تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - shim@ - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۲۳ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ ب.ظ)dpsleep نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۱۹ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۰۷ ب.ظ)dpsleep نوشته شده توسط:  ترجیح میدم درصدهامو تا زمانی که نتیجه ام نیومده، نگم
عذر میخوام

درکل نگران نباشید،
درس هوش امسال ۳ سوال متوسط داشت، بقیه سوال ها همه اش سخت بوده.
طبق اون چیزی که شنیدم سوال های مدار هم وقت گیر بوده.
از سوال های سیگنال هم ۲ سوال آسون بود و بقیه سوالات سخت و متوسط رو به بالا بود.
کف درصدهای اختصاصی هوش به طور کلی امسال خیلی افت میکنه (این نظرمه! شاید اشتباه باشه!)

پس خوب زدید ک نمیگید، من دو سوال مدار زدم بد نبودن

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۱۹ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۰۷ ب.ظ)dpsleep نوشته شده توسط:  ترجیح میدم درصدهامو تا زمانی که نتیجه ام نیومده، نگم
عذر میخوام

درکل نگران نباشید،
درس هوش امسال ۳ سوال متوسط داشت، بقیه سوال ها همه اش سخت بوده.
طبق اون چیزی که شنیدم سوال های مدار هم وقت گیر بوده.
از سوال های سیگنال هم ۲ سوال آسون بود و بقیه سوالات سخت و متوسط رو به بالا بود.
کف درصدهای اختصاصی هوش به طور کلی امسال خیلی افت میکنه (این نظرمه! شاید اشتباه باشه!)

پس خوب زدید ک نمیگید، من دو سوال مدار زدم بد نبودن

بنظر شما اخه با ۵ ، ۶ درصد هوش چ میشه کرد

ببینید وقتی کف درصدها کاهش پیدا میکنه، ۵ ۶ درصد هم میتونه خیلی موثر باشه.
فرض کنید کنکور پارسال، میانگین درصدهای اختصاصی هوش رتبه های زیر ۱۰۰۰، ۱۵% باشه
خب وقتی کنکور به اندازه ای سخت باشه که این کف ۱۰% کاهش پیدا کنه، اونوقت همون ۵ ۶ درصد
داخل رنج میانه ی درصدهای رتبه های زیر ۱۰۰۰ میشه!
حالا اینکه درصدها واقعا چقدر کاهش پیدا میکنه ارو نمیدونم
ولی اختصاصی هوش امسال نسبت به پارسال، هم سوالهای هوش اش سخت تر بود، و هم سوال های سیگنالش (سیگنال پارسال خیلی راحت بود)
برای همین میگم بهتر اینه که نگران نباشید، توکل کنید به خدا، امیدوارم نتیجه ی خوبی بگیرید

من البته ۱۵% رو از خودم درآوردم ولی حالا واقعا فکرم نمیکنم میانگین درصدهای اختصاصی هوش پارسال برای رتبه های زیر ۱۰۰۰ بیشتر از ۲۰% ام باشه!

من ی پیام خصوصی فرستادم لطفا جواب بدید

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Dsx - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۴۷ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۲۲ ب.ظ)@zzzzzz نوشته شده توسط:  سلام دوستان ار بچه های علوم کامپیوتر کسی هست ؟ سوال ۱۰۵ و ۱۰۹ رو اگه گسی می تونه بررسی کنه به نظر کلید طراح اشتباه باشه تو سوال ۱۰۵ که دو تا متغیر ازاد داریم که زده ۱ متغیر آزاد و گزینه ۴ تو سوال ۱۰۹ هم دو تا متغیر داریم مگه میشه جدول درستی ۱۶ تا T داشته باشه؟

به نظر من سوال ۱۰۵ همان یک متغییر آزاد را دارد (همان z)
ولی سوال ۱۰۹ قطعا گزینه دوجواب است و کلید اشتباهه.
یه اشکال دیگه که من با کلید داشتم سوال ۱۰۲بود. اونم اینکه فکر میکنم هر سه ادعا در مورد اصل استقرا در نظریه مجموعه ها غلط است اما کلید میگه که یکی از جملات درست است .

