تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - naghmeh70 - 16 اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ق.ظ

هیچ سالی مانشتو به خلوتی امسال ندیدم اونم با همچین تاپیکی..جریان چیه نمیدونم..تعداد داوطلبین کم شده ؟ انگیزه کم شده ؟ سوالی برای دوستان پیش نمیاد !؟ همشون بکوب دارن میخونن ؟!! Smile)) خلاصه در هر حالی هستین موفق باشین.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - mrezat - 16 اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ

سلام
به نظرتون بهترین منبع برای مطالعه فصل های مهم شبکه و سیستم عامل چیه ؟؟ زبانم خوبه، از سورس بخونم آیا میتونم تست ها رو بزنم یا کنار سورس چیز دیگه ای هم بخونم ؟؟
سال پیش از درس نظریه زبان کلا چندتا تست اومده بود ؟؟
به نظرتون تو کامپایلر از اسکنر و پارسر چندتا تست میاد که روش حساب باز کنم ؟؟

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - monir25 - 22 اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ

سلام بچها.کیا نظریه زبان میخونن؟؟؟؟؟

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - hun73r.9h0s7 - 22 اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ

(۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸ ب.ظ)monir25 نوشته شده توسط:  سلام بچها.
نظریه زبان فصل های مهمش کدوم فصل های؟
ممنون

فک کنم زبان های منظم و زبان های مستقل از متن به نسبت بقیه فصل ها مهم تر باشن...ولی خب کلن ۴ تا تست میاد از نظریه...احتمالا از هر فصل یه سوال بدن :-))))) ول خب معمولا ازین دو فصل همیشه سوال هست دو سه تا...
در تکمیل حرفتون فصل ۹ ماشین های تورینگ هم اهمیت زیادی داری.

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - αɾια - ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ق.ظ

این‌ کنکوری هایی که الان ۲۴ ساعت آنلاینن همونایی هستن که بعد کنکور میگن:یه سوال جا انداختم بقیه گزینه ها اشتباه شد!
یا با سهمیه حقمون رو خوردن و... !! Sleepy
برو بشین سر درست بچه اینجا نون و آب نمیشه برات Big Grin
البته ما خودمون از ۲۴ساعت ۳۲ساعتشُ اینجا بودیم Cool
و صرفا مزاح کردیم جهت تعویض حال و هوای دوستان، به کسی برنخوره Confused

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 25 اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ق.ظ

چرا سوالای چند سال اخیر پایگاه داده فناوری اطلاعات اینجوری.....مگه جنگه!!خو چرا اینقد سخت و نامفهوم آخه. :-((
من مطمئنم خود المصری یا سیلبرشاتس یا اون آقای راماکاریشنان هم بیان نمیتونن توی اون تایم و فشار و استرس کنکور جواب بدن اون سوالا رو...بعضیاشون خیلی سخته خدایی...شایدم برای من سخت باشه بقیه همه دیتابیس باز باشن... :-(((

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - mrezat - 25 اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ

(۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  چرا سوالای چند سال اخیر پایگاه داده فناوری اطلاعات اینجوری.....مگه جنگه!!خو چرا اینقد سخت و نامفهوم آخه. :-((
من مطمئنم خود المصری یا سیلبرشاتس یا اون آقای راماکاریشنان هم بیان نمیتونن توی اون تایم و فشار و استرس کنکور جواب بدن اون سوالا رو...بعضیاشون خیلی سخته خدایی...شایدم برای من سخت باشه بقیه همه دیتابیس باز باشن... :-(((

اینکه هرکسی تو یکی دو تا درس خیلی قوی نباشه خب فکر مبکنم طبیعیه، الکی به خودت استرس وارد نکن

شما سوالای دیتابیس ازمون جامع رو میگی ؟؟
بچه هایی که آزمون جامع پارسه داشتن، سوالا چطور بود کلا ؟! داده الگوریتمش سخت بود خداییش ...

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - naghmeh70 - 27 اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ب.ظ

(۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  چرا سوالای چند سال اخیر پایگاه داده فناوری اطلاعات اینجوری.....مگه جنگه!!خو چرا اینقد سخت و نامفهوم آخه. :-((

طبیعیه نگران نباش..بلاخره هرکسی رو درسی ضعف داره..مثلا من خودم رو تخصصی ها مشکلی ندارم ولی امان از داده و الگوریتم...اماااان

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 28 اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۱۱ ب.ظ

دوستان پاسخ های تشریحی کنکورای علوم کامپیوتر رو از کجا میشه گیر آورد؟؟کتاب مجموعه سوالات کنکور چند سال قبل داره اصن؟؟
خیلی ممنون...

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - naghmeh70 - 02 فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۱۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دوستان پاسخ های تشریحی کنکورای علوم کامپیوتر رو از کجا میشه گیر آورد؟؟کتاب مجموعه سوالات کنکور چند سال قبل داره اصن؟؟
خیلی ممنون...

خیر..تا اونجا که اطلاع دارم منبع جامعی براش وجود نداره

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - monir25 - 05 فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۳۰ ق.ظ

سلام سال نو همگی مبارک
بچها تست های هوش مصنوعی سال های۹۵-۹۶ با پاسخ از کجا بگیرم؟پاسخ تشریحی میخام کسی داره؟
ممنون

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - araz22 - 05 فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ب.ظ

با همه درسا میشه راه اومد جز.
ساختمان طراحی گسسته.
SadSadSadSadSad

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - h@3!n - 05 فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۴۷ ب.ظ

(۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ب.ظ)araz22 نوشته شده توسط:  با همه درسا میشه راه اومد جز.
ساختمان طراحی گسسته.
SadSadSadSadSad

دقیقا یک شک و دودلی توی سوالاتشون هست

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Milad_Hosseini - 06 فروردین ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۳۰ ق.ظ)monir25 نوشته شده توسط:  سلام سال نو همگی مبارک
بچها تست های هوش مصنوعی سال های۹۵-۹۶ با پاسخ از کجا بگیرم؟پاسخ تشریحی میخام کسی داره؟
ممنون

واسه ۹۵ که هست توی اینترنت و کتاب راهیان چاپ جدیدش و حتی کتاب پوران پژوهش....ولی واسه ۹۶ رو میتونید از توی کتاب آزمون های جامع دکتر یوسفی و سایر مولفین که کنکورای ۷ سال اخیر هستند با پاسخ تشریحی پیدا کنید...شایدم توی سایت پارسه باشه جواب تشریحیش...

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - araz22 - 06 فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ

سلام یکی این مفهوم رو میتونه بهم توضیح بده ؟
نمیفهممششش
K-consistency
node-consistency
path-consistecny

ممنونم