تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 19 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱ ب.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۵ ب.ظ)free soul نوشته شده توسط:  سلام
یه سوال داشتم، تو دفترچه تاریخ برگزاری آزمون ها رو دقیق مشخص نکرده
کسی میدونه سالای پیش علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر کدوم اول برگزار میشده؟ منظورم اینه که یه روز هستن یا ...؟

اول پنجشنبه عصر امتحان فناوری اطلاعات هست و بعدش جمعه صبح امتحان مهندسی کامپیوتر و بعدشم علوم کامپیوتر بعدازظهر جمعه باید باشه...
شما هم مثل من مرددی که توی دوتا رشته شرکت کنی و میترسی اون رشته دومی ای که میخوای امتحان بدی گند بزنه به رشته اصلیت؟؟Smile))))

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - moomyaei - 19 آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ

سلام بچه ها کسی مشاور خوبی میشناسه که معرفی کنه؟

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - مهندس آیدا۹۱ - ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ ب.ظ

با سلام دوستان
خداقوت
خواهشااااا من رو راهنمایی کنین من پارسال فارغ التحصیل شدم و دوران دانشجویی متوسط به پایین بودم با معدل تقریبا ۱۵ به نظرتون من از آخر آذر شروع به خوندن کنکور کنم میتونم تو دانشگاه دولتی و حتی پیام نور قبول شم؟؟؟

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Happiness.72 - 20 آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ق.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ ب.ظ)مهندس آیدا۹۱ نوشته شده توسط:  با سلام دوستان
خداقوت
خواهشااااا من رو راهنمایی کنین من پارسال فارغ التحصیل شدم و دوران دانشجویی متوسط به پایین بودم با معدل تقریبا ۱۵ به نظرتون من از آخر آذر شروع به خوندن کنکور کنم میتونم تو دانشگاه دولتی و حتی پیام نور قبول شم؟؟؟
قطعا

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - dash @li - 20 آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ

(۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ)moomyaei نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی مشاور خوبی میشناسه که معرفی کنه؟

سلام
با مشاوره سه گام تماس بگیر به نظرم خوب باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - amir-1995 - 20 آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ

کسی نیست جواب سوال منو بده بده لطفا
پرسشم این بود برای درس ساختمان داده طراحی الگوریتم چقدر باید برنامه نویسی بلد باشیم و برای رفع نیاز سریع چ منبعی رو پیشنهاد میدید خواهش میکنم راهنمایی کنید.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 20 آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۹ ب.ظ

(۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ)amir-1995 نوشته شده توسط:  کسی نیست جواب سوال منو بده بده لطفا
پرسشم این بود برای درس ساختمان داده طراحی الگوریتم چقدر باید برنامه نویسی بلد باشیم و برای رفع نیاز سریع چ منبعی رو پیشنهاد میدید خواهش میکنم راهنمایی کنید.

تمام قسمت های ساختمان داده و طراحی الگوریتم برنامه نویسی داره....باید اول مفهوم درس رو خوب بلد باشی...آرایه ها، پشته، لیست پیوندی، صف و درخت و گراف و بیشتر الگوریتم های توی طراحی الگوریتم رو میشه برنامه نویسی کرد....سایت های مختلفی هست واسه برنامه نویسی داده و الگوریتم که میتونی ازشون کمک بگیری....یه نمونش geeksforgeeks هست(نمیدونم دقیق درست نوشتم اسم سایتوش یا نه)...
کلن باید درک درستی از برنامه نویسی و خود مفهوم اون درس داشته باشی اولش...

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - h@3!n - 21 آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ق.ظ

سلام دوستان فرق این ۴ تا کد رشته چیه :

۱۹۲۴ کامپیوتر-مهندسی تکنولوژی نرم افزارکامپیوتر
۲۳۲۰ مهندسی تکنولوژی نرم افزارکامپیوتر
۲۴۵۵ مهندسی کامپیوتر-نرم افزار
۲۶۴۷ نرم افزارکامپیوتر

اینا که همش مثل همه !
توی مدرکم نوشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر

کدومو باید بزنم ؟

من ترم آخر کارشناسیم به دلایلی انصراف دادم و سال بعد دوباره کنکور دادم و دروسمو تطبیق دادم و یک ترم خوندم فارغ التحصیل شدم
توی دانشگاه دومی ورودی ۹۵ و تاریخ فارغ التحصیلیم خرداد ۹۶ هست

ولی توی دانشگاه اولی ورودی مهر ۹۲ هستم
سال و ماه ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی را باید مهر ۹۲ بزنم دیگه درسته ؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - hun73r.9h0s7 - 21 آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۷ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ق.ظ)h@3!n نوشته شده توسط:  سلام دوستان فرق این ۴ تا کد رشته چیه :

۱۹۲۴ کامپیوتر-مهندسی تکنولوژی نرم افزارکامپیوتر
۲۳۲۰ مهندسی تکنولوژی نرم افزارکامپیوتر
۲۴۵۵ مهندسی کامپیوتر-نرم افزار
۲۶۴۷ نرم افزارکامپیوتر

اینا که همش مثل همه !
توی مدرکم نوشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر

کدومو باید بزنم ؟

من ترم آخر کارشناسیم به دلایلی انصراف دادم و سال بعد دوباره کنکور دادم و دروسمو تطبیق دادم و یک ترم خوندم فارغ التحصیل شدم
توی دانشگاه دومی ورودی ۹۵ و تاریخ فارغ التحصیلیم خرداد ۹۶ هست

ولی توی دانشگاه اولی ورودی مهر ۹۲ هستم
سال و ماه ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی را باید مهر ۹۲ بزنم دیگه درسته ؟

سلام
اگر شما کاردانی به کارشناسی باشید باید بزنین رشته مقطع کارشناسی رو
مهندسی تکنولوژی نرم افزار که همون ۱۹۲۴ هستش
ولی اگر مستقیم کارشناسی (‌یعنی ۴ ساله )‌ اون موقع باید مهندسی کامپیوتر رو بزنین.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - araz22 - 21 آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۹ ب.ظ

(۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ)amir-1995 نوشته شده توسط:  کسی نیست جواب سوال منو بده بده لطفا

برای ساختمان طراحی اصلا لازم نیست برنامه نویسی بلد باشی ک.
فقط فصل اول هست که میخواد مرتبه زمانی رو پیدا کنی اونم توی نت سرچ کنی کلی اموزش از این فصل داره.
بقیه فصل ها هم بیشتر مثل ریاضی هست.
برنامه نویسی تا حد ی حلقه for باس بلدی باشی

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - مهندس آیدا۹۱ - ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ق.ظ

(۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ق.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ ب.ظ)مهندس آیدا۹۱ نوشته شده توسط:  با سلام دوستان
خداقوت
قطعا

خواهشا برای برنامه ریزی و این که کدام درس ها و کدام کتاب ها رو در اولویت بذارم ، کمکم کنید لطفااااا

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - dashyasin - 22 آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۰ ب.ظ

سلام
من میخوام تو ارشد ۹۷ شرکت کنم
ولی شک دارم بین رشته آی تی و مهندسی کامپیوتر.
تو مهندسی کامپیوترم بین این ۲ گرایش هوش مصنوعی و رشبکه های کامپیوتری مردد هستم.HuhHuh

من خیلی به ربات و هوش مصنوعی علاقه دارمHeart

ولی از طرفی با توجه به آگهی های استخدامی این روزا آی تی هم آینده کاری خوبی داره Idea

به نظر شما آینده کاری هوض مصنوعی بهتره یا شبکه؟Huh

در ضمن من رشته کارشناسیم یه چیز دیگه اس (علوم اقتصادی)!

الان روز آخر انتخاب رشته ارشده لطفا تا آخر شب جوابم رو بدین
باتشکر

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - dash @li - 22 آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۳ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ق.ظ)مهندس آیدا۹۱ نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ق.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ ب.ظ)مهندس آیدا۹۱ نوشته شده توسط:  با سلام دوستان
خداقوت
قطعا

خواهشا برای برنامه ریزی و این که کدام درس ها و کدام کتاب ها رو در اولویت بذارم ، کمکم کنید لطفااااا

انتخاب منابع گلچین شده کارشناسی ارشد کامپیوتر ۹۷ موجود در بازار با توجه به شرایط افراد مختلف
با توجه به این که یکی از مهم ترین بخش های آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد، انتخاب منابع بسیار مناسب با توجه به شرایط و زمان می باشد، خواهشمندیم این متن رو تا به انتها بخوانید تا بتونید دقیقا بهترین منابع مناسب با شرایط خودتون رو انتخاب کنید. اگر هم حوصله خواندن مطلب رو ندارید، می توانید به جدول مقایسه ای انتهای همین مطلب مراجعه کنید.
این پک های مطالعاتی پیشنهادی، حاصل تجربه و تخصص مشاوران تخصصی کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر ۳گام می باشد که در اختیار داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گذاشته شده است.

درخواست مشاوره رایگان تلفنی

عنوان پک
منابع مناسب برای افراد
رتبه برتر
فارغ التحصیل، دانشجو با واحدهای کم، افراد با پشتکار و بدون درگیری های خاص
حرفه ای
دانشجو با واحدهای نسبتاً زیاد، افراد شاغل پاره وقت، افراد تنبل در درس خواندن، افراد با پایه علمی متوسط
ضربتی
دانشجو با واحدهای بسیار زیاد، افراد شاغل تمام وقت، افراد بسیار تنبل در درس خواندن، افرادی با درگیری های زیاد و زمان بسیار کم

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد

پک رتبه برتر
مخصوص فارغ التحصیل، دانشجو با واحدهای کم، افراد با پشتکار و بدون درگیری های خاص

همونطور که مشخصه این بسته به درد کسانی می خوره که به شدت دنبال رتبه تک رقمی هستند و یک زمان یک ساله آزاد و یا حتی دو ساله رو برای کنکور تدارک دیدند و فقط رتبه یک راضیشون میکنه.
زبان عمومی: زبان عمومی زیر ذره بین جلد ۱ و ۲
زبان تخصصی: جلد ۴ زبان زیرذرهبین بخش درک مطلب
ریاضی ۱و ۲: جزوه ریاضی عمومی کلاسی ۱ و ۲ دکتر آقاسی انتشارات نگاه دانش
معادلات دیفرانسیل: نصیر
آمار و احتمال: آمار و احتمال پارسه (نویسنده طورانی)- طرح ۹۰% آمار و احتمال (نویسنده طورانی)
گسسته: پوران پژوهش آبی و نارنجی (نویسنده یوسفی) - جزوه‌ی دکتر سیدجوادی (قابل دانلود از اینترنت)
ساختمان داده: پوران پژوهش - جزوه‌ی دکتر سیدجوادی (قابل دانلود از اینترنت)
طراحی الگوریتم: پوران پژوهش آبی و نارنجی (نویسنده یوسفی) - جزوه‌ی دکتر سیدجوادی (قابل دانلود از اینترنت) - ۶۰۰ مسئله چند گزینه ای از داده ساختارها و الگوریتم­ها (دکتر قدسی)
مدار منطقی: انتشارات نصیر
نظریه زبانها و ماشینها: نظریه زبانها و ماشینها ( فردین شاپوری) پوران پژوهش - نظریه زبانها و ماشینها (پارسه)
معماری کامپیوتر: پوران پژوهش + جزوه دکتر اجلالی
سیستم عامل: پارسه (دکتر طرقی حقیقت)
شبکه­ های کامپیوتری: ۴ فصل اول از کتاب کراس راس، ۳ فصل آخر شبکه ۱ پارسه (دکتر حقیقت)
هوش مصنوعی: هوش مصنوعی هشام فیلی انتشارات نصیر + راهیان ارشد
مدار الکتریکی: پوران پژوهش (نویسنده کارو زرگر)
سیگنالها و سیستمها: راهیان ارشد
کامپایلر: پوران پژوهش آبی و نارنجی
پایگاه داده : انتشارات پارسه از دکتر کیوانپور- کتاب نارنجی پوران پژوهش
الکترونیک دیجیتال و VLSI: کتاب الکترونیک دیجیتال انتشارت دانش پژوهان نوشته مهندس علیرضا احسانی + کتاب VLSI راهیان ارشد نوشته بهرام نجفی + کتاب VLSI انتشارات مدرسان شریف
بانک سوالات : بانک سوالات انتشارات نصیر

با توجه به زمان زیاد این دسته از داوطلبان توصیه می شود که شیوه برنامه ریزی خود را به نحوی بچینند که بتوانند در بازه های زمانی مشخص به مرور و تست زنی نیز بپردازند. برنامه ریزی غیر صحیح و البته خواندن کتابهای مختلف بدون رعایت اولویت بندی خاص در این منابع باعث می شود تا بعد از مدتی این دسته از داوطلبان از هدف خود دور شوند. بهتر است قبل از برنامه ریزی براساس منابعی خاص با افراد متخصص و موفق در کارشناسی ارشد کامپیوتر مشاوره کنید.

درخواست مشاوره رایگان تلفنی

پک حرفه ای
مخصوص دانشجو با واحدهای نسبتاً زیاد، افراد شاغل پاره وقت، افراد تنبل در درس خواندن، افراد با پایه علمی متوسط

این بسته مخصوص کسانیه که به رتبه بسیار خوب فکر می کنند. پایه علمی خوبی دارند و زمان نسبتا خوبی برای مطالعه در نظر گرفتند اما دیر شروع به درس خوندن کردند و یا اگر زود شروع کردند زمانی بین ۴ تا ۵ ساعت می تونند بذارن.
زبان عمومی: زبان عمومی زیر ذره بین هر دو جلد
زبان تخصصی: زبان تخصصی کامپیوتر انتشارات پارسه
ریاضی ۱و ۲: جزوه ریاضی عمومی کلاسی ۱ و ۲ دکتر آقاسی انتشارات نگاه دانش
معادلات دیفرانسیل: پارسه
آمار و احتمال: آمار و احتمال پارسه (نویسنده طورانی)- طرح ۹۰% امار و احتمال (نویسنده طورانی)
گسسته: پوران پژوهش آبی و نارنجی (نویسنده یوسفی)
ساختمان داده: پوران پژوهش
طراحی الگوریتم: پوران پژوهش آبی و نارنجی (نویسنده یوسفی) – ۶۰۰ مسئله چند گزینه ای از داده ساختارها و الگوریتم­ها (دکتر قدسی)
مدار منطقی: پوران پژوهش
معماری کامپیوتر: پوران پژوهش + جزوه دکتر اجلالی
سیستم عامل: پارسه (دکتر طرقی حقیقت)
نظریه زبانها و ماشینها: نظریه زبانها و ماشینها ( فردین شاپوری)
سیستم عامل: پارسه (دکتر حقیقت)
شبکه ­های کامپیوتری: ۴ فصل اول از کتاب کراس راس، ۳ فصل آخر شبکه ۱ پارسه (دکتر حقیقت)
هوش مصنوعی: هوش مصنوعی هشام فیلی انتشارات نصیر + راهیان ارشد
مدار الکتریکی: پوران پژوهش (نویسنده کارو زرگر)
سیگنالها و سیستمها: راهیان ارشد
کامپایلر: پوران پژوهش آبی
پایگاه داده : انتشارات مدرسان - کتاب نارنجی پوران پژوهش
الکترونیک دیجیتال و VLSI: کتاب VLSI انتشارات مدرسان شریف
بانک سوالات : بانک سوالات انتشارات نصیر

تعیین دقیق نقاط قوت و ضعف و تعیین استراتژی مطالعه بر این اساس برای این دسته از داوطلبان امیری بسیار حساس و ضروریست. این افراد باید در برنامه ریزی خود بازه های مروری کوتاه مدتی را در نظر بگیرند تا بتوانند حجم زیاد مطالب را به تدریج به حافظه بلند مدت خود بسپارند. نداشتن برنامه مرور مساویست با شکست حتمی در آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر.
سیستم برنامه ریزی هوشمند و منحصر بفرد ۳گام بر مبنای متد مرور خاص هر داوطلب، بهترین راه حل در زمینه مروهای منسجم در مسیر امادگی آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر می باشد.

برنامه ریزی رایگان ۳گام را امتحان کنید

پک ضربتی
دانشجو با واحدهای بسیار زیاد، افراد شاغل تمام وقت، افراد بسیار تنبل در درس خواندن، افرادی با درگیری های زیاد و زمان بسیار کم

این بسته مخصوص کسانیه که تاکنون موفق به مطالعه دروس نشده اند و به خاطر زمان محدود نیاز به منابع بسیار خلاصه ، مفید و جامع دارند.
زبان عمومی: تست های سال گذشته و اگر پایه ضعیفی دارید نیازی به خواندن این درس نیست.
زبان تخصصی: زبان تخصصی کامپیوتر انتشارات پارسه
ریاضی ۱و ۲: ۹۰درصد پارسه
معادلات: ۹۰درصد پارسه
آمار و احتمال: ۹۰% آمار و احتمال (نویسنده طورانی)
گسسته: پوران پژوهش آبی
ساختمان داده: پوران پژوهش
طراحی الگوریتم: پوران پژوهش آبی
مدار منطقی: پوران پژوهش
معماری کامپیوتر: پوران پژوهش
سیستم عامل: جزوه خلیلی فر
نظریه زبانها و ماشینها: نظریه زبانها و ماشینها انتشارات پارسه
شبکه ­های کامپیوتری: ۴ فصل اول از کتاب کراس راس، ۳ فصل آخر شبکه ۱ پارسه (دکتر حقیقت)
هوش مصنوعی: پارسه
مدار الکتریکی: پوران پژوهش (نویسنده کارو زرگر) با غربال تست‌ها
سیگنالها و سیستمها: پارسه
کامپایلر: مدرسان شریف
پایگاه داده : انتشارات مدرسان
الکترونیک دیجیتال و VLSI: کتاب VLSI انتشارات مدرسان شریف

