آمار و گسسته بخونه آدم...شبکه هم که فقط شبکه دو رو باید خوند به نظرم..لایه پیوند داده به بالا...شبکه هم زیاده و هم وقت گیر..ولی واقعا شیرین هست شبکه...خودتون شبکه بخونید..کتاب رو باز کنید بخونید..توی اینترنت سرچ کنید و تست بزنید..کلاس آنلاین نه اینکه بد باشه ولی وقت گیره..لقمه رو آماده میکنه واست ولی خودت بری دنبالش بهتره...

بازم میگم وقت رو بزار سر هوش مصنوعی از تخصصی که هرجور شده بتونی هر ۸ تا سوالش رو بزنی و درست هم بزنی...۴۰ درصد تخصصی هوش کافیه دیگه...۲ تا هم مدار آسون باشه که بتونی بزنی که میشه ۵۰ درصد....ولی خب سخته..نمیشه زد همه سوللای هوش رو...

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - AreF95 - 18 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۶ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۵ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  [quote='AreF95' pid='447304' dateline='1511775677']
سلام دوستان

خدایی ۴ جلد میخوای برای گسسته وقت بزاری ؟

من امسال نه سال بعدش یعنی ۹۸ میخوام شرکت کنم ، تا اون موقع کلی وقت هست ، گسسته هم چون درس مهمی و به ما خوب یا میشه گفت اصلا چیز خاصی درس ندادن خواستم ببینم کدوم کتاب بهتره ، البته من ریاضیم خوبه حالا نمیدوتم با پیشنهاد دوستمون که دادن یعنی گسسته پوران کدوم یکی رو باید تهیه کنم پوران ، فاطمی ، نشر دانشگاهی !!

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - boshbosh - 18 آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۵ ب.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۷ ب.ظ)arshad_95 نوشته شده توسط:  سلام دوستان وقتتون به خیر باشه

بعد از کارشناسی یکی دو سال وقتم رو گذاشتم که برای ارشد بخونم ولی متأسفانه دولتی قبول نشدم و رفتم سراغ کار ؛ اما همواره فکرم ادامه ی تحصیل بوده و هست و خوهد بود ( إن شاءالله).

یعنی هدفم رسیدن به بالاترین سطح علمیه !

حالا سؤالی که از دوستان دارم اینه با توجه به این که فاصله ای بین کارشناسی و ارشد افتاده، اگر الان برای ادامه ی تحصیل اقدام کنم و به امید خدا تا مقطع دکترا پیش برم ، آیا بعد از فارغ التحصیلی می تونم امید داشته باشم که دانشگاهی من رو به عنوان استاد دانشگاه برای تدریس استخدام کنه یا خیر؟ ( یعنی آیا شرط سنی برای کسوت استادی در نظر گرفته میشه یا خیر؟ اگر شرط سنی مهمه ، حداکثر سن چقدر می تونه باشه؟ )

چون تدریس در دانشگاه و پیشرفت علمی یکی از هدف های من بوده و هست.

متشکرم
فک کنم سن مجازش زیر ۳۵ سال هست. کار سختی نیست من خودم اول رفتم سرکار بعد ۲ سال برگشتم سر درس

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - saharitst - 18 آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۸ ب.ظ

فک کنم سن مجازش زیر ۳۵ سال هست. کار سختی نیست من خودم اول رفتم سرکار بعد ۲ سال برگشتم سر درس
[/quote]

سلام..منم یک سال و نیمه درسم تموم شده ولی همچنان بیکارم..من قصدم اینه یه ۲ ۳ سال سابقه کار بعد ادامه تحصیل ولی میترسم همین یه ذره چیزی هم که از درسهای دوره لیسانسم یادمه یادم بره و همینطور اون موقع رشته ای تی نباشه

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - h@3!n - 18 آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۱ ب.ظ

(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۵ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۰ ب.ظ)h@3!n نوشته شده توسط:  
(16 آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
حجم هر کدوم چقدره ؟
پیشنیاز هر کدوم چیه ؟

والا اونقدرا هم سخت نیست سیگنال به نظرم..میشه خوند..فیلمای آموزش دکتر بابایی زاده توی سایت مکتب خونه هست

درس «سیگنال و سیستم» از «دانشگاه صنعتی شریف» را در مکتب خونه دنبال کن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مسعود بابایی زاده - ٢٤جلسه

شاید این ویدئو خوب باشه...یه نگاه بنداز به این ویدئو...
معادلات دیفرانسیل که خوندنش فایده نداره...زیاد و سخته به نظرم...بهتره آمار و گسسته بخونه آدم...شبکه هم که فقط شبکه دو رو باید خوند به نظرم..لایه پیوند داده به بالا...شبکه هم زیاده و هم وقت گیر..ولی واقعا شیرین هست شبکه...خودتون شبکه بخونید..کتاب رو باز کنید بخونید..توی اینترنت سرچ کنید و تست بزنید..کلاس آنلاین نه اینکه بد باشه ولی وقت گیره..لقمه رو آماده میکنه واست ولی خودت بری دنبالش بهتره...

بازم میگم وقت رو بزار سر هوش مصنوعی از تخصصی که هرجور شده بتونی هر ۸ تا سوالش رو بزنی و درست هم بزنی...۴۰ درصد تخصصی هوش کافیه دیگه...۲ تا هم مدار آسون باشه که بتونی بزنی که میشه ۵۰ درصد....ولی خب سخته..نمیشه زد همه سوللای هوش رو...