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - sina72 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ب.ظ

سوال ۴۵ ای تی درس طراحی الگوریتم جوابشو زده الگوریتم جانسون
من تو منبع ای که استفاده می کردم این الگوریتم ندیدم شما تو منبع هاتون این الگوریتم داشتید؟
و همین طور سوال ۴۹ درس نرم افزار من ندیدم
و سوال ۶۵ مگه جوابش ۲ نمیشه؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - linuxubuntu - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۵۰ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۴۱ ب.ظ)konkurarshad نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۲۲ ب.ظ)@zzzzzz نوشته شده توسط:  سلام دوستان ار بچه های علوم کامپیوتر کسی هست ؟ سوال ۱۰۵ و ۱۰۹ رو اگه گسی می تونه بررسی کنه به نظر کلید طراح اشتباه باشه تو سوال ۱۰۵ که دو تا متغیر ازاد داریم که زده ۱ متغیر آزاد و گزینه ۴ تو سوال ۱۰۹ هم دو تا متغیر داریم مگه میشه جدول درستی ۱۶ تا T داشته باشه؟

بله به نظر من هم هر دو اشتباهه البته تو وضعیت من دو تا سوال فکر نمیکنم تغییری ایجاد کنه. شما از درصدهای بقیه خبر داری؟ برای من : زبان ۳۰ الگوریتم و نظریه محاسبه ۲۰ منطق هم ۳۰

منم زبان ۷۰ دروس پایه۸ ساختمان و نظریه ۱۸ و منطق هم ۲۰

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - @zzzzzz - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۳۳ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۴۷ ب.ظ)Dsx نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۲۲ ب.ظ)@zzzzzz نوشته شده توسط:  سلام دوستان ار بچه های علوم کامپیوتر کسی هست ؟ سوال ۱۰۵ و ۱۰۹ رو اگه گسی می تونه بررسی کنه به نظر کلید طراح اشتباه باشه تو سوال ۱۰۵ که دو تا متغیر ازاد داریم که زده ۱ متغیر آزاد و گزینه ۴ تو سوال ۱۰۹ هم دو تا متغیر داریم مگه میشه جدول درستی ۱۶ تا T داشته باشه؟

یه اشکال دیگه که من با کلید داشتم سوال ۱۰۲بود. اونم اینکه فکر میکنم هر سه ادعا در مورد اصل استقرا در نظریه مجموعه ها غلط است اما کلید میگه که یکی از جملات درست است .
تو سال های قبل از این سوالا می دادن ولی بحث اینجاست z تو دو تا فرمول طاهر شده درسته یه متعیره ولی ۲ بار حساب میشه پارسال که این طوری حساب میشد ولی ۱۰۹ دیگه واقعا اشتباه چون ۲ تا متغیره

ولی به نظردوستان علوم کامپیوتر کنکور آسون نبود؟به نظر من که خیلی آسون بود فک کنم میانگین درصادا زیاد میاد بالا با این درصدا ما حدودای ۲۰۰ میاریم

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - linuxubuntu - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۵۲ ب.ظ)konkurarshad نوشته شده توسط:  ولی به نظردوستان علوم کامپیوتر کنکور آسون نبود؟به نظر من که خیلی آسون بود فک کنم میانگین درصادا زیاد میاد بالا با این درصدا ما حدودای ۲۰۰ میاریم

میانگین من حدودا میشه ۲۰ درصد و هیچکس رو ندیدم که از این کمتر زده باشه با این حساب بله احتمالا خیلی آسون بوده.

به نظر من که منطق و نظریه محاسبه سخت تر شده بود

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - Dsx - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۰۹ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۳۳ ب.ظ)@zzzzzz نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۴۷ ب.ظ)Dsx نوشته شده توسط:  

تو سال های قبل از این سوالا می دادن ولی بحث اینجاست z تو دو تا فرمول طاهر شده درسته یه متعیره ولی ۲ بار حساب میشه پارسال که این طوری حساب میشد ولی ۱۰۹ دیگه واقعا اشتباه چون ۲ تا متغیره

ولی به نظردوستان علوم کامپیوتر کنکور آسون نبود؟به نظر من که خیلی آسون بود فک کنم میانگین درصادا زیاد میاد بالا با این درصدا ما حدودای ۲۰۰ میاریم
چیزی که هست اینه که اگه بگه تعداد مورد های آزاد متغیر ها چند تاست میشد دو مورد میشه چون z دو جا آزاد بوده است .
ولی حالا که میگه تعداد متغییر های آزاد چند تاست ، خب فقط یک zرو داریم و نمیشه zرو دو تا متغییر حساب کنیم

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - shim@ - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ ب.ظ

بچه ها اگ کسی هست ک هوش زده بیاد درصد گرایش هوششو بگه

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - linuxubuntu - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  بچه ها اگ کسی هست ک هوش زده بیاد درصد گرایش هوششو بگه

من ده درصد زدم

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - shim@ - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ب.ظ)linuxubuntu نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  بچه ها اگ کسی هست ک هوش زده بیاد درصد گرایش هوششو بگه

من ده درصد زدم
بقیه رو چند زدی؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - anyone - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ

ریاضی سفید.
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۲۶ ب.ظ)konkurarshad نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ب.ظ)anyone نوشته شده توسط:  بله سوال ۱۰۹ هم به نظر بنده گزینه اعلام شده اشتباه است.