گاهی زمان کم یک نعمت است و باعث می شود تا خیلی سریعتر و با پردازش بالاتر مغزی به مطالعه پرداخت. در واقع مغز، خود را با شرایط محدود زمانی سازگار می کند. داشتن برنامه ریزیهای فشرده و بر مبنای سرفصلهای پر تکرار و مهم یکی از بهترین تکنیک ها در موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر برای افرادی می باشد که واقعا زمان زیادی را تا آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر ندارند.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - saharitst - 23 آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۶ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۰ ب.ظ)dashyasin نوشته شده توسط:  سلام
تو مهندسی کامپیوترم بین این ۲ گرایش هوش مصنوعی و رشبکه های کامپیوتری مردد هستم.HuhHuh

ولی از طرفی با توجه به آگهی های استخدامی این روزا آی تی هم آینده کاری خوبی داره Idea

باتشکر

تو رشته خودتون درس بخونید... و اینکه شبکه مدرک فوقش بدون گذروندن دوره های تخصصی بیرون من جمله ماکروسافت بی فایدست و اینکه باید حداقل ۳ سال زمان بزارید تا بتونید اماده بازار کار شبکه شید

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - dashyasin - 23 آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۳ ب.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  امیدوارم این آخرین گروه درسی آمادگی ارشدی باشه که میایم و عضو میشیم .سال دیگه بریم تو فاز مصاحبه و نصیحت و توصیه و پز دادن و این حرفا. از آنجایی که هم دوره ای های ما یا بلاخره یک دانشگاهی برای خودشان قبول شده اند و چه بسا فارغ التحصیل شده اند و یا کلا از صرافت کنکور دادن و این حرفها افتاده اند و یا از اساس نسلشان منقرض شده دیگر ما هم فوقش همین امسال رویمان میشود که بیایم اینجا و حرفهای کنکوری بزنیم امیدوارم سابقه دارهای سایت از جمله خودم امسال دیگر قال قضیه را بکنیم و یک جایی دستمان بند بشود. در هر حال با وجود تمام تنبلی ها و بی حوصلگی ها یک امسال را فکر کنم میشه ادای آدمهای پشتکار دار! و با همت در بیاریم . ۹۷ با شکوه ترین سال مانشت خواهد بود به همت همین سابقه دارهایی که هنوز نسلشون منقرض نشده.

ان شالله قارداش انشالله?

(۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۶ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۰ ب.ظ)dashyasin نوشته شده توسط:  سلام

باتشکر

تو رشته خودتون درس بخونید... و اینکه شبکه مدرک فوقش بدون گذروندن دوره های تخصصی بیرون من جمله ماکروسافت بی فایدست و اینکه باید حداقل ۳ سال زمان بزارید تا بتونید اماده بازار کار شبکه شید

یعنی برگردم سر خونه اول؟؟!
من از رشته خودم چشم آب نمیخورا. تو مملکتی که واسه اقتصاد و اقتصاددان ارزشی قائل نمیشن حداکثر جایگاهی که واسه فارغ التحصیل این رشته متصور میتونم بشم کارمند بانکه(رباخواران) فوق فوقش دارایی که اونم پارتی بازیا اگه بذاره
راستش الان بین هوش مصنوعی و آی تی مرددم ولی بیشتر تمایلم به هوش مصنوعیه ولی دقیق نمیدونم سرفصل دروسش تو ارشد چیا هستن. از یکیاز انجمنی ها هم شنیدم که هوش مصنوعی در هر دانشگاه سرفصل های متفاوتی داره و مشترکاتشون بین دانشگاهها کمه.
البته تو این فرصت کم نمیدونم میتونم از پس مطالبش بربیام تا حداقل از هوش مصنوعی و رباتیکز دانشگاه سراسری تبریز قبول بشم یا نهHuh