از جمعه شروع به خوندن سیگنال کردم درس قشنگیه خوشم اومد خیلی کاربردیه
فیلمای دکتر بابایی زاده هم خوب بود کتاب نصیرم خریدم باهاش میخونم
فعلا اوایلش بد نیست امیدوارم گیر نکنم
مرسی Heart

(۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۸ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  سلام..منم یک سال و نیمه درسم تموم شده ولی همچنان بیکارم..من قصدم اینه یه ۲ ۳ سال سابقه کار بعد ادامه تحصیل ولی میترسم همین یه ذره چیزی هم که از درسهای دوره لیسانسم یادمه یادم بره و همینطور اون موقع رشته ای تی نباشه

تجربه ایی که از بازار کار دارم اینه که اگر فقط درس بخونیم و هیچ سابقه و تخصصی نداشته باشیم و بعد از تحصیلات تازه بخوایم بریم کار کنیم شاید مجبور بشیم زیر دست افرادی کار کنیم که مدرکشون از ما پایینتره ولی با تجربه تر و مهارت تخصصی بیشتری دارن حتی خیلی مواقع سن کمتری هم دارن چون وقتشونو فقط روی کسب مهارت گذاشتن اون موقع خیلی سخت میگذره و غرورمون اجازه نمیده
توی شرکت های نرم افزاری اینجور افرادو زیاد دیدم

اگر کسی با سابقه ی کار و تجربه وارد دوره ی ارشد بشه هم خیلی حرفه ایی تر و راحت تر میتونه پیش بره و تئوری های دانشگاهو با استفاده از مهارت تخصصیش به عمل تبدیل کنه و هم بعد از اون مستقیم وارد بازار کار حرفه ایی میشه و دیگه نیازی نیست با حقوق کم کار کنه و تجربه کسب کنه

بازار کار برای مدرک ما پولی نمیده صرفا به تخصصمون نیاز داره
تحصیلات تکمیلی هم میتونه کمک کنه دیدمون باز تر بشه و موقعیت های شغلی بزرگتر و بهتر و موقعیت اجتماعی بالاتری برامون ایجاد کنه
برای کسی که درست استفاده کنه نه صرفا خوندن و مدرک گرفتن
در کل پیشنهاد من همیشه به همه اول افزایش مهارت و سابقه ی کاری و تجربه ی تخصصی در بازار کار هست بعد ارشد
موفق باشید

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - saharitst - 18 آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ب.ظ

تجربه ایی که از بازار کار دارم اینه که اگر فقط درس بخونیم و هیچ سابقه و تخصصی نداشته باشیم و بعد از تحصیلات تازه بخوایم بریم کار کنیم شاید مجبور بشیم زیر دست افرادی کار کنیم که مدرکشون از ما پایینتره ولی با تجربه تر و مهارت تخصصی بیشتری دارن حتی خیلی مواقع سن کمتری هم دارن چون وقتشونو فقط روی کسب مهارت گذاشتن اون موقع خیلی سخت میگذره و غرورمون اجازه نمیده
توی شرکت های نرم افزاری اینجور افرادو زیاد دیدم

اگر کسی با سابقه ی کار و تجربه وارد دوره ی ارشد بشه هم خیلی حرفه ایی تر و راحت تر میتونه پیش بره و تئوری های دانشگاهو با استفاده از مهارت تخصصیش به عمل تبدیل کنه و هم بعد از اون مستقیم وارد بازار کار حرفه ایی میشه و دیگه نیازی نیست با حقوق کم کار کنه و تجربه کسب کنه

بازار کار برای مدرک ما پولی نمیده صرفا به تخصصمون نیاز داره
تحصیلات تکمیلی هم میتونه کمک کنه دیدمون باز تر بشه و موقعیت های شغلی بزرگتر و بهتر و موقعیت اجتماعی بالاتری برامون ایجاد کنه
برای کسی که درست استفاده کنه نه صرفا خوندن و مدرک گرفتن
در کل پیشنهاد من همیشه به همه اول افزایش مهارت و سابقه ی کاری و تجربه ی تخصصی در بازار کار هست بعد ارشد
موفق باشید
[/quote]
بله منم همین فکرو میکنم..امسال واقعا توانایی اینکه ارشد یه دانشگاه خوب قبول شم نیست..ترجیح میدم فعلا درجستجوی کار باشم..برای درس و تحصیل دیر نیست و اینکه تو این مدت سعی مکنم یه کم درسهای کارشناسیمو بخونم و تمرین کنم تا پایم قوی تر بشه و شانسمم برای قبولی دانشگاه خوب تو ارشد بالاتر میره

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - amir-1995 - 19 آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ

سلام دوستان یه سوال!
برای یادگیری درس هایی مث ساختمان داده طراحی الگوریتم و...چقدر باید برنامه نویسی بلد باشیم؟
منبع خاصی هست که نیازو سریع برطرف کنه

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - free soul - 19 آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۵ ب.ظ

سلام
یه سوال داشتم، تو دفترچه تاریخ برگزاری آزمون ها رو دقیق مشخص نکرده
کسی میدونه سالای پیش علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر کدوم اول برگزار میشده؟ منظورم اینه که یه روز هستن یا ...؟

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - naghmeh70 - 19 آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۶ ب.ظ

سلام دوستان..من سوال و جواب الگوریتم کنکور ۹۵ و ۹۶ پوران پژوهش رو میخواستم..کتاب من چاپ یازدهمه و تا ۹۴ رو داره..
اگر کسی میتونه بهم پیام بده من ای دیمو بدم ..ممنون