۱۲۱ هم به نظر تعداد ۱۰ برگ گزینه صحیح باشه. اگر درخت با ۱ فرزند رسم بشه و ریشه درجه ۱ باشه می شه چنین درختی رسم کرد.

درصد های بنده هم براساس کلید اولیه
۴۵ زبان
۴۰ الگوریتم و نظریه محاسبه.
۱۰ منطق.

ریاضی چند درصد زدین؟

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - linuxubuntu - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ب.ظ)linuxubuntu نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ ب.ظ)shim@ نوشته شده توسط:  بچه ها اگ کسی هست ک هوش زده بیاد درصد گرایش هوششو بگه

من ده درصد زدم
بقیه رو چند زدی؟
زبان ۴۵ ریاضی ۱۰مشترک هم ۲۰

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - ftmbghrn - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ)konkurarshad نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ)linuxubuntu نوشته شده توسط:  به نظر من که منطق و نظریه محاسبه سخت تر شده بود

من رو همین دو تا درس خیلی حساب کرده بودم بعد خیالم راحت بود که تو بدترین وضعیت حداقل بیست درصد بزنم تهران قبول میشم یه جا با توجه به درصدهای سالهای قبل ولی در عمل حتی شبیه اون چیزی که فکر میکردم هم نشد این بیچچست درصد کجا و اون بیست درصد کجا. درصدهایی که بچه ها گذاشتن به نظر بالاتر از سالهای پیش میاد. احتمالا بعضی درسها خیلی آسون بوده.

منم همین جوری فک میکنم درصدایه بچه ها نسبت به اونچیزی که میگفتن بهتره

RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - linuxubuntu - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ)konkurarshad نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ)linuxubuntu نوشته شده توسط:  به نظر من که منطق و نظریه محاسبه سخت تر شده بود

من رو همین دو تا درس خیلی حساب کرده بودم بعد خیالم راحت بود که تو بدترین وضعیت حداقل بیست درصد بزنم تهران قبول میشم یه جا با توجه به درصدهای سالهای قبل ولی در عمل حتی شبیه اون چیزی که فکر میکردم هم نشد این بیست درصد کجا و اون بیست درصد کجا. درصدهایی که بچه ها گذاشتن به نظر بالاتر از سالهای پیش میاد. احتمالا بعضی درسها خیلی آسون بوده.

ترکیبیات گه در حد سال قبل بود ، نظریه محاسبه سخت تر شده بود ، منطق هم متوسط بود و دروس پایه هم به نظرم مثل سالهای قبل بود . فقظ ساختمان و الگوریتم راحت تر از سالهای قبل شده بود ، زبان هم لغاتش راحت بود ولی ریدینگ هاش سخت تر شده بود. در کل سطح ازمون مثل پارسال بود. ولی من خودم به شخصه مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی رو به علوم امیرکبیر ترجیح میدم ولی با این درصدهای مهندسی فکر نمیکنم رتبم خوب بشه...امیدوارم رتبه شما هم خوب بشه . رتبه اوردن توی علوم کامپیوتر اصلا کار سختی نیست و با یه برنامه ریزی نسبتا خوب میشه یه رتبه خوب اورد.

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ - @zzzzzz - 12 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۵۲ ب.ظ

به نطر منم همین طوره اگه بخواییم دقیق بررسی کنیم ریاضی ۱ ۲ احتمال واقعا سخت بودن بقیه انالیز ها ماتریس و تا حدودی مبانی راحت بود منطق یه خورده سخت تر از پارسال و نظریه هم تقیبا سخت ترین نوع و شکل سوالا بود که قبلا سابقه نداشت ولی انصافا ساختمان و الگوریتم بی نهایت راحت بودن . یعنی به نظر تون کنکور به اندازه سال قبل سخت بود؟
کسی واسه کلید سنجش اعتراض داده